Karty White-Label: Jak ważne są dla Twojej firmy i jakie mają zalety?

Karty White-Label: Jak ważne są dla Twojej firmy i jakie mają zalety?
Informacje rynkowe
Data dodania: 2023-05-25 (14:40)

Stały rozwój współczesnych firm i podejmowane przez nie próby wejścia w przestrzeń cyfrową sprawiają, że wygoda płatności staje się coraz ważniejsza. Dlatego coraz więcej firm szuka coraz bardziej korzystnych opcji dla swojego biznesu. Dziś powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o kartach white-label i opowiemy o wszystkich zaletach tej wspaniałej funkcji.

Główny cel kart White-Label

Karty White-Label są doskonałym sposobem na wyrażenie swojej wdzięczności wobec lojalnych klientów. Karty te są doskonałym połączeniem dobrych manier i celów reklamowych, ponieważ można na nich umieścić swoje logo.

Karta jest podobna do zwykłej karty debetowej, ale ma wiele korzystnych opcji, które są dostępne dla klientów. Czas dowiedzieć się więcej o kartach White-Label.

Dlaczego warto skorzystać z kart White-Label?

Karty White-Label posiadają szereg zalet i można z nich korzystać w dowolny sposób. Korzyści płynące z korzystania z takich kart są bardzo pomocne.

1) Poprawione bezpieczeństwo płatności. Najważniejszym celem wszystkich firm jest zapewnienie swoim klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa płatności. Dzięki kartom white-label można znacznie obniżyć ryzyko wszelkich nieuczciwych działań. Ich główną zaletą jest to, że posiadają funkcję weryfikacji i monitorowania w czasie rzeczywistym, co znacznie pomaga zapobiegać wszelkim zagrożeniom.

2) Elastyczność płatności. Wirtualne karty White-label pozwalają Twojej firmie osiągnąć maksymalną elastyczność. Umożliwiają dokonywanie wszelkiego rodzaju transakcji, dzięki czemu klienci mogą wykonywać dowolne czynności, począwszy od zwykłych zakupów online, aż po płatności dla partnerów handlowych. Ponadto są one przystosowane do różnych transakcji międzynarodowych.

3) Różnorodne możliwości kart. Takie karty pozwalają dostosować je do własnych potrzeb. Wygląd karty można zmienić w dowolnym momencie, oferując jednocześnie swoim klientom niezwykle korzystne usługi. Dzięki temu wszystkie zalety Twojej karty będą kojarzone z Twoją marką i logo, co sprawi, że Twoja reklama będzie znacznie lepsza i skuteczniejsza. Pozwoli to na przyciągnięcie większej liczby klientów.

4) Możliwość kontrolowania wszystkich wydatków. Karta White-label to najlepszy sposób na lepszą kontrolę wydatków. Nie będziesz musiał ponosić większych kosztów związanych z produkcją karty, ponieważ zostanie ona dostarczona w formacie cyfrowym, co jest doskonałym rozwiązaniem. Wystarczy tylko udostępnić kartę klientom.

5) Lepsza reklama. Dzięki dostarczeniu swoim klientom tego typu kart, z łatwością znajdziesz coraz więcej stałych klientów dla swojej firmy. Możesz wierzyć lub nie, ludzie zainteresują się, kiedy ich bliski przyjaciel będzie posiadał dobrze wyglądającą kartę oferującą wiele korzystnych funkcji.

Powyższe zalety są kluczowe. Konieczne jest jednak prawidłowe wdrożenie kart w swojej firmie. Dlatego należy zwrócić uwagę na usługi, które poprawią wymienione zalety i sprawią, że będą jeszcze lepsze.

Dlaczego warto wybrać Wallester do obsługi kart wirtualnych White-Label?

Trudno jednoznacznie ocenić, jak ważna jest właściwa usługa dla potrzeb klienta. Wallester zapewnia szeroką gamę różnych, ale wciąż interesujących usług, które mogą być pomocne przy wdrażaniu kart do Twojej firmy.

Niezwykle prosta implementacja. Główną zaletą Wallester jest to, że daje lepszą kontrolę nad sytuacją. Nie musisz się spieszyć ani martwić o szybkie rozpoczynanie pracy. Dzięki zastosowaniu interfejsu REST API można kontrolować każdy etap implementacji.

Skorzystaj z obu rozwiązań: BIN (numer identyfikacyjny banku) Sponsoring i przetwarzanie płatności. Numer identyfikacyjny używany do śledzenia transakcji, dokonywania płatności i dokumentowania działalności na potrzeby organów regulacyjnych. Nowy poziom zarządzania finansami dzięki przyjaznej dla użytkownika obsłudze transakcji i dużej szybkości przelewów.

Szansa na zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów. Wiele firm obsługuje klientów o bardziej staromodnych poglądach, którym wystarcza fizyczna wersja karty płatniczej. Dzięki Wallester możesz zapewnić im możliwość korzystania z takiej wersji, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów Twojej firmy.

Doskonała kontrola i dostępność. Chcąc jeszcze bardziej poprawić komfort swoich klientów i sprawić, by do Ciebie wracali, możesz skorzystać z funkcji analizy danych. Funkcja ta umożliwia śledzenie transakcji dokonywanych przez klientów, dzięki czemu można łatwo oferować im spersonalizowane bonusy.

Aplikacja jest dostępna na całym świecie. Aplikacja jest nie tylko dostępna na całym świecie, ale także można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem dowolnego posiadanego urządzenia. Zarządzanie może więc odbywać się w dowolnym miejscu i czasie.

Wallester zdecydowanie pomaga zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy. Dzięki temu można łatwo stworzyć świetną i elegancko wyglądającą kartę white-label. Będzie zawierać wszystko, co chcesz i zapewni oczekiwane korzyści Tobie i Twoim klientom. Ta usługa to świetna okazja, aby rozpocząć budowanie silnych więzi z klientami bez zbędnych opóźnień.

Źródło: Informacje rynkowe
Publikuj: Facebook Wykop Twitter
RSS - Wiadomości MyBank.pl Nasze kanały RSS

Waluty - Najnowsze wiadomości i komentarze

Wyczekiwanie...

Wyczekiwanie...

2023-06-07 Raport DM BOŚ z rynku walut
Środowy poranek nie przynosi większych zmian na rynku FX. Uwagę zwraca przyspieszenie spadków tureckiej liry - czyżby rynki uznały w końcu, że sytuacja jest kryzysowa? W przestrzeni G-10 mamy dalszy wzrost dolara australijskiego po słowach szefa RBA (Lowe), który nie wykluczył dalszych podwyżek stóp procentowych - to zrównoważyło nieco słabsze odczyt danych PKB za I kwartał z Australii i wpływ słabych danych z Chin o bilansie handlowym (nadwyżka zmalała w maju do 66 mld USD).
RPP bez zmian. Australia zaskakuje, Kanada zdecyduje dziś

RPP bez zmian. Australia zaskakuje, Kanada zdecyduje dziś

2023-06-07 Komentarz walutowy Oanda TMS Brokers
Dziś o 15:00 czasu lokalnego odbędzie się konferencja prasowa prezesa Narodowego Banku Polskiego. Zgodnie z oczekiwaniami stopy procentowe pozostały wczoraj bez zmian, a komunikat również nie pokazał nic nowego. Dzisiejsze wystąpienie będzie głównym punktem zainteresowania rynku i możemy spodziewać się raczej gołębiego tonu, wspieranego przez niższą niż oczekiwano inflację za maj. Jeśli otrzymamy jakieś przesłanki możliwego cięcia stóp jeszcze w tym roku, złoty może stracić na wartości.
Czy na konferencji RPP zasygnalizowane będą zmiany?

Czy na konferencji RPP zasygnalizowane będą zmiany?

2023-06-07 Poranny komentarz walutowy XTB
Wczoraj RPP zgodnie z oczekiwaniami zadecydowała o utrzymaniu stóp procentowych bez zmian. W komunikacie również trudno było doszukiwać się jakichkolwiek zmian, oprócz zwrócenia uwagi na spadkowy trend inflacji. Czy jednak inflacja spadła już wystarczająco dużo, aby można było zakomunikować możliwe zmiany w polityce na koniec roku? Czy jednak szef NBP poczeka na lipcowe projekcje inflacyjne przed jakimikolwiek deklaracjami?
Dolar mocniejszy po NFP. Ropa droższa po decyzji OPEC+

Dolar mocniejszy po NFP. Ropa droższa po decyzji OPEC+

2023-06-05 Komentarz walutowy Oanda TMS Brokers
Miesięczny raport z amerykańskiego rynku pracy okazał się mieszany. Zmiana zatrudnienia wyniosła zdecydowanie więcej niż prognozy, z kolei wzrosła stopa bezrobocia i to zdecydowanie mocniej niż oczekiwano. Indeksy z Wall Street ostatecznie zamknęły dzień na plusie. Najlepiej poradził sobie Dow Jones, który ruszył „na północ” w momencie publikacji danych a następnie kontynuował zwyżki. Dolar jest silniejszy. Rynek daje w tym momencie ok 30 proc. szans na kolejną podwyżkę stóp o 25 pb w czerwcu przez Fed.
Czy RPP zaskoczy obniżką?

Czy RPP zaskoczy obniżką?

2023-06-05 Poranny komentarz walutowy XTB
Przed nami skrócony tydzień na polskim rynku finansowym. Jednak już od jego początku inwestorzy nie mogą narzekać na nudę – czeka nas m.in. decyzja RPP. Czy tajemnicza publikacja NBP może zwiastować zaskoczenie obniżką stóp? W poniedziałek rano media społecznościowe obiegła informacja o komunikacie po czerwcowym posiedzeniu RPP, które… jeszcze przed nami.
Czy większość transakcji w Polsce jest realizowana cyfrowo?

Czy większość transakcji w Polsce jest realizowana cyfrowo?

2023-06-05 Informacje rynkowe
Jak wszyscy dobrze wiemy, w kwestii płacenia doszło w ostatnich dziesięcioleciach do istnej rewolucji. Nie musimy już posiadać pieniędzy fizycznie, zdecydowana ich większość występuje tylko w wirtualnej formie. Czy zatem większość Polaków preferuje płatności cyfrowe?
Dynamiczne zmiany oczekiwań dot. ruchów Fed

Dynamiczne zmiany oczekiwań dot. ruchów Fed

2023-06-01 Raport DM BOŚ z rynku walut
Amerykański dolar pozostaje silny w relacji do pozostałych globalnych walut, jednak jego ruch w górę nieco przyhamował na fali niepewności dotyczącej kolejnych ruchów Fed. Sytuacja w Stanach Zjednoczonych obecnie dwutorowo wpływa na wycenę amerykańskiej waluty. Po pierwsze, przegłosowanie zmiany limitu zadłużenia USA przez Izbę Reprezentantów było pozytywnym akcentem, zwłaszcza że pojawiały się spory dotyczące wyglądu porozumienia.
Fed nie chce już podwyżek!

Fed nie chce już podwyżek!

2023-06-01 Poranny komentarz walutowy XTB
Na rynkach finansowych dzieje się sporo. Izba Reprezentantów przegłosowała zdecydowaną większością ustawę o limicie zadłużenia, która teraz została skierowana do Senatu. Wydaje się, że główne rynkowe ryzyko zostało zneutralizowane. Chociaż zniesienie limitu zadłużenia pozwoliłoby Fed na kolejną podwyżkę, to dwóch ważnych jastrzębi w FOMC wskazuje, że poparliby utrzymanie stóp bez zmian podczas najbliższego posiedzenia. Czy dane uzasadnią taką drogę?
Jak nauczyć się tradingu? Dołącz do AvaTrade School

Jak nauczyć się tradingu? Dołącz do AvaTrade School

2023-05-31 Poradnik inwestora
Rynek Forex kusi szybkimi zarobkami. W praktyce do osiągnięcia zysku nie wystarczy jednak dobre przeczucie. Trzeba dysponować niemałą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki platformie AvaTrade School masz szansę zdobyć je zupełnie za darmo. Zarejestruj się i zyskaj dostęp do 50 godzin nagrań edukacyjnych!
EURUSD spada poniżej 1,07 USD, lira turecka w opałach

EURUSD spada poniżej 1,07 USD, lira turecka w opałach

2023-05-30 Poranny komentarz walutowy XTB
Wczorajsza sesja na rynku finansowym przebiegała spokojnie, a to z racji świąt w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dziś inwestorzy z USA i UK wracają na rynek po długim weekendzie, dlatego też zmienność powinna być większa. Oprócz danych makro, inwestorzy w ostatnim czasie śledzą uważnie doniesienia dotyczące podniesienia limitu zadłużenia w USA. Porozumienie, które wypracowali prezydent Biden oraz przewodniczący przewodniczącego Izby Reprezentantów Kevin McCarthy nie jest dla wszystkich zadowalające, jednak głosowanie zaplanowane na środę powinno powinno przynieść pozytywny rezultat.