Karty White-Label: Jak ważne są dla Twojej firmy i jakie mają zalety?

Karty White-Label: Jak ważne są dla Twojej firmy i jakie mają zalety?
Informacje rynkowe
Data dodania: 2023-05-25 (14:40)

Stały rozwój współczesnych firm i podejmowane przez nie próby wejścia w przestrzeń cyfrową sprawiają, że wygoda płatności staje się coraz ważniejsza. Dlatego coraz więcej firm szuka coraz bardziej korzystnych opcji dla swojego biznesu. Dziś powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o kartach white-label i opowiemy o wszystkich zaletach tej wspaniałej funkcji.

Główny cel kart White-Label

Karty White-Label są doskonałym sposobem na wyrażenie swojej wdzięczności wobec lojalnych klientów. Karty te są doskonałym połączeniem dobrych manier i celów reklamowych, ponieważ można na nich umieścić swoje logo.

Karta jest podobna do zwykłej karty debetowej, ale ma wiele korzystnych opcji, które są dostępne dla klientów. Czas dowiedzieć się więcej o kartach White-Label.

Dlaczego warto skorzystać z kart White-Label?

Karty White-Label posiadają szereg zalet i można z nich korzystać w dowolny sposób. Korzyści płynące z korzystania z takich kart są bardzo pomocne.

1) Poprawione bezpieczeństwo płatności. Najważniejszym celem wszystkich firm jest zapewnienie swoim klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa płatności. Dzięki kartom white-label można znacznie obniżyć ryzyko wszelkich nieuczciwych działań. Ich główną zaletą jest to, że posiadają funkcję weryfikacji i monitorowania w czasie rzeczywistym, co znacznie pomaga zapobiegać wszelkim zagrożeniom.

2) Elastyczność płatności. Wirtualne karty White-label pozwalają Twojej firmie osiągnąć maksymalną elastyczność. Umożliwiają dokonywanie wszelkiego rodzaju transakcji, dzięki czemu klienci mogą wykonywać dowolne czynności, począwszy od zwykłych zakupów online, aż po płatności dla partnerów handlowych. Ponadto są one przystosowane do różnych transakcji międzynarodowych.

3) Różnorodne możliwości kart. Takie karty pozwalają dostosować je do własnych potrzeb. Wygląd karty można zmienić w dowolnym momencie, oferując jednocześnie swoim klientom niezwykle korzystne usługi. Dzięki temu wszystkie zalety Twojej karty będą kojarzone z Twoją marką i logo, co sprawi, że Twoja reklama będzie znacznie lepsza i skuteczniejsza. Pozwoli to na przyciągnięcie większej liczby klientów.

4) Możliwość kontrolowania wszystkich wydatków. Karta White-label to najlepszy sposób na lepszą kontrolę wydatków. Nie będziesz musiał ponosić większych kosztów związanych z produkcją karty, ponieważ zostanie ona dostarczona w formacie cyfrowym, co jest doskonałym rozwiązaniem. Wystarczy tylko udostępnić kartę klientom.

5) Lepsza reklama. Dzięki dostarczeniu swoim klientom tego typu kart, z łatwością znajdziesz coraz więcej stałych klientów dla swojej firmy. Możesz wierzyć lub nie, ludzie zainteresują się, kiedy ich bliski przyjaciel będzie posiadał dobrze wyglądającą kartę oferującą wiele korzystnych funkcji.

Powyższe zalety są kluczowe. Konieczne jest jednak prawidłowe wdrożenie kart w swojej firmie. Dlatego należy zwrócić uwagę na usługi, które poprawią wymienione zalety i sprawią, że będą jeszcze lepsze.

Dlaczego warto wybrać Wallester do obsługi kart wirtualnych White-Label?

Trudno jednoznacznie ocenić, jak ważna jest właściwa usługa dla potrzeb klienta. Wallester zapewnia szeroką gamę różnych, ale wciąż interesujących usług, które mogą być pomocne przy wdrażaniu kart do Twojej firmy.

Niezwykle prosta implementacja. Główną zaletą Wallester jest to, że daje lepszą kontrolę nad sytuacją. Nie musisz się spieszyć ani martwić o szybkie rozpoczynanie pracy. Dzięki zastosowaniu interfejsu REST API można kontrolować każdy etap implementacji.

Skorzystaj z obu rozwiązań: BIN (numer identyfikacyjny banku) Sponsoring i przetwarzanie płatności. Numer identyfikacyjny używany do śledzenia transakcji, dokonywania płatności i dokumentowania działalności na potrzeby organów regulacyjnych. Nowy poziom zarządzania finansami dzięki przyjaznej dla użytkownika obsłudze transakcji i dużej szybkości przelewów.

Szansa na zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów. Wiele firm obsługuje klientów o bardziej staromodnych poglądach, którym wystarcza fizyczna wersja karty płatniczej. Dzięki Wallester możesz zapewnić im możliwość korzystania z takiej wersji, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów Twojej firmy.

Doskonała kontrola i dostępność. Chcąc jeszcze bardziej poprawić komfort swoich klientów i sprawić, by do Ciebie wracali, możesz skorzystać z funkcji analizy danych. Funkcja ta umożliwia śledzenie transakcji dokonywanych przez klientów, dzięki czemu można łatwo oferować im spersonalizowane bonusy.

Aplikacja jest dostępna na całym świecie. Aplikacja jest nie tylko dostępna na całym świecie, ale także można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem dowolnego posiadanego urządzenia. Zarządzanie może więc odbywać się w dowolnym miejscu i czasie.

Wallester zdecydowanie pomaga zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy. Dzięki temu można łatwo stworzyć świetną i elegancko wyglądającą kartę white-label. Będzie zawierać wszystko, co chcesz i zapewni oczekiwane korzyści Tobie i Twoim klientom. Ta usługa to świetna okazja, aby rozpocząć budowanie silnych więzi z klientami bez zbędnych opóźnień.

Źródło: Informacje rynkowe
Publikuj: Facebook Wykop Twitter
RSS - Wiadomości MyBank.pl Nasze kanały RSS

Waluty - Najnowsze wiadomości i komentarze

Kurs euro do dolara coraz niżej

Kurs euro do dolara coraz niżej

2023-09-27 Komentarz walutowy XTB
W ostatnich dniach na rynku panuje sentyment risk-off, czyli cofnięcie na rynku akcji i dalsze umocnienie dolara amerykańskiego, co doprowadziło do zepchnięcia kursu EURUSD poniżej 1,0560. Głównym tematem są rosnące rentowności amerykańskich obligacji, które to wczoraj wyznaczyły najwyższe poziomy od 2007 roku. Ponadto jastrzębie wypowiedzi członków Fed wzmacniają amerykańską walutę.
Zwyżki dolara zaczynają wyhamowywać?

Zwyżki dolara zaczynają wyhamowywać?

2023-09-27 Raport DM BOŚ z rynku walut
Wprawdzie od początku tygodnia amerykańska waluta zyskuje i pozostaje silna, a tematem przewodnim są rekordy na rentownościach amerykańskich obligacji "inspirowane" komentarzami członków FED, którzy nadal brzmią "jastrzębio" (jak wczoraj Neel Kashkari), to jednak dynamika tego ruchu zaczyna nieco hamować, co widać w środę rano. Warto zwrócić uwagę, że dolar jest bardziej "nakręcany" falą risk-off, jaka przetacza się przez giełdy, gdyż inwestorzy już "przetrawili" przekaz z FED z minionego tygodnia.
Siła dolara dominuje

Siła dolara dominuje

2023-09-27 Komentarz poranny TMS Brokers
Siła amerykańskiej waluty dominuje na rynku. Dolarowy indeks Bloomberg-a urósł do najwyżej wartości od listopada ubiegłego roku. Z kolei wg raportu CFTC pozycja spekulacyjna na USD po raz pierwszy od niespełna roku ponownie jest dodatnia, co oznacza, że przeważają „długie” pozycje. Z ust przedstawicieli Fed-u dowiadujemy się o tym, że jeszcze jedna podwyżka stóp jest potrzebna w tym roku a stopy procentowe pozostaną wysokie przez długi czas.
Rentowności wspierają dolara

Rentowności wspierają dolara

2023-09-26 Raport DM BOŚ z rynku walut
Trwa rajd na rentownościach amerykańskich obligacji, który wyraźnie przyspieszył po "jastrzębich" komentarzach ze strony FED w zeszłym tygodniu. Rynek zdaje się wyceniać scenariusz w którym stopy procentowe pozostaną wysokie przez dłuższy czas - w efekcie 2-letnie rentowności są na poziomie 5,13 proc., który nie był widziany od 23 lat, a 10-letnie przy 4,53 proc., które ostatnio obserwowaliśmy w 2007 r. Sytuacji nie poprawia zamieszanie wokół przyszłorocznego budżetu - politycy w Kongresie powinni porozumieć się w tej kwestii do 1 października.
Amerykański dolar nadal się umacnia, rosną rentowności obligacji skarbowych

Amerykański dolar nadal się umacnia, rosną rentowności obligacji skarbowych

2023-09-26 Komentarz poranny TMS Brokers
S&P 500 osiągnął w poniedziałek swój najniższy poziom od czerwca br., ale zakończył wczorajszą sesję lekkim wzrostem (+0,4 proc.). W zeszłym tygodniu wykres tego indeksu raczej ewidentnie opuścił dołem 3-miesięczna formację „głowy z ramionami” rozpościerającą się pomiędzy poziomami ok. 4350 pkt. a 4600 pkt. Lekkie wzrosty zanotowały również średnia przemysłowa Dow Jonesa (-0,13 proc.) i Nasdaq 100 (+0,46 proc.). Dziś ok. godz. 9:55 kontrakty na S&P 500 taniały o 0,55 proc.
Dolar ciut mocniejszy

Dolar ciut mocniejszy

2023-09-25 Raport DM BOŚ z rynku walut
Poniedziałek przynosi lekkie podbicie dolara na szerokim rynku. Wpływ na to mają znów słabsze nastroje w Chinach po tym, jak pojawiły się niepokojące doniesienia o kondycji największych deweloperów (Evergrande i Oceanwide), ale i też "jastrzębie" komentarze od przedstawicieli FED, jakie padły jeszcze w piątek wieczorem - potwierdzają one linię utrzymania stóp na wysokich poziomach przez dłuższy okres z opcją ewentualnej podwyżki późną jesienią (o niej wspomniała Michelle Bowman).
Czy EUR/USD podąża w kierunku dołka z marca?

Czy EUR/USD podąża w kierunku dołka z marca?

2023-09-25 Komentarz walutowy Oanda TMS Brokers
Piątkowa sesja w USA charakteryzowała się redukcją ryzyka przez inwestorów. Indeksy giełdowe traciły, co skutkowało tym, że SP500 zanotował najgorszy tydzień od marca. Rynek pozostaje zaniepokojony tym, że Fed prawdopodobnie utrzyma stopy procentowe na wyższym poziomie przez dłuższy czas. Dolar umiarkowanie zyskał a euro straciło po słabych wstępnych danych PMI za wrzesień dla Europy. Jen osłabił się po decyzji BoJ.
Złoty pozostanie stabilny

Złoty pozostanie stabilny

2023-09-25 Poranny komentarz walutowy XTB
Po umocnieniu polskiej waluty w drugiej połowie ubiegłego tygodnia po komentarzu prezesa Glapińskiego, który zredukował szanse na kolejną obniżkę stóp procentowych na posiedzeniu RPP zaplanowanym na 4 października, kolejne dni mogą przynieść konsolidację notowań. Kluczowe będzie to, co stanie się z EURUSD. Para wprawdzie dwukrotnie naruszyła wsparcia z czerwca b.r. przy 1,0635, ale nie doszło do trwałego wybicia tego poziomu, co może dawać pewne szanse na odreagowanie powyżej 1,07. Wtedy złoty mógłby zyskać chociażby wobec USD, gdzie mieliśmy już chwilowe zejścia poniżej 4,30.
Złoty odrabia straty

Złoty odrabia straty

2023-09-25 Poranny komentarz walutowy XTB
Polska waluta zazwyczaj jest bardzo podatna na zmiany globalnego sentymentu. Tymczasem od ostatniej decyzji RPP złoty reaguje bardziej na lokalne czynniki. Najpierw mieliśmy duże osłabienie, teraz złoty odrabia straty pomimo pogorszenia sentymentu. Przed wrześniową decyzją RPP za euro płaciliśmy mniej niż 4,50 złotego. Rynek spodziewał się obniżki stóp, ale jedynie o 25 punktów bazowych, tymczasem Rada obniżyła je od razu aż o 75 punktów do 6% w przypadku stopy referencyjnej.
Kierunek nada FED

Kierunek nada FED

2023-09-20 Raport DM BOŚ z rynku walut
Kluczowe wydarzenia są zaplanowane dopiero na dzisiejszy wieczór - o godz. 20:00 poznamy komunikat po posiedzeniu FED wraz z najnowszymi projekcjami makroekonomicznymi, oraz wykresem oczekiwań członków tego gremium, co do kształtowania się stóp procentowych (tzw. dot-plot), a 30 minut później rozpocznie się konferencja prasowa Jerome Powella. Podwyżki stóp nikt nie oczekuje, kluczowe będzie dzisiaj to, na ile taki ruch byłby możliwy w listopadzie.