Najlepsze kredyty konsolidacyjne

Kredyty konsolidacyjne - spotkanie Kredyty konsolidacyjne to niezwykle korzystne rozwiązanie, które pomaga osobom z wieloma zobowiązaniami połączyć je w jeden nowy kredyt — z niższą ratą. Kredyty tego typu oferowane są przez wszystkie banki na rynku i posiadają wiele korzyści. Dzięki nim możesz uregulować i ustabilizować swoją sytuację finansową oraz uniknąć tarapatów finansowych. Konsolidacja kredytów może również być rozwiązaniem na zwiększenie zdolności kredytowej i to nie jedyna zaskakująca korzyść, jaką możemy otrzymać wybierając konsolidacje. Kredyty konsolidacyjne możemy otrzymać łatwo i spełniając te same warunki co przy innych typach kredytów. Zapobiegają także wpadnięciu w spiralę zadłużenia i najbardziej ze wszystkich kredytów na rynku mogą pomóc nam w ustabilizowaniu naszych finansów. Jeśli posiadasz wiele zobowiązań lub chcesz obniżyć miesięczne raty, sprawdź koniecznienasz krótki poradnik "Wszystko o kredytach konsolidacyjnych".


Poniżej znajdziesz aktualne zestawienie wybranych kredytów konsolidacyjnych:

Kredyt konsolidacyjny w Bank Pekao:
SPRAWDŹ, O ILE MNIEJ MOŻESZ PŁACIĆ!
przenieś swoje raty do Banku Pekao,
kalkulator pożyczki konsolidacyjnej on-line,
wypełnij formularz kontaktowy a konsultant przedstawi Ci ofertę.
Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas:
jedna rata i wszystko w porządku (0% prowizji),
• kwota kredytu od 1 000 do 200 000 zł,
• okres kredytowania do 10 lat,
• możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel.
Kredyt konsolidacyjny w Santander Bank Polska:
• zamień swoje kredyty na jeden i sprawdź, ile możesz zyskać,
wypłata gotówki nawet w 1 dzień,
• kwota kredytu do 300 000 zł,
minimum formalności,
pieniądze bez wychodzenia z domu i bez konieczności zakładania konta.
Lekka konsolidacja w Alior Bank:
Połącz pożyczki lub kredyty z innych banków i spokojnie spłacaj kredyt,
ubezpieczenie na życie dla kredytów od 30 tys. do 70 tys. zł,
ubezpieczenie na wypadek utraty pracy i NNW dla kredytów powyżej 70 tys. zł,
• okres spłaty do 10 lat.
Pożyczka konsolidacyjna w PKO Bank Polski:
• skorzystaj ze zdalnej pomocy pracownika banku - umów wideorozmowę lub zadzwoń,
• masz możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na ekstra wydatki,
• spłata od 2 do 120 miesięcy,
• możesz przenieść nawet jedną ratę.

Poradnik - Wszystko o kredytach konsolidacyjnych

Kredyty konsolidacyjne mają bardzo wiele zalet i wyróżniają się na rynku spośród innych typów kredytów. Potrafią połączyć wiele różnych zobowiązań, dzięki czemu możemy obniżyć nasze miesięczne raty nawet o kilkadziesiąt procent i w ten sposób uniknąć problemów finansowych czy zwiększyć poziom swojego życia. W tym krótkim poradniku zamieszczamy wszystkie najważniejsze informacje o pożyczkach konsolidacyjnych oraz odpowiadamy na pytania: czym jest kredyt refinansowy, jakie korzyści daje, jakie zobowiązania możemy skonsolidować i kiedy warto go wybierać.

Czym jest kredyt konsolidacyjny?Czym jest kredyt konsolidacyjny? Kredyt konsolidacyjny to kredyt bankowy udzielany na połączenie wszystkich innych zobowiązań, które posiadamy. Kredyty takie łączą wiele innych zobowiązań, które spłacają wiele np. pożyczek hipotecznych lub kredytów gotówkowych w jeden nowy, który będzie miał mniejszą miesięczną ratę i który będziemy spłacali dłużej. Celem kredytu konsolidacyjnego, jest zmniejszenie miesięcznych wydatków na raty kosztem długości spłacania. Jest on przeznaczony dla osób, które wolą płacić mniejsze sumy miesięcznie, ale za to przez dłuższy czas. Jego celem, jest poprawienie sytuacji finansowej kredytobiorcy, uchronienie go przed wpadnięciem w tarapaty finansowe czy podniesienie zdolności kredytowej i uporządkowanie spraw finansowych.

Pożyczek konsolidacyjnych udzielają praktycznie wszystkie banki na rynku. Jest to jeden z najpopularniejszych typów kredytów po jakie możemy sięgać. Jest on również udzielany na podstawie prawa bankowego jak inne kredyty np. pożyczki gotówkowe. Również, aby go otrzymać, należy złożyć wniosek kredytowy w banku, posiadać zdolność kredytową i otrzymać poczytywaną decyzję z banku. Sam proces brania kredytu konsolidacyjnego jest prosty i polega jedynie na podaniu zobowiązań, które chcemy nim połączyć oraz na uzyskaniu zgody banku. Bank udzielający nam konsolidacji spłaca następnie wszystkie zobowiązania w naszym imieniu, a my spłacamy jedynie jeden, nowy kredyt. Z tego typu kredytów możemy skorzystać, udając się osobiście do banku lub składając wniosek online. Kredyty konsolidacyjne dostępne są też w wersji z dodatkową gotówką, która jest wypłacana nam do ręki (lub oczywiście na konto bankowe w formie przelewu) podczas udzielania kredytu, a która jest odliczana do salda całkowitego kredytu.

Jakie zobowiązania możemy skonsolidować?Pożyczki konsolidacyjne umożliwiają połączenie wielu różnych zobowiązań w jedno nowe. Z pewnością możemy w ten sposób połączyć kredyty bankowe takie jak gotówkowe, na sprzęt agd czy kredyty mieszkaniowe, samochodowe i dedykowane. Konsolidacji możemy poddać też pożyczki bankowe ratalne, karty kredytowe czy debety i limity w koncie. Konsolidacją możemy połączyć zobowiązania pozabankowych firm pożyczkowych takie jak pożyczki pozabankowe ratalne lub chwilówki, choć banki dość niechętnie podchodząc do łączenia pożyczek krótkoterminowych i nie we wszystkich sytuacjach może się to udać.

Korzyści kredytów konsolidacyjnych?Korzyści kredytów konsolidacyjnych Kredyty konsolidacyjne posiadają wiele korzyści. Pierwszym plusem konsolidacji, jest możliwość obniżenia miesięcznych rat wszystkich zobowiązań nawet o kilkadziesiąt procent. Jest to spore ułatwienie dla wielu osób, które może znacznie zmienić poziom życia i sytuację finansową na plus. Dzięki konsolidacji i obniżeniu rat na rzecz dłuższego spłacania, możemy również uniknąć wielu problemów finansowych, przeterminowań, utraty płynności finansowej, windykacji czy egzekucji komorniczej. Refinansowanie kredytów może zatem uchronić nas przed konsekwencjami trudnej sytuacji finansowej.

Konsolidacja to też ułatwienie zarządzania naszymi finansami. Jeśli posiadamy wiele zobowiązań i mamy problem z ich obsługą lub zapominamy o terminach płatności i jest to dla nas niekomfortowe, możemy bardzo prosto z wielu różnych kłopotliwych zobowiązań uczynić jeden nowy kredyt z jednym i jasnym harmonogramem. Same pożyczki konsolidacyjne można uzyskać równie prosto co inne kredyty np. gotówkowe. Nie musimy więc obawiać się o konieczność spełniania dodatkowych czy trudnych do spełnienia wymagań lub innych, dodatkowych procedur. Kredyt możemy uzyskać przy pomocy doradcy bankowego w placówce lub możemy załatwić go szybko internetowo - on-line.

Korzyścią, jaką daje refinansowanie kredytów, o której nie wie wiele osób, jest zwiększenie zdolności kredytowej. Jeśli w niedługim czasie planujemy wziąć kredyt na ważną rzecz i chcemy zwiększyć swoją zdolność kredytową, dzięki konsolidacji możemy połączyć wszystkie nasze obecne zobowiązania i zmniejszyć miesięczną łączną sumę rat. Bank udzielający nowego kredytu będzie patrzył jedynie na wysokość naszych miesięcznych zobowiązań, a nie na ich długość, dzięki temu możemy łatwiej uzyskać nowy, ważny dla nas kredyt lub zwiększyć jego sumę. Konsolidacja to też przeciwdziałanie kłopotom finansowym. Możemy korzystać z niej dużo wcześniej niż momencie problemów finansowych, aby po prostu ich uniknąć w przyszłości.

Konsolidacja kredytów - kiedy warto?Konsolidacja kredytów - Kiedy warto? Kredyt refinansowy warto wziąć w kilku sytuacjach. Pierwszą z nich są naturalne problemy finansowe kiedy nie mamy wystarczającej ilości środków na regulowanie naszych miesięcznych zobowiązań. Warto wtedy skonsolidować nasze zobowiązania i nadal płacić je w postaci mniejszej raty kredytu konsolidacyjnego, a nie narażać się na przeterminowania, wypowiadanie umów, czy działania windykacyjne. Będą one generowały często dużo większe koszty niż opłacenie dodatkowego oprocentowania kredytu konsolidacyjnego. Kredyty tego typu są też dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy kompleksowo uporządkować swoje kwestie finansowe np. pozbycie się wielu zobowiązań i otrzymać dodatkową gotówkę do ręki. Dzięki konsolidacji osiągniemy te wszystkie cele jednym nowym kredytem. Sięgnięcie po konsolidacje jest też często dobrym pomysłem jeśli zamierzamy wnioskować o kredyt hipoteczny lub samochodowy na duże sumy. Dzięki temu w tak poważnej sytuacji będziemy mogli zaprezentować swoją korzystną sytuację finansową bankowi, w którym będziemy wnioskowali o takie kredyty. Pożyczki konsolidacyjne warto zatem rozważyć ogólnie w tych wszystkich sytuacjach, w których korzyści z wzięcia kredytu będą przewyższały opłacenie dodatkowego oprocentowania i ew. straty spowodowane koniecznością płacenia miesięcznie wysokich sum rat łącznych wielu zobowiązań.

Wiadomości bankowe

Nest Bank wprowadził przelewy na telefon BLIK

Nest Bank wprowadził przelewy na telefon BLIK

2023-08-21 Informacje prasowe
Od teraz klienci Nest Banku mogą skorzystać z przelewów na telefon BLIK. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala na błyskawiczne przelanie gotówki – a wystarczy do tego jedynie numer telefonu odbiorcy. Nest Bank rozszerza swoją współpracę z Polskim Standardem Płatności o kolejną usługę. BLIK to obecnie najpopularniejsza metoda płatności bezgotówkowych, z której aktywnie korzysta ponad 14 mln osób. W ramach systemu możliwe jest realizowanie płatności online i offline, wypłata i wpłata pieniędzy, a także przelewy na telefon - rozliczane w sposób natychmiastowy w systemie Express Elixir.
Malware i kryptowaluty: jak oszuści żerują na kryptoinwestorach

Malware i kryptowaluty: jak oszuści żerują na kryptoinwestorach

2023-08-03 Poradnik inwestora
Kryptowaluty dużą część swojej popularności zawdzięczają bezpieczeństwu. Anonimowość i nieodwracalność transakcji krypto sprawiają, że coraz więcej inwestorów zwraca się właśnie ku nim. Gdy jednak nowa technologia zdobywa miłośników, przybywa również oszustów i osób o nieuczciwych zamiarach. Nie inaczej jest w tym wypadku.
Czy student może dostać kredyt i na jakich warunkach?

Czy student może dostać kredyt i na jakich warunkach?

2023-06-05 Poradnik kredytobiorcy
Bycie studentem wiąże się ze sporymi wydatkami, które nie zawsze da się pokryć ze zgromadzonych środków. Dlatego wiele osób posiłkuje się wsparciem finansowym udzielanym przez banki. Sprawdź, czy i na jakich zasadach dostępny jest kredyt studencki.
Przed nami trzeci kwartał bez podwyżek stóp procentowych

Przed nami trzeci kwartał bez podwyżek stóp procentowych

2023-06-05 Analizy HRE Investments
Na czerwcowym posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej (RPP) najpewniej utrzyma stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Trochę zamieszania wprowadziły tu testy realizowane przez pracowników banku centralnego, którzy opublikowali już w piątek (2 czerwca) komunikat sugerujący cięcie stóp. Rynek spodziewa się jednak, że na takie ruchy będziemy musieli poczekać do drugiej połowy roku. Pierwsze przymiarki do cięć zacząć się mogą po wakacjach – o ile inflacja dalej będzie wyraźnie hamowała.
Jak wybrać konto bankowe dla firmy? Poradnik dla przedsiębiorców

Jak wybrać konto bankowe dla firmy? Poradnik dla przedsiębiorców

2023-03-31 Poradnik MyBank.pl
Wybór odpowiedniego konta bankowego dla firmy może przynieść wiele korzyści, takich jak niższe opłaty, wygodne usługi bankowe czy lepszy dostęp do finansowania. W dzisiejszych czasach banki oferują szeroki wachlarz produktów i usług dedykowanych dla przedsiębiorstw. Ten artykuł pomoże Ci dokonać świadomego wyboru, przedstawiając najważniejsze kryteria, na które warto zwrócić uwagę podczas poszukiwania konta firmowego.
Jak oszczędzać pieniądze? - Praktyczne porady i strategie

Jak oszczędzać pieniądze? - Praktyczne porady i strategie

2023-03-30 Poradnik MyBank.pl
Oszczędzanie pieniędzy może wydawać się trudne, zwłaszcza w dzisiejszym świecie pełnym pokus i wydatków. Jednakże, zastosowanie kilku prostych strategii może pomóc Ci zbudować solidne oszczędności. W tym artykule znajdziesz praktyczne porady, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć swoje finansowe bezpieczeństwo.