Kredyt online – co musisz wiedzieć?

Kredyt online – co musisz wiedzieć?
Artykuł sponsorowany
Data dodania: 2023-10-26 (09:43)

Potrzebujesz pilnie gotówki? Skorzystaj z kredytu bez wychodzenia z domu. To rozwiązanie, które można znaleźć w ofercie wielu banków. Wniosek o taki kredyt możesz złożyć z dowolnego miejsca – siedząc wygodnie na kanapie lub opalając się na plaży. Sprawdź, co warto wiedzieć o kredycie gotówkowym online.

Kto może wziąć kredyt gotówkowy online?


Kredyt gotówkowy online, o którym możesz więcej przeczytać na tej stronie: Kredyty gotówkowe, hipoteczne, odnawialne, kredyt konsolidacyjny online oraz karty kredytowe Santander: https://www.santander.pl/klient-indywidualny/kredyty, to rozwiązanie skierowane do obecnych klientów danego banku. Zatem, jeśli posiadasz w danym banku konto osobiste, możesz ubiegać się o kredyt online, o ile oczywiście Twój bank oferuje taką usługę. W przypadku ubiegania się o ten rodzaj kredytu, cała procedura ma charakter uproszczony.


Kredyt online – jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku?


Do złożenia wniosku o kredyt online może być Ci potrzebny dowód osobisty, a dokładniej umieszczone na nim dane, które trzeba umieścić we wniosku. Jeżeli na Twoje konto osobiste wpływa wynagrodzenie, zwykle nie ma potrzeby, by przesyłać dodatkowe oświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Wystarczy wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy. Na jego podstawie bank sprawdzi, czy będziesz w stanie regularnie spłacać pożyczkę. Dzięki temu, złożenie wniosku o kredyt gotówkowy online jest proste i szybkie. Co więcej, przelanie środków również odbywa się zdalnie, bez konieczności kontaktu z doradcą.


Szybkie kredyty online – ile środków można uzyskać?


Kredyt online można uzyskać w ramach uproszczonej procedury. Z reguły, na decyzję banku i przelew środków klient czeka jedynie do 24 h (czasem dostaje decyzję nawet tego samego dnia roboczego). Warto jednak pamiętać, że taki kredyt wiąże się ze sporymi ograniczeniami, które dotyczą wysokości wnioskowanej kwoty – będzie się ona różnić w zależności od banku.


Kredyt online w kilku prostych krokach


Wniosek o kredyt gotówkowy online złożysz w kilku prostych krokach.  • Zaloguj się do swojego konta w banku – możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

  • Wypełnij wniosek o kredyt – nie zapomnij podać swoich danych, a także informacji o kwocie kredytu, jaka Cię interesuje.

  • Zaakceptuj wymagane zgody – to konieczne, by złożenie wniosku o kredyt było możliwe.

  • Zaakceptuj umowę – po decyzji banku, otrzymasz gotową umowę, którą można zaakceptować online.


Gdy zaakceptujesz umowę, środki pojawia się na Twoim koncie nawet tego samego dnia (o ile zrobisz to w dzień roboczy).


Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego online?


Żeby wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu online, nie wystarczy porównać wysokości oprocentowania czy prowizji, w ofertach różnych banków. Najlepiej skupić się na wskaźniku RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania. Wysokość RRSO wskazuje, jaki będzie całkowity koszt kredytu, biorąc pod uwagę wszystkie jego koszty, czyli oprocentowanie, prowizję, ubezpieczenie oraz inne opłaty.


Dzięki RRSO możesz sprawdzić, ile rzeczywiście zapłacisz za kredyt. Pamiętaj jednak, by przy porównywaniu różnych ofert banków, brać pod uwagę zobowiązania na te samą kwotę, okres i ten sam rodzaj rat. Tylko wtedy porównanie da rzetelne wyniki.Źródło: Artykuł sponsorowany
Publikuj: Facebook Wykop Twitter
RSS - Wiadomości MyBank.pl Nasze kanały RSS

Banki - Najnowsze wiadomości i komentarze

Terminal do płatności kartą – must have w Twojej firmie

Terminal do płatności kartą – must have w Twojej firmie

2023-12-06 Poradnik przedsiębiorcy
Każda firma – niezależnie od branży, skali działalności czy doświadczenia na rynku – musi dostosowywać się do panujących trendów oraz rosnących oczekiwań klientów. Dotyczy to również kwestii metod płatności, wśród których coraz większą popularnością konsumentów cieszą się transakcje bezgotówkowe, wykonywane kartą, telefonem lub zegarkiem. Dlatego prawdziwym must have w firmach stają się terminale płatnicze.
Jak zarządzać długiem: Poradnik, jak poprawić swoją sytuację finansową

Jak zarządzać długiem: Poradnik, jak poprawić swoją sytuację finansową

2023-11-15 Poradnik kredytobiorcy
Wysoka inflacja, podwyżki rat kredytów i pożyczek oraz coraz wyższe koszty gazu, energii elektrycznej i paliwa zachwiały płynnością finansową tysięcy gospodarstw domowych. Skutecznym sposobem na odciążenie domowego budżetu może być sięgnięcie po kredyt konsolidacyjny. Czym jest w praktyce, jak działa i jak wybrać ten, który okaże się strzałem w dziesiątkę? Sprawdźmy.
Nest Bank wprowadził przelewy na telefon BLIK

Nest Bank wprowadził przelewy na telefon BLIK

2023-08-21 Informacje prasowe
Od teraz klienci Nest Banku mogą skorzystać z przelewów na telefon BLIK. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala na błyskawiczne przelanie gotówki – a wystarczy do tego jedynie numer telefonu odbiorcy. Nest Bank rozszerza swoją współpracę z Polskim Standardem Płatności o kolejną usługę. BLIK to obecnie najpopularniejsza metoda płatności bezgotówkowych, z której aktywnie korzysta ponad 14 mln osób. W ramach systemu możliwe jest realizowanie płatności online i offline, wypłata i wpłata pieniędzy, a także przelewy na telefon - rozliczane w sposób natychmiastowy w systemie Express Elixir.
Malware i kryptowaluty: jak oszuści żerują na kryptoinwestorach

Malware i kryptowaluty: jak oszuści żerują na kryptoinwestorach

2023-08-03 Poradnik inwestora
Kryptowaluty dużą część swojej popularności zawdzięczają bezpieczeństwu. Anonimowość i nieodwracalność transakcji krypto sprawiają, że coraz więcej inwestorów zwraca się właśnie ku nim. Gdy jednak nowa technologia zdobywa miłośników, przybywa również oszustów i osób o nieuczciwych zamiarach. Nie inaczej jest w tym wypadku.
Czy student może dostać kredyt i na jakich warunkach?

Czy student może dostać kredyt i na jakich warunkach?

2023-06-05 Poradnik kredytobiorcy
Bycie studentem wiąże się ze sporymi wydatkami, które nie zawsze da się pokryć ze zgromadzonych środków. Dlatego wiele osób posiłkuje się wsparciem finansowym udzielanym przez banki. Sprawdź, czy i na jakich zasadach dostępny jest kredyt studencki.
Przed nami trzeci kwartał bez podwyżek stóp procentowych

Przed nami trzeci kwartał bez podwyżek stóp procentowych

2023-06-05 Analizy HRE Investments
Na czerwcowym posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej (RPP) najpewniej utrzyma stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Trochę zamieszania wprowadziły tu testy realizowane przez pracowników banku centralnego, którzy opublikowali już w piątek (2 czerwca) komunikat sugerujący cięcie stóp. Rynek spodziewa się jednak, że na takie ruchy będziemy musieli poczekać do drugiej połowy roku. Pierwsze przymiarki do cięć zacząć się mogą po wakacjach – o ile inflacja dalej będzie wyraźnie hamowała.
Jak wybrać konto bankowe dla firmy? Poradnik dla przedsiębiorców

Jak wybrać konto bankowe dla firmy? Poradnik dla przedsiębiorców

2023-03-31 Poradnik MyBank.pl
Wybór odpowiedniego konta bankowego dla firmy może przynieść wiele korzyści, takich jak niższe opłaty, wygodne usługi bankowe czy lepszy dostęp do finansowania. W dzisiejszych czasach banki oferują szeroki wachlarz produktów i usług dedykowanych dla przedsiębiorstw. Ten artykuł pomoże Ci dokonać świadomego wyboru, przedstawiając najważniejsze kryteria, na które warto zwrócić uwagę podczas poszukiwania konta firmowego.
Jak oszczędzać pieniądze? - Praktyczne porady i strategie

Jak oszczędzać pieniądze? - Praktyczne porady i strategie

2023-03-30 Poradnik MyBank.pl
Oszczędzanie pieniędzy może wydawać się trudne, zwłaszcza w dzisiejszym świecie pełnym pokus i wydatków. Jednakże, zastosowanie kilku prostych strategii może pomóc Ci zbudować solidne oszczędności. W tym artykule znajdziesz praktyczne porady, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć swoje finansowe bezpieczeństwo.
Popyt na kredyty mieszkaniowe wyraźnie w górę

Popyt na kredyty mieszkaniowe wyraźnie w górę

2023-03-06 Analizy HRE Investments
Już o 80% wzrósł popyt na kredyty mieszkaniowe w porównaniu do dołka z sierpnia 2022 roku – sugerują szacunki HRE Investments oparte o dane BIK. Jest to zasługa spadającego oprocentowania, nowych zaleceń wydanych przez KNF oraz zbliżających się programów rządowych. Luty przyniósł zaskakująco dobre dane na temat popytu na kredyty mieszkaniowe. W porównaniu ze styczniem liczba złożonych wniosków kredytowych wzrosła o ponad 43%.
Jak dobrze wybrać kredyt mieszkaniowy?

Jak dobrze wybrać kredyt mieszkaniowy?

2023-03-02 Poradnik kredytobiorcy
Wybór odpowiedniego kredytu mieszkaniowego to ważna decyzja, której nie należy podejmować pochopnie. Może to mieć duży wpływ na twoją przyszłość finansową, dlatego ważne jest, aby zrozumieć wszystkie czynniki związane z wyborem pożyczki hipotecznej.