Karty White-Label: Jak ważne są dla Twojej firmy i jakie mają zalety?

Karty White-Label: Jak ważne są dla Twojej firmy i jakie mają zalety?
Informacje rynkowe
Data dodania: 2023-05-25 (14:40)

Stały rozwój współczesnych firm i podejmowane przez nie próby wejścia w przestrzeń cyfrową sprawiają, że wygoda płatności staje się coraz ważniejsza. Dlatego coraz więcej firm szuka coraz bardziej korzystnych opcji dla swojego biznesu. Dziś powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o kartach white-label i opowiemy o wszystkich zaletach tej wspaniałej funkcji.

Główny cel kart White-Label

Karty White-Label są doskonałym sposobem na wyrażenie swojej wdzięczności wobec lojalnych klientów. Karty te są doskonałym połączeniem dobrych manier i celów reklamowych, ponieważ można na nich umieścić swoje logo.

Karta jest podobna do zwykłej karty debetowej, ale ma wiele korzystnych opcji, które są dostępne dla klientów. Czas dowiedzieć się więcej o kartach White-Label.

Dlaczego warto skorzystać z kart White-Label?

Karty White-Label posiadają szereg zalet i można z nich korzystać w dowolny sposób. Korzyści płynące z korzystania z takich kart są bardzo pomocne.

1) Poprawione bezpieczeństwo płatności. Najważniejszym celem wszystkich firm jest zapewnienie swoim klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa płatności. Dzięki kartom white-label można znacznie obniżyć ryzyko wszelkich nieuczciwych działań. Ich główną zaletą jest to, że posiadają funkcję weryfikacji i monitorowania w czasie rzeczywistym, co znacznie pomaga zapobiegać wszelkim zagrożeniom.

2) Elastyczność płatności. Wirtualne karty White-label pozwalają Twojej firmie osiągnąć maksymalną elastyczność. Umożliwiają dokonywanie wszelkiego rodzaju transakcji, dzięki czemu klienci mogą wykonywać dowolne czynności, począwszy od zwykłych zakupów online, aż po płatności dla partnerów handlowych. Ponadto są one przystosowane do różnych transakcji międzynarodowych.

3) Różnorodne możliwości kart. Takie karty pozwalają dostosować je do własnych potrzeb. Wygląd karty można zmienić w dowolnym momencie, oferując jednocześnie swoim klientom niezwykle korzystne usługi. Dzięki temu wszystkie zalety Twojej karty będą kojarzone z Twoją marką i logo, co sprawi, że Twoja reklama będzie znacznie lepsza i skuteczniejsza. Pozwoli to na przyciągnięcie większej liczby klientów.

4) Możliwość kontrolowania wszystkich wydatków. Karta White-label to najlepszy sposób na lepszą kontrolę wydatków. Nie będziesz musiał ponosić większych kosztów związanych z produkcją karty, ponieważ zostanie ona dostarczona w formacie cyfrowym, co jest doskonałym rozwiązaniem. Wystarczy tylko udostępnić kartę klientom.

5) Lepsza reklama. Dzięki dostarczeniu swoim klientom tego typu kart, z łatwością znajdziesz coraz więcej stałych klientów dla swojej firmy. Możesz wierzyć lub nie, ludzie zainteresują się, kiedy ich bliski przyjaciel będzie posiadał dobrze wyglądającą kartę oferującą wiele korzystnych funkcji.

Powyższe zalety są kluczowe. Konieczne jest jednak prawidłowe wdrożenie kart w swojej firmie. Dlatego należy zwrócić uwagę na usługi, które poprawią wymienione zalety i sprawią, że będą jeszcze lepsze.

Dlaczego warto wybrać Wallester do obsługi kart wirtualnych White-Label?

Trudno jednoznacznie ocenić, jak ważna jest właściwa usługa dla potrzeb klienta. Wallester zapewnia szeroką gamę różnych, ale wciąż interesujących usług, które mogą być pomocne przy wdrażaniu kart do Twojej firmy.

Niezwykle prosta implementacja. Główną zaletą Wallester jest to, że daje lepszą kontrolę nad sytuacją. Nie musisz się spieszyć ani martwić o szybkie rozpoczynanie pracy. Dzięki zastosowaniu interfejsu REST API można kontrolować każdy etap implementacji.

Skorzystaj z obu rozwiązań: BIN (numer identyfikacyjny banku) Sponsoring i przetwarzanie płatności. Numer identyfikacyjny używany do śledzenia transakcji, dokonywania płatności i dokumentowania działalności na potrzeby organów regulacyjnych. Nowy poziom zarządzania finansami dzięki przyjaznej dla użytkownika obsłudze transakcji i dużej szybkości przelewów.

Szansa na zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów. Wiele firm obsługuje klientów o bardziej staromodnych poglądach, którym wystarcza fizyczna wersja karty płatniczej. Dzięki Wallester możesz zapewnić im możliwość korzystania z takiej wersji, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów Twojej firmy.

Doskonała kontrola i dostępność. Chcąc jeszcze bardziej poprawić komfort swoich klientów i sprawić, by do Ciebie wracali, możesz skorzystać z funkcji analizy danych. Funkcja ta umożliwia śledzenie transakcji dokonywanych przez klientów, dzięki czemu można łatwo oferować im spersonalizowane bonusy.

Aplikacja jest dostępna na całym świecie. Aplikacja jest nie tylko dostępna na całym świecie, ale także można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem dowolnego posiadanego urządzenia. Zarządzanie może więc odbywać się w dowolnym miejscu i czasie.

Wallester zdecydowanie pomaga zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy. Dzięki temu można łatwo stworzyć świetną i elegancko wyglądającą kartę white-label. Będzie zawierać wszystko, co chcesz i zapewni oczekiwane korzyści Tobie i Twoim klientom. Ta usługa to świetna okazja, aby rozpocząć budowanie silnych więzi z klientami bez zbędnych opóźnień.

Źródło: Informacje rynkowe
Publikuj: Facebook Wykop Twitter
RSS - Wiadomości MyBank.pl Nasze kanały RSS

Waluty - Najnowsze wiadomości i komentarze

Run na kryptowaluty

Run na kryptowaluty

2024-05-21 Raport DM BOŚ z rynku walut
W tradycyjnej przestrzeni FX we wtorek rano jest relatywnie spokojnie - widać, że dolar czeka na nowe impulsy i zmiany są niewielkie. Najsilniejsze są dzisiaj korona norweska i japoński jen, choć ruch nie przekracza 0,2 proc. Mniejsze zmiany notuje dolar australijski, chociaż to on dzisiaj rano był potencjalnie w centrum uwagi - poznaliśmy zapiski z ostatniego posiedzenia RBA, jakie miało miejsce na początku maja.
Dane CPI z Kanady w cieniu hossy na towarach i kryptowalutach

Dane CPI z Kanady w cieniu hossy na towarach i kryptowalutach

2024-05-21 Poranny komentarz walutowy XTB
Wtorkowa sesja na giełdach, podobnie jak i wczoraj nie będzie obfitować w kluczowe z punktu widzenia szerokiego rynku publikacje makro. Wyjątkiem może być tutaj raport CPI z Kanady, który najprawdopodobniej wpływać będzie jedynie na zmianę wyceny dolara kanadyjskiego na rynku walutowym. Inwestorzy natomiast z niecierpliwością oczekują na jutrzejszy raport kwartalny Nvidii, giełdowego króla technologii AI. Co więcej, niemałe poruszenie kreują potężne wzrosty obserwowane na rynku surowców oraz kryptowalut.
Dobre nastroje na rynkach oraz kolejny rekord złota

Dobre nastroje na rynkach oraz kolejny rekord złota

2024-05-20 Komentarz walutowy Oanda TMS Brokers
W miniony piątek indeksy z Wall Street uległy niewielkiej zmienności i pozostały w obrębie historycznie maksymalnych poziomów. Dow Jones urósł o 0,3 proc. i przekroczył poziom 40 tys. pkt., SP500 zamknął dzień na plusie z wynikiem +0,1 proc. Jedynie technologiczny Nasdaq100 spadł o 0,1 proc. W Europie DAX został przeceniony o 0,2 proc. Kurs EURUSD praktycznie nie uległ zmianie. Podczas gdy amerykańskie akcje straciły na sile w ubiegły czwartek i piątek, w ciągu tygodnia mocno wzrosły.
Rynki potrzebują

Rynki potrzebują "gołębiego" przekazu z FED

2024-05-20 Raport DM BOŚ z rynku walut
Poniedziałkowy ranek nie przynosi większych zmian na rynku FX, widać wyczekiwanie na informacje, jakie napłyną w dalszej części tygodnia - dla dolara liczyć się będą zapiski z ostatniego posiedzenia FED w środę, szacunki indeksów PMI za maj w czwartek, oraz dane o nastrojach konsumenckich Uniwersytetu Michigan w piątek. Dzisiaj rano poznaliśmy decyzję Ludowego Banku Chin ws. stóp procentowych. Tak jak oczekiwano, decydenci w PBOC nie zmienili stóp procentowych, co powoduje, że rynek będzie koncentrował się na innych formach wsparcia tamtejszej gospodarki przez władze.
Złoty tak mocny jak w 2008?

Złoty tak mocny jak w 2008?

2024-05-20 Poranny komentarz walutowy XTB
Niemal wszystko zdaje się sprzyjać złotemu – rekordy na Wall Street, przebudzenie rynków wschodzących, słabnący dolar, postawa RPP. Choć na ten moment nie widać istotnych zagrożeń, polska waluta staje się coraz bardziej przewartościowana. Możemy z pewnością mówić o okresie rekordów na rynkach finansowych. W ubiegłym tygodniu nowe rekordy odnotowane zostały na Wall Street w reakcji na nieco lepsze dane o inflacji z USA, a także pojawienie się nowego modelu od OpenAI, który rozbudził na nowa hossę sztucznej inteligencji.
Mieszane dane z Chin

Mieszane dane z Chin

2024-05-17 Raport DM BOŚ z rynku walut
Opublikowane w piątek nad ranem dane z chińskiej gospodarki wypadły mieszanie - wyższa od oczekiwań była tylko dynamika produkcji przemysłowej (wzrosła w kwietniu o 6,7 proc. r/r), a pozostałe dane, jak sprzedaż detaliczna (2,3 proc. r/r), inwestycje (4,2 proc. r/r), czy też ceny nieruchomości (-3,1 proc. r/r) rozczarowały. Uwagę przykuwa ten ostatni odczyt, który pokazuje, że tamtejszy rynek zaczyna wchodzić w spiralę spadkową, która może być niebezpieczna dla tamtejszej gospodarki (ze względu na ogromne zalewarowanie tego sektora w ostatnich latach).
Wall Street w newralgicznym miejscu

Wall Street w newralgicznym miejscu

2024-05-17 Komentarz walutowy Oanda TMS Brokers
Czwartek przyniósł lekkie spadki indeksów z Wall Street po wcześniejszym wyznaczeniu nowych rekordowych poziomów. Kurs głównej pary walutowej po ustanowieniu lokalnego maksimum bliskiego 1,09 korygował się. Rentowności długu USA wzrosły. Wielu przedstawicieli Fed powtórzyło, że Fed będzie musiał uzbroić się w cierpliwość i utrzymać stopy procentowe na wyższym poziomie przez dłuższy czas. Dziś kalendarz makro jest zapełniony umiarkowanie. Z Europy poznamy finalny wskaźnik HICP a ze Stanów Zjednoczonych indeks wskaźników wyprzedzających Conference Board.
Zagadkowe zachowanie się jena?

Zagadkowe zachowanie się jena?

2024-05-16 Raport DM BOŚ z rynku walut
Japońska waluta jest dzisiaj rano najsilniejszą pośród walut G-10 w zestawieniach z dolarem, chociaż opublikowane w nocy wstępne dane nt. PKB w I kwartale w Japonii są negatywnym zaskoczeniem. Gospodarka skurczyła się o 0,5 proc. k/k i 2 proc. w ujęciu zanualizowanym, głównie za sprawą dalszego spadku dynamiki konsumpcji (o 0,7 proc. k/k), ale i i też wydatków kapitałowych (o 0,8 proc. k/k), czy też eksportu (aż o 5,0 proc. k/k).
Nowe rekordy na Wall Street

Nowe rekordy na Wall Street

2024-05-16 Komentarz walutowy Oanda TMS Brokers
Inflacyjny raport z USA, który został zaprezentowany wczoraj, osłabił dolara amerykańskiego oraz spowodował spadek rentowności amerykańskich obligacji i jednoczesny wzrost indeksów giełdowych, zarówno tych z Wall Street jak i Europy. W kwietniu dynamika wzrostu cen lekko spowolniła, choć nadal inflacja znajduje się powyżej celu Rezerwy Federalnej. Tak czy inaczej wzrosły „zakłady” rynku na obniżki stóp procentowych we wrześniu oraz grudniu tego roku.
Koniec wzrostu inflacji w USA?

Koniec wzrostu inflacji w USA?

2024-05-16 Poranny komentarz walutowy XTB
Dane dotyczące inflacji w Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy w tym roku nie zaskoczyły. Co ważniejsze, nie zaskoczyły odczytami w górę, co jest ważnym sygnałem dla Rezerwy Federalnej, choć jednocześnie niezmieniającym reguł gry. Inflacja w USA w dalszym ciągu pozostaje wysoko i wiele sygnałów wskazuje na to, że może ona dać o sobie jeszcze znać w tym roku. W takim razie, czy Fed powinien w dalszym ciągu szykować się do obniżek, czy wręcz przeciwnie utrzymywać status quo przez dłuższy czas, być może do końca tego roku.