Kredyt online – co musisz wiedzieć?

Kredyt online – co musisz wiedzieć?
Artykuł sponsorowany
Data dodania: 2023-10-26 (09:43)

Potrzebujesz pilnie gotówki? Skorzystaj z kredytu bez wychodzenia z domu. To rozwiązanie, które można znaleźć w ofercie wielu banków. Wniosek o taki kredyt możesz złożyć z dowolnego miejsca – siedząc wygodnie na kanapie lub opalając się na plaży. Sprawdź, co warto wiedzieć o kredycie gotówkowym online.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy online?


Kredyt gotówkowy online, o którym możesz więcej przeczytać na tej stronie: Kredyty gotówkowe, hipoteczne, odnawialne, kredyt konsolidacyjny online oraz karty kredytowe Santander: https://www.santander.pl/klient-indywidualny/kredyty, to rozwiązanie skierowane do obecnych klientów danego banku. Zatem, jeśli posiadasz w danym banku konto osobiste, możesz ubiegać się o kredyt online, o ile oczywiście Twój bank oferuje taką usługę. W przypadku ubiegania się o ten rodzaj kredytu, cała procedura ma charakter uproszczony.


Kredyt online – jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku?


Do złożenia wniosku o kredyt online może być Ci potrzebny dowód osobisty, a dokładniej umieszczone na nim dane, które trzeba umieścić we wniosku. Jeżeli na Twoje konto osobiste wpływa wynagrodzenie, zwykle nie ma potrzeby, by przesyłać dodatkowe oświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Wystarczy wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy. Na jego podstawie bank sprawdzi, czy będziesz w stanie regularnie spłacać pożyczkę. Dzięki temu, złożenie wniosku o kredyt gotówkowy online jest proste i szybkie. Co więcej, przelanie środków również odbywa się zdalnie, bez konieczności kontaktu z doradcą.


Szybkie kredyty online – ile środków można uzyskać?


Kredyt online można uzyskać w ramach uproszczonej procedury. Z reguły, na decyzję banku i przelew środków klient czeka jedynie do 24 h (czasem dostaje decyzję nawet tego samego dnia roboczego). Warto jednak pamiętać, że taki kredyt wiąże się ze sporymi ograniczeniami, które dotyczą wysokości wnioskowanej kwoty – będzie się ona różnić w zależności od banku.


Kredyt online w kilku prostych krokach


Wniosek o kredyt gotówkowy online złożysz w kilku prostych krokach.  • Zaloguj się do swojego konta w banku – możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

  • Wypełnij wniosek o kredyt – nie zapomnij podać swoich danych, a także informacji o kwocie kredytu, jaka Cię interesuje.

  • Zaakceptuj wymagane zgody – to konieczne, by złożenie wniosku o kredyt było możliwe.

  • Zaakceptuj umowę – po decyzji banku, otrzymasz gotową umowę, którą można zaakceptować online.


Gdy zaakceptujesz umowę, środki pojawia się na Twoim koncie nawet tego samego dnia (o ile zrobisz to w dzień roboczy).


Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego online?


Żeby wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu online, nie wystarczy porównać wysokości oprocentowania czy prowizji, w ofertach różnych banków. Najlepiej skupić się na wskaźniku RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania. Wysokość RRSO wskazuje, jaki będzie całkowity koszt kredytu, biorąc pod uwagę wszystkie jego koszty, czyli oprocentowanie, prowizję, ubezpieczenie oraz inne opłaty.


Dzięki RRSO możesz sprawdzić, ile rzeczywiście zapłacisz za kredyt. Pamiętaj jednak, by przy porównywaniu różnych ofert banków, brać pod uwagę zobowiązania na te samą kwotę, okres i ten sam rodzaj rat. Tylko wtedy porównanie da rzetelne wyniki.Źródło: Artykuł sponsorowany
Publikuj: Facebook Wykop Twitter
RSS - Wiadomości MyBank.pl Nasze kanały RSS

Banki - Najnowsze wiadomości i komentarze

Kredyt konsolidacyjny – ile można na nim zyskać?

Kredyt konsolidacyjny – ile można na nim zyskać?

2024-04-04 Artykuł sponsorowany
Regulujesz kilka zobowiązań finansowych wobec banków i męczy cię pamiętanie o terminach spłaty każdego z nich? Jeśli chcesz płacić tylko jedną miesięczną ratę, wcale nie musisz regulować przed czasem zaciągniętych kredytów. Rozwiązaniem może okazać się pożyczka konsolidacyjna – sprawdź, co możesz na tym zyskać.
Lista banków w Polsce 2024

Lista banków w Polsce 2024

2024-03-28 Poradnik konsumenta
Polska, będąca gospodarką o silnych tradycjach bankowych, które sięgają XIX wieku, dziś jest domem dla wielu instytucji finansowych, w tym zarówno banków krajowych, jak i zagranicznych. Przyjrzyjmy się bankowości w Polsce i temu, jakie banki funkcjonują obecnie na terenie naszego kraju. Wszystko potwierdzi lista banków w Polsce wraz z krótkim omówieniem.
Złota karta kredytowa – czy nadal jest tak elitarna?

Złota karta kredytowa – czy nadal jest tak elitarna?

2024-03-05 Artykuł sponsorowany
W kręgu bankowości prywatnej złota karta kredytowa stanowiła ekskluzywny symbol luksusu. Jednak w miarę upływu lat jej znaczenie ewoluowało. Dziś wartości, jakie kiedyś reprezentowała, przeniosły się na inne prestiżowe karty kredytowe. Jeżeli szukasz narzędzia, które zapewni Ci nie tylko pełne możliwości płatnicze, ale także szereg korzyści, wpływających na Twój komfort, zapewne zainteresują Cię te dostępne w Private Banking Banku Pekao S.A.
Płatności online – poznaj dostępne metody i ich możliwości

Płatności online – poznaj dostępne metody i ich możliwości

2024-02-14 Poradnik konsumenta
Współczesny krajobraz e-commerce jest nie tylko dynamicznie rozwijający się, ale również coraz bardziej złożony, wymagający od przedsiębiorców i konsumentów elastyczności w zakresie realizacji płatności. W tym kontekście, platformy płatnicze dla stron internetowych stanowią kluczowy element infrastruktury e-handlu, umożliwiając bezproblemowe i bezpieczne przeprowadzanie płatności online. Wybór odpowiedniej platformy płatniczej ma fundamentalne znaczenie nie tylko dla zapewnienia wygody użytkowników, ale także dla ochrony ich danych finansowych i osobistych.
AI w bankowości – przyszłość czy teraźniejszość?

AI w bankowości – przyszłość czy teraźniejszość?

2024-01-24 Poradnik konsumenta
Bankowość drugiej dekady XXI wieku w dużej mierze opiera się na optymalizacji kosztów i zautomatyzowanym zarządzaniu procesami. W centrum tej transformacji znajduje się sztuczna inteligencja, która zmienia sposób, w jaki instytucje finansowe funkcjonują, zarządzają ryzykiem i komunikują się z klientami. Czy AI w bankowości to wciąż melodia przyszłości, czy już teraźniejszość?
Konsolidacja chwilówek online – czy się opłaca?

Konsolidacja chwilówek online – czy się opłaca?

2024-01-17 Poradnik kredytobiorcy
Chwilówki online to krótkoterminowe pożyczki udzielane przez instytucje finansowe przez Internet. Są one często dostępne bez zbędnych formalności i weryfikacji zdolności kredytowej, co sprawia, że są atrakcyjne dla osób borykających się z nagłymi wydatkami. Niestety, wysokie opłaty i prowizje, jakie często towarzyszą tym pożyczkom, mogą prowadzić do spirali zadłużenia. W odpowiedzi na problemy związane z nadmiernym zadłużeniem konsolidacja chwilówek online staje się popularnym rozwiązaniem. Czy ta opcja się opłaca?
Na czym polega konsolidacja chwilówek online?

Na czym polega konsolidacja chwilówek online?

2024-01-16 Poradnik kredytobiorcy
Krótkoterminowe pożyczki nie są niczym nowym, natomiast wydaje się, że wraz z rozpowszechnieniem się dostępności Internetu zyskały na znaczeniu. Decyduje się na nie wiele osób — i dla części nie staje się to problemem, ale dla niektórych może oznaczać początek spirali zadłużenia, z której trudno się wydostać.
Terminal do płatności kartą – must have w Twojej firmie

Terminal do płatności kartą – must have w Twojej firmie

2023-12-06 Poradnik przedsiębiorcy
Każda firma – niezależnie od branży, skali działalności czy doświadczenia na rynku – musi dostosowywać się do panujących trendów oraz rosnących oczekiwań klientów. Dotyczy to również kwestii metod płatności, wśród których coraz większą popularnością konsumentów cieszą się transakcje bezgotówkowe, wykonywane kartą, telefonem lub zegarkiem. Dlatego prawdziwym must have w firmach stają się terminale płatnicze.
Jak zarządzać długiem: Poradnik, jak poprawić swoją sytuację finansową

Jak zarządzać długiem: Poradnik, jak poprawić swoją sytuację finansową

2023-11-15 Poradnik kredytobiorcy
Wysoka inflacja, podwyżki rat kredytów i pożyczek oraz coraz wyższe koszty gazu, energii elektrycznej i paliwa zachwiały płynnością finansową tysięcy gospodarstw domowych. Skutecznym sposobem na odciążenie domowego budżetu może być sięgnięcie po kredyt konsolidacyjny. Czym jest w praktyce, jak działa i jak wybrać ten, który okaże się strzałem w dziesiątkę? Sprawdźmy.
Nest Bank wprowadził przelewy na telefon BLIK

Nest Bank wprowadził przelewy na telefon BLIK

2023-08-21 Informacje prasowe
Od teraz klienci Nest Banku mogą skorzystać z przelewów na telefon BLIK. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala na błyskawiczne przelanie gotówki – a wystarczy do tego jedynie numer telefonu odbiorcy. Nest Bank rozszerza swoją współpracę z Polskim Standardem Płatności o kolejną usługę. BLIK to obecnie najpopularniejsza metoda płatności bezgotówkowych, z której aktywnie korzysta ponad 14 mln osób. W ramach systemu możliwe jest realizowanie płatności online i offline, wypłata i wpłata pieniędzy, a także przelewy na telefon - rozliczane w sposób natychmiastowy w systemie Express Elixir.