Najlepsze kredyty konsolidacyjne

Kredyty konsolidacyjne - spotkanie Kredyty konsolidacyjne to niezwykle korzystne rozwiązanie, które pomaga osobom z wieloma zobowiązaniami połączyć je w jeden nowy kredyt — z niższą ratą. Kredyty tego typu oferowane są przez wszystkie banki na rynku i posiadają wiele korzyści. Dzięki nim możesz uregulować i ustabilizować swoją sytuację finansową oraz uniknąć tarapatów finansowych. Konsolidacja kredytów może również być rozwiązaniem na zwiększenie zdolności kredytowej i to nie jedyna zaskakująca korzyść, jaką możemy otrzymać wybierając konsolidacje. Kredyty konsolidacyjne możemy otrzymać łatwo i spełniając te same warunki co przy innych typach kredytów. Zapobiegają także wpadnięciu w spiralę zadłużenia i najbardziej ze wszystkich kredytów na rynku mogą pomóc nam w ustabilizowaniu naszych finansów. Jeśli posiadasz wiele zobowiązań lub chcesz obniżyć miesięczne raty, sprawdź koniecznienasz krótki poradnik "Wszystko o kredytach konsolidacyjnych".


Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie wybranych kredytów konsolidacyjnych:

Kredyt konsolidacyjny w Bank Pekao:
SPRAWDŹ, O ILE MNIEJ MOŻESZ PŁACIĆ!
przenieś swoje raty do Banku Pekao,
kalkulator pożyczki konsolidacyjnej on-line,
wypełnij formularz kontaktowy a konsultant przedstawi Ci ofertę.
Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas:
jedna rata i wszystko w porządku (0% prowizji),
• kwota kredytu od 1 000 do 200 000 zł,
• okres kredytowania do 10 lat,
• możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel.
Kredyt konsolidacyjny w Santander Bank Polska:
• zamień swoje kredyty na jeden i sprawdź, ile możesz zyskać,
wypłata gotówki nawet w 1 dzień,
• kwota kredytu do 300 000 zł,
minimum formalności,
pieniądze bez wychodzenia z domu i bez konieczności zakładania konta.
Lekka konsolidacja w Alior Bank:
Połącz pożyczki lub kredyty z innych banków i spokojnie spłacaj kredyt,
ubezpieczenie na życie dla kredytów od 30 tys. do 70 tys. zł,
ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW dla kredytów powyżej 70 tys. zł,
• okres spłaty do 10 lat.
Pożyczka konsolidacyjna w PKO Bank Polski:
• skorzystaj ze zdalnej pomocy pracownika banku - umów wideorozmowę lub zadzwoń,
• masz możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na ekstra wydatki,
• spłata od 2 do 120 miesięcy,
• możesz przenieść nawet jedną ratę.

Poradnik - Wszystko o kredytach konsolidacyjnych

Kredyty konsolidacyjne mają bardzo wiele zalet i wyróżniają się na rynku spośród innych typów kredytów. Potrafią połączyć wiele różnych zobowiązań, dzięki czemu możemy obniżyć nasze miesięczne raty nawet o kilkadziesiąt procent i w ten sposób uniknąć problemów finansowych czy zwiększyć poziom swojego życia. W tym krótkim poradniku zamieszczamy wszystkie najważniejsze informacje o pożyczkach konsolidacyjnych oraz odpowiadamy na pytania: czym jest kredyt refinansowy, jakie korzyści daje, jakie zobowiązania możemy skonsolidować i kiedy warto go wybierać.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?Czym jest kredyt konsolidacyjny? Kredyt konsolidacyjny to kredyt bankowy udzielany na połączenie wszystkich innych zobowiązań, które posiadamy. Kredyty takie łączą wiele innych zobowiązań, które spłacają wiele np. pożyczek hipotecznych lub kredytów gotówkowych w jeden nowy, który będzie miał mniejszą miesięczną ratę i który będziemy spłacali dłużej. Celem kredytu konsolidacyjnego, jest zmniejszenie miesięcznych wydatków na raty kosztem długości spłacania. Jest on przeznaczony dla osób, które wolą płacić mniejsze sumy miesięcznie, ale za to przez dłuższy czas. Jego celem, jest poprawienie sytuacji finansowej kredytobiorcy, uchronienie go przed wpadnięciem w tarapaty finansowe czy podniesienie zdolności kredytowej i uporządkowanie spraw finansowych.

Pożyczek konsolidacyjnych udzielają praktycznie wszystkie banki na rynku. Jest to jeden z najpopularniejszych typów kredytów po jakie możemy sięgać. Jest on również udzielany na podstawie prawa bankowego jak inne kredyty np. pożyczki gotówkowe. Również, aby go otrzymać, należy złożyć wniosek kredytowy w banku, posiadać zdolność kredytową i otrzymać poczytywaną decyzję z banku. Sam proces brania kredytu konsolidacyjnego jest prosty i polega jedynie na podaniu zobowiązań, które chcemy nim połączyć oraz na uzyskaniu zgody banku. Bank udzielający nam konsolidacji spłaca następnie wszystkie zobowiązania w naszym imieniu, a my spłacamy jedynie jeden, nowy kredyt. Z tego typu kredytów możemy skorzystać, udając się osobiście do banku lub składając wniosek online. Kredyty konsolidacyjne dostępne są też w wersji z dodatkową gotówką, która jest wypłacana nam do ręki (lub oczywiście na konto bankowe w formie przelewu) podczas udzielania kredytu, a która jest odliczana do salda całkowitego kredytu.

Jakie zobowiązania możemy skonsolidować?Pożyczki konsolidacyjne umożliwiają połączenie wielu różnych zobowiązań w jedno nowe. Z pewnością możemy w ten sposób połączyć kredyty bankowe takie jak gotówkowe, na sprzęt agd czy kredyty mieszkaniowe, samochodowe i dedykowane. Konsolidacji możemy poddać też pożyczki bankowe ratalne, karty kredytowe czy debety i limity w koncie. Konsolidacją możemy połączyć zobowiązania pozabankowych firm pożyczkowych takie jak pożyczki pozabankowe ratalne lub chwilówki, choć banki dość niechętnie podchodząc do łączenia pożyczek krótkoterminowych i nie we wszystkich sytuacjach może się to udać.

Korzyści kredytów konsolidacyjnych?Korzyści kredytów konsolidacyjnych Kredyty konsolidacyjne posiadają wiele korzyści. Pierwszym plusem konsolidacji, jest możliwość obniżenia miesięcznych rat wszystkich zobowiązań nawet o kilkadziesiąt procent. Jest to spore ułatwienie dla wielu osób, które może znacznie zmienić poziom życia i sytuację finansową na plus. Dzięki konsolidacji i obniżeniu rat na rzecz dłuższego spłacania, możemy również uniknąć wielu problemów finansowych, przeterminowań, utraty płynności finansowej, windykacji czy egzekucji komorniczej. Refinansowanie kredytów może zatem uchronić nas przed konsekwencjami trudnej sytuacji finansowej.

Konsolidacja to też ułatwienie zarządzania naszymi finansami. Jeśli posiadamy wiele zobowiązań i mamy problem z ich obsługą lub zapominamy o terminach płatności i jest to dla nas niekomfortowe, możemy bardzo prosto z wielu różnych kłopotliwych zobowiązań uczynić jeden nowy kredyt z jednym i jasnym harmonogramem. Same pożyczki konsolidacyjne można uzyskać równie prosto co inne kredyty np. gotówkowe. Nie musimy więc obawiać się o konieczność spełniania dodatkowych czy trudnych do spełnienia wymagań lub innych, dodatkowych procedur. Kredyt możemy uzyskać przy pomocy doradcy bankowego w placówce lub możemy załatwić go szybko internetowo - on-line.

Korzyścią, jaką daje refinansowanie kredytów, o której nie wie wiele osób, jest zwiększenie zdolności kredytowej. Jeśli w niedługim czasie planujemy wziąć kredyt na ważną rzecz i chcemy zwiększyć swoją zdolność kredytową, dzięki konsolidacji możemy połączyć wszystkie nasze obecne zobowiązania i zmniejszyć miesięczną łączną sumę rat. Bank udzielający nowego kredytu będzie patrzył jedynie na wysokość naszych miesięcznych zobowiązań, a nie na ich długość, dzięki temu możemy łatwiej uzyskać nowy, ważny dla nas kredyt lub zwiększyć jego sumę. Konsolidacja to też przeciwdziałanie kłopotom finansowym. Możemy korzystać z niej dużo wcześniej niż momencie problemów finansowych, aby po prostu ich uniknąć w przyszłości.

Konsolidacja kredytów - kiedy warto?Konsolidacja kredytów - Kiedy warto? Kredyt refinansowy warto wziąć w kilku sytuacjach. Pierwszą z nich są naturalne problemy finansowe kiedy nie mamy wystarczającej ilości środków na regulowanie naszych miesięcznych zobowiązań. Warto wtedy skonsolidować nasze zobowiązania i nadal płacić je w postaci mniejszej raty kredytu konsolidacyjnego, a nie narażać się na przeterminowania, wypowiadanie umów, czy działania windykacyjne. Będą one generowały często dużo większe koszty niż opłacenie dodatkowego oprocentowania kredytu konsolidacyjnego. Kredyty tego typu są też dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy kompleksowo uporządkować swoje kwestie finansowe np. pozbycie się wielu zobowiązań i otrzymać dodatkową gotówkę do ręki. Dzięki konsolidacji osiągniemy te wszystkie cele jednym nowym kredytem. Sięgnięcie po konsolidacje jest też często dobrym pomysłem jeśli zamierzamy wnioskować o kredyt hipoteczny lub samochodowy na duże sumy. Dzięki temu w tak poważnej sytuacji będziemy mogli zaprezentować swoją korzystną sytuację finansową bankowi, w którym będziemy wnioskowali o takie kredyty. Pożyczki konsolidacyjne warto zatem rozważyć ogólnie w tych wszystkich sytuacjach, w których korzyści z wzięcia kredytu będą przewyższały opłacenie dodatkowego oprocentowania i ew. straty spowodowane koniecznością płacenia miesięcznie wysokich sum rat łącznych wielu zobowiązań.

Wiadomości bankowe

Realne straty na lokatach najwyższe od ponad 26 lat

Realne straty na lokatach najwyższe od ponad 26 lat

2022-11-03 Analizy HRE INvestments
Ponad 15% - aż tyle realnie stracili posiadacze rocznych lokat, którzy zanieśli swoje oszczędności do banku w październiku 2021 roku. Winna jest oczywiście inflacja, którą GUS wstępnie oszacował na 17,9%. Dla sporej części z nas wzrost cen jest znacznie bardziej dotkliwy. Wyższa inflacja oznacza, że ci z nas, którzy rok temu zanieśli do banku swoje pieniądze na roczną lokatę, realnie stracili ponad 15%.
Jak działają aplikacje pożyczkowe i czy pożyczka z aplikacji jest bezpieczna?

Jak działają aplikacje pożyczkowe i czy pożyczka z aplikacji jest bezpieczna?

2022-02-11 Materiał partnera
Pożyczka z aplikacji to najszybszy sposób na dodatkową gotówkę, sprawdź sam - Szybka Gotówka podpowiada jak zasilić konto bankowe wprost ze smartfona!
Getin Bank oferuje aż 3% dla nowych Klientów na Koncie Oszczędnościowym

Getin Bank oferuje aż 3% dla nowych Klientów na Koncie Oszczędnościowym

2021-12-01 Informacja prasowa
Getin Bank zaproponował nowe warunki w ofertach „Bonus za aktywność” oraz „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. W przypadku pierwszej z nich, bank proponuje aż 3% w skali roku. W przypadku „Nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oprocentowanie w skali roku wynosi 1,7%. Nowe stawki obowiązują od 1 grudnia 2021 roku.
Banki ostrożniejsze przy udzielaniu kredytów

Banki ostrożniejsze przy udzielaniu kredytów

2021-07-13 Analizy HRE Investments
Lipiec przyniósł nowe regulacje rynku hipotek. W efekcie banki chcą na zakup mieszkań pożyczać niższe kwoty. Różnica wielka nie jest, ale pomaga zadłużać się z większą dozą roztropności. Wszyscy przecież sugerują, że kiedyś w końcu kredyty zdrożeją. Prawie 725 tys. złotych – przeciętnie aż tyle na zakup mieszkania mogłyby pożyczyć banki trzyosobowej rodzinie – wynika z ankiety przeprowadzonej przez HRE Investments wśród banków.
Na horyzoncie nie widać zysków z lokat

Na horyzoncie nie widać zysków z lokat

2021-07-13 Analizy HRE Investments
Inflacja ma co prawda w przyszłym roku trochę zwolnić, ale wciąż posiadacze lokat nie mają co liczyć na realne zyski z depozytów. Po uwzględnieniu inflacji standardem będzie strata na poziomie 2-4% rocznie i to co najmniej do 2023 roku. Ktoś kto na początku 2016 roku założył przeciętną roczną lokatę, a potem odnawiał swój depozyt na kolejne roczne okresy przez 5 lat stracił 4,3% kapitału – wynika z szacunków HRE Investments opartych o dane GUS i NBP.
Wielki powrót gotówki do mieszkaniówki

Wielki powrót gotówki do mieszkaniówki

2021-07-07 Analizy HRE Investments
5,9 miliardów – tyle warte są mieszkania, które Polacy kupili za gotówkę - wynika z szacunków NBP. To najwyższy wynik w historii. Dane te dotyczą tylko dokonań deweloperów, tylko pierwszego kwartału br. i tylko 7 miast. W aż 70% Polacy finansowali gotówką zakupy nowych mieszkań w największych miastach. Tak wynika z najnowszego podsumowania, które analitycy banku centralnego przygotowali za pierwsze 3 miesiące bieżącego roku.