3 Zarabiam 30 000 zł miesięcznie na rynku walutowym Forex - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Zarabiam 30 000 zł miesięcznie na rynku walutowym Forex

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Zarabiam 30 000 zł miesięcznie na rynku walutowym Forex
Odpowiedz

Napisano: 2012-09-10 15:48:00 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#31

ForexTrader
ForexTrader
Posty: 14
Nie ma problemu Piotrek, pytaj śmiało o wszystko :)

1. jak pisales w ktoryms poscie nie grasz setupow ale uzyles formacji, to uzywasz ich czy nie uzywasz (to nie mialo brzmiec niegrzecznie) ?
Na same formacje raczej nie gram, ale jeżeli formacja łączy z innymi ustawieniami na kupno lub sprzedaż to wtedy tak. Przykład: podwójny szczyt na dziennym pivocie, a do tego górna linia kanału trendu. Im więcej widzi się "znaków" tym oczywiście lepiej :)
2. Najczęściej jak wspominałem punkty Pivota, ale nie są one wyrocznią, muszą się one pokryć jeszcze z czymś. Oczywiście historyczne poziomy wsparć i oporów jak najbardziej respektuję, ale bardziej używam ich do ustawiania Target Profitu.
3. Najczęściej otwieram na H1, chociaż patrze prawie na wszystkie interwały.
4. Rzadko, jak ustawie BE to w 90% dla całej pozycji. Wóz albo przewóz :)

Pozdrawiam.

Napisano: 2012-09-10 16:37:40 [...230.88.2.lubocka.net]

#32

pthread
Autor anonimowy
Autor anonimowy
OK, dzieki za odpowiedzi, to drazac dalej, ogolnie grasz "confluance" na ktory skladaja sie linie trendu, pkt pivota, ew kilka glownych formacji (podwojny szczyt itd)

Fibo tez ?? I jeszcze jedno szczegolowe pytanie, jak pivot-y to jaki czas bierzesz po uwage ? GMT+1 ?

I jeszcze jedno ;), patrzysz na otwarcia/zamkniecia gield ?

Dla wszystkich niedowiarkow, zerknijcie na wyniki konkursow FX, ilu uczestnikow ma >1000% zyski. Da sie tylko trzeba miec jaja, duzo czasu i zaparcie.
Pozdr, Piotrek

Napisano: 2012-09-10 17:05:40 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#33

theCODER
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Gdybym nie kodował pewnej platformy FX a potem nie widział jak się goli leszczy to może i bym uwierzyłbym w te 30 tyś... Może nawet w 800% lub 1500% miesięcznie.

Napisano: 2012-09-10 20:58:40 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#34

ForexTrader
ForexTrader
Posty: 14
Poziomy Fibonaciego także wykorzystuję :)

Gram na czasie londyńskim GMT+0. Większość "grubasków" i banków gra na tym czasie.

Nie patrzę na otwarcia/zamknięcia giełd w celu podjęcia decyzji na rynku Forex. Patrzę tam bo inwestuję też w spółki giełdowe :)

Napisano: 2012-09-10 23:59:50 [...internetia.net.pl]

#35

Riskman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
do thecoder-
leszczy możesz zakodować jak mają ciasne SL
mnie nic nie ruszy chyba że wyciągniesz wtyczkę z serwera :)
no albo FED,BoJ lub ECB wlezą na rynek :)

Napisano: 2012-09-11 14:43:18 [...230.88.2.lubocka.net]

#36

pthread
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Mam prosbe o kilka przykladowych tradow (ze wskazaniem confluence), ten jeden przez ciebie podany byl super, tylko nie wiem do konca na czym opierales otwarcie.

Dzieki
Piotrek

Napisano: 2012-09-12 18:06:35 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#37

ForexTrader
ForexTrader
Posty: 14
Piotrek w wolnej chwili postaram się podać kilka przykładowych wejść albo najlepiej wejście LIVE. Obecnie jestem na wyjeździe, ale jutro wieczorem wracam do domu.

Ostatni trade, który tutaj pokazałem miał wejście na dolnej bandzie świeczek H4, połącz jak najwięcej dolnych punktów wspólnych na świeczkach H4 za ok. ostatni miesiąc i zobaczysz. Uwaga: w środku były 3 fałszywe świeczki. Następna linia wsparcia na H4 była idealnie na końcówkach H4, ale wziałęm tą wyższa linię ponieważ pokryła się ona z bardzo ważnym oporem na 1.2580, który stał się wsparciem :)

Napisano: 2012-09-18 10:21:04 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#38

tom
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jeżeli możesz zamieść jakieś analizy z opisami.

Napisano: 2012-09-20 17:06:26 [...ntlworld.ie]

#39

TemetNosce10 1
Autor anonimowy
Autor anonimowy
A jestes na twitterze moze? www.twitter.com/temetnosce101

Napisano: 2012-12-21 12:15:10 [...hsd1.mi.comcast.net]

#40

darek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Witaj

Czytam z ciekawoscia Twoje posty.
Mieszkam w stanach za kilka tygodni bede juz na dobre w kraju.
Bardzo mnie interesuje zarabianie na Forex, ale przyznam szczeze jestem zielony w tym. Ja zajmuje sie handlem (drobnym handlem) miedzy usa - polska. Handel jest jaki jest w tych czasach bardzo chetnie wszedlbym z Toba w uklad
bylbym zainteresowany miec takiego nauczyciela jak Ty. Widze, ze jestes otwartym i masz w sobie duzo checi pomocy innym tak wiec mialbym propozycje dla Ciebie.

Pozdrawiam

Napisano: 2013-01-10 17:38:53 [...158.216.78.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl]

#41

Aurita
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Darku, to sa bardzo przystepne wiadomosci
ja z nich korzystalam juz pare lat temu
nauczyciel Ci nie jest potrzebny, tylko ksiazki...
nauczysz sie z nich bez niczyjej pomocy....

i spokojnie bedziesz sie tymi wskaznikami poslugiwal:):)
ale jest jedna zasada gry na gieldzie !!!!
konsekwencja:)
kupowac kiedy wskazniki daja znac, i tez wtedy sprzedawac
nie nastawiac sie na wielkie zyski,
bo to najczesciej doprowadza do strat:(

zawsze sie zdazy kupic i zawsze sprzedac

pozdrawiam

Napisano: 2013-01-11 03:03:23 [...hsd1.mi.comcast.net]

#42

darek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Dziekuje Ci bardzo za podpowiedz Aur... :))))

No wiesz ktos kto siedzi i na codzien to robi jest duzo lepszy od lektur ksiazkowych pewnie nie wszystkich sie to tyczy a dobry nauczyciel jak najbardziej mile widziany :))





Pozdrawiam wiosennie, jesiennie z usa :)))

Napisano: 2013-03-14 14:05:10 [...play-internet.pl]

#43

gość
Autor anonimowy
Autor anonimowy
tyle na pewno nie wyciągasz na kilku lotach... a już na pewno nie średnio przez 2 lata. Wielka ściema... reklama FX.. wiesz, że to powoduje, że dziesiątki osób straci dużo pieniędzy, często się zadłużając i tracąc rodziny?

Napisano: 2013-03-14 17:50:50 [...tel.tkb.net.pl]

#44

yogi
Autor anonimowy
Autor anonimowy
to jest tylko reklama forex,zgadzam sie z tym calkowicie,ma to na celu naganiac dawcow kapitalu, ja zarobilrm na demo nieco ponad 10% w niecale 2 miesiace,jestem nowy od 2 mcy na forex ale ja uzywam wskaznikow, i za szybko zamykalem pozycje, a ile razy sie balem ze moge stracic,po cena poszla nie po mojej mysli, i dlatego grac bez wskaznikow to sciema i te zarobki po 30 tys zl to sciema grajac 5 lotami, to zwykle oglupianie ludzi.

Napisano: 2013-03-15 01:03:26 [...17-4.cable.virginmedia.com]

#45

Sirru
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Zajmuje sie ,,Tradingiem,, od 4 lat. 2 lata nauki prawie dzien w dzien. 1 rok live manual. 1 rok algorytmy i automatyzacja. Doszedlem do fazy semi-auto, stwierdzajac jeden fakt - zaden system nie wygrywa bez konca. Rynek sie zmienia. Wiec musze dostowac odpowiednie EA do odpowiedniej fazy rynku. Tak wiec, zakladajac ze kolega dysponuje 150k depo plus jego technika(ktora znam), jest w stanie wyplacic mu baardzo duzo jesli cena zostaje w fazie kanalu, ktory on gra odbiciowo. Wszytko zalezy od rynku. To nie znaczy ze nasz kolega bedzie tak zarabiac w nieskonczonosc. Ale zawsze moze przeskoczyc na inna pare lub TF:). Lub technike wejsc. Ohh opcji jest nieskonczonosc.
Odpowiedz

« Poprzednia [1] [2] 3 [4] Następna »