2 Zarabiam 30 000 zł miesięcznie na rynku walutowym Forex - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Zarabiam 30 000 zł miesięcznie na rynku walutowym Forex

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Zarabiam 30 000 zł miesięcznie na rynku walutowym Forex
Odpowiedz

Napisano: 2012-09-07 15:29:25 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#16

ForexTrader
ForexTrader
Posty: 14
Dzisiaj ładny dzień.

Wczoraj kupiłem 5 lotów po 1.2580, dzisiaj sprzedałem po 1,2765.

Razem zysk to 185, czyli 1850 $ razy 5 lotów = 9250 $ raz kurs średni 3,25 daje nam pra 30 062 zł! W ciągu ok. 30 godzin czyli nie jest źle!

A zapomniałem, że 2 pipsy z każdego lota poszły na prowizje brokerów, ale co to jest... drobne..

Pozdrawiam, kończe pracę na ten tydzień!

Napisano: 2012-09-07 16:39:57 [...ibd.gtsenergis.pl]

#17

Bela
Autor anonimowy
Autor anonimowy
skąd jesteś

Napisano: 2012-09-07 16:54:55 [...30.77.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl]

#18

ForexTrader
ForexTrader
Posty: 14
Z polski, a skąd konkretnie to nieważne, szanuje swoją prywatność.

Napisano: 2012-09-07 19:20:35 [...ssp.dialog.net.pl]

#19

zielony
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Możesz coś polecić do czytania na temat forex? Nie chodzi mi o ogólnikowe książki jak np. forex for dummies ale o coś bardziej konkretnego. Przerabiam właśnie School of pipsology i bardzo mi się podoba.
Ty uczyłeś się przecież też chyba z jakiś źródeł?

Mam zamiar otworzyć konto w admiralmarkets pro (demo)bo jest to ECN.

pzdr.

Napisano: 2012-09-07 19:28:05 [...ssp.dialog.net.pl]

#20

zielony
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Czy dobrze rozumiem, że używasz bolingerbands?

Czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie poznałeś "zasady" inwestowania na forexie?

Napisano: 2012-09-07 20:36:21 [...1000lecie.pl]

#21

zakapior
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jasne Forex Trader , za to ty jesteś ten kozak kozakiewicz co zarabia po 20-50 K miesiecznie i ma potrzebę pochwalenia sie tym na forum publicznym. Takie kawałki to możesz na talerz wkładać nowym naiwnym żeby wzbudzić poczucie że mozna czesać z tego ogromną kase stale co miesiąc. Nie powiem że nie idzie sie z tego utrzymać bo sam tym zajmuję sie 6 lat i żyje z tego ale znam dokładnie realia % zwrotu. Wiem ile dni może być w miesiacu zyskownych , jaką wielkość kapitału można zainwestować bez nadmiernego ryzyka , jaka ilośc pipsów można zgarnąć w normalny dzień/tydzien, jednym słowem umiem liczyć i znam realia rynku. Po tym co piszesz to albo jesteś demowcem i grasz lajtowo bez SL i myślisz ze tak samo da sie na realu albo jestes chłopcem od brokera który ma podbić "temperaturę" i ściągnąć nowych. Ludzi nie dajcie sie ogłupić takimi tekstami i zarobkami. Tu jest zastosowany prosty chwyt do złapania klienta żeby załozył konto a w dodatku macie na tacy podanych brokerów. Wielu z was zapewne policzyło że skoro 50 K usd to około 160 000 a goscu zarabia 20-50 k z takiej kasy to ja zainwestuje 16 tys i bede zarabiał 2-5 tys miesięcznie czyli taką normalną wypłatę , siedząc w domu i pracując ile chce i kiedy chcę a w dobie dużego bezrobocia i wykorzystywania w pracy taki układ bardzo ludzą by pasował . Nowi na tym rynku jedyne na co mogą liczyć to na zaliczenie dzwona w marginala. Sytuacja może sie dopiero wyklarować po kilku latach pracy na tym rynku i to nie z doskoku 2-3 razy w tygodniu po 2-3 godziny po pracy tylko po 5-10 godzin dzien w dzien przez kilka lat.Gdyby to było takie proste zarabianie to większość traderów jeździła by furami za 500 tys po pierwszym roku a tym czasem prawda jest inna - DUŻA WIĘKSZOŚĆ TRACI KASE W CAŁOŚCI dlatego weźcie dużą poprawkę na tego typu teksty z zarobkami.

Napisano: 2012-09-07 20:59:15 [...30.77.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl]

#22

ForexTrader
ForexTrader
Posty: 14
Zielony nie wiedziałem, że admiral markets ma ECN - sprawdź to jeszcze. Ja polecam do ECNa FxPro albo DukasCopy, ale wybór platformy należy do Ciebie.

Z książek o forexie czytałem tylko urywki niektórych i nic Ci niestety nie polecę, bo w większości wszędzie klepią te same podstawy. Jak już czytasz to poczytaj o falach Elliota, kanałach trendu i Price Action.

Ja się uczyłem trenujac, ćwicząc i jeszcze raz trenujac i ćwicząc na kontach demo i Real na początku z mniejszym kapitałem. Tylko i wyłącznie poznawanie rynku na własnej skórze. Każdy musi zdobyć własne doświadczenie.

Band bollingera nie używam, tylko własnoręcznie wyrysowane kanały trendu.

Do zakapiora: kolego nic Ci nie muszę udowadniać, nie wierzysz to Ok, każdy ma swoje zdanie. Tym bardziej, że przyzwyczaiłem się już do mentalności Polaka, który myśli, że jeżeli on sam czegoś nie potrafi to ktoś inny też nie może. Mimo to życzę Ci powodzenia na forexie i nie tylko.

Napisano: 2012-09-07 21:38:43 [...ssp.dialog.net.pl]

#23

zielony
Autor anonimowy
Autor anonimowy
http://www.admiralmarkets.pl/forex/admiral-pro-rachunek-ecn-forex

Tu jest napisane, że NDD i platforma ECN.

Poza tym na admiral demo masz nie ograniczone a np. na ducascopy tylko 14 dni. :(

MM i RM mam opanowane z gry w pokera(która jest niestety zabroniona). W pokerze też tylko kilka % zarabia a reszta traci bo nie przestrzega zasad lub jest za bardzo resultoriented.
Jestem więc dobrej myśli. Kiedyś na demo w konkursie z 10k pln zrobiłem 40k w ciagu 2 tyg. i na 10 transakcji 9 na + i jedna wyszła na stoplosie. Poćwiczę na demo strategie i wtedy spróbuje sił w realu. Przejście z demo na real to też nie problem bo pieniądze które zainwestuje mogę starcić,co stosując stoplossy jest niemożliwe.

Napisano: 2012-09-07 22:28:52 [...1000lecie.pl]

#24

zakapior
Autor anonimowy
Autor anonimowy
ForexTrader nic nie udowodnisz bo nie masz jak. Jedynym dochodem który ja uważam jest dochód opodatkowany , tym bardziej taki duży. Masz pit 38 za tamten rok ? Zarabiasz , chwalisz sie tym , ale nie potrafisz udowodnić bo CHRONISZ SWOJAPRYWATNOŚĆ ? Myślisz że skarbówka czytając ten ten temat nie poprosi włascicela portalu o twoje IP żeby mogli sprawdzic twoje dochody ? NACIĄGACZ brokera lub człowiek który chce sie dowartościować kontem demo i wzdychaniem naiwnych jaki to jestes super trader. Za długi siedze na tym rynku zeby łykać takie bajery. Starego niedziwedza na sztuczny mód nie nabierzesz. Tez życzę wszystkiego dobrego bo nie jestem zawistny tylko realistą znającym temat.

Napisano: 2012-09-08 17:24:18 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#25

ForexTrader
ForexTrader
Posty: 14
zielony to bardzo dobrze, że masz doświadczenie z Pokera i opanowane Money Managment! Bardzo Ci to pomoże przy Forexie, poćwicz na demie i na pewno będziesz miał dobre rezultaty! Powodzenia. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.

zakapior: tak naprawdę to śpię pod mostem, mam 1 500 000 zł długu, jestem bankrutem, ale piszę tutaj żeby się pocieszyć! Zadowolony teraz? Jak nie to idź kłócić się z kimś innym bo ja z tobą nie mam najmniejszego zamiaru. Nie masz do mnie pytań to nie zaśmiecaj mi tematu - bez odbioru.

Napisano: 2012-09-08 17:45:46 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#26

Ważka
Ważka
Posty: 8
Zarabiać na Forexie 30 000 zł miesięcznie oczywiście, że się da. Wszystko zależy od gracza. Tracić też się da :)

Każdy kto twierdzi, że się nie da po prostu zazdrości i zawiści. Oczywiście nie da się zarabiać co miesiąc idealnie tyle samo, ale można wyciągać średnią przykładowo z rocznych zarobków.

Wszystko zależy od kapitału: jeden średnio będzie zarabiał 500 zł miesięcznie, inny 120 000 zł miesięcznie, a ktoś inny przewali całą wypłatę, przykładowo 5000 zł miesięcznie :) Życie... Po prostu życie.

Napisano: 2012-09-09 10:02:51 [...dip.t-dialin.net]

#27

matrix
Autor anonimowy
Autor anonimowy
20-50tys msc strasznie duzo a zaczynajac ile zarabiales i ile trzeba wlozyc na dzien dobry zeby zarobic cos co widac na koncie

Napisano: 2012-09-10 10:06:44 [...internetia.net.pl]

#28

Riskman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Potwierdzam, że 30k/m-c da się wyciągnąć z Forexu.
Kwestia depo. Jesli myslicie, że wkładając 10k będziecie regularnie tyle zarabiać to powiem tak- to nie jest niemożliwe, lecz bardzo malo prawdopodobne. Dozo bardziej prawdopodobne jest to, że przy depo 150k te 30-50k w miesiąc da się utłuc :)

Napisano: 2012-09-10 10:56:13 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#29

ForexTrader
ForexTrader
Posty: 14
matrix -> Wszystko zależy od gracza. Kiedyś zrobiłem z 400 dolarów 12 000 dolarów w niecałe 2 tygodnie, a później większość z tego straciłem. Dlaczego? Bo przesadziłem z dźwignią finansową :) Cały czas grałem prawie VaBank, co było bardzo głupie.

Im większy depozyt masz na koncie tym mniejszym procentem swojego kapitału możesz grać i mnie ryzykujesz. Chwilowe ruchy po 50 pipsów w górę czy dół nie zrobią na Tobie wrażenia.

Regulanie zacząłem zarabiać na małych sumach po kilkadziesiąt dolarów, jak już czułem się pewniej były to setki, a teraz są tysiące dolarów. Mogłyby to być teraz dziesiątki tysięcy, ale wolę grać spokojnie i bezpieczniej :)

Na początek polecam konto DEMO, a później Real z mniejszym kapitałem. Grając za swoje pieniądze emocje są inne :)

Riskman -> Średnio mam te 150k depozytu, ale jeżeli bym potrzebował to zawsze mogę zwiększyć depozyt, ale w końcu po to mamy dźwignię żeby depozyt był stostunkowo jak najmniejszy :)

Pozdrawiam :)

Napisano: 2012-09-10 12:25:08 [...230.88.2.lubocka.net]

#30

pthread
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Kilka pytan (skoro mowisz ze odpowiesz na wszystkie :):
// sry za wybiorcze traktowanie Twoich slow

1. jak pisales w ktoryms poscie nie grasz setupow ale uzyles formacji, to uzywasz ich czy nie uzywasz (to nie mialo brzmiec niegrzecznie) ?
2. uzywasz jakiekolwiek S/R || S/D lub inne strefy ??
w liniach trendu pitchfork czy cokolwiek innego ?
3. na jakim TF najczesciej otwierasz ?
4. czy zamykasz czesciowo przy przestawianiu na BE ?
z gory dzieki za odp
Piotrek
Odpowiedz

« Poprzednia [1] 2 [3] [4] Następna »