BTC234,3k zł2,81%
ETH6,21k zł5,46%
XRP4,15 zł2,78%
LTC163 zł3,17%
BCH715 zł4,70%
DOT3,37 zł6,36%
Dolar zostal mocniejszy. USD/PLN 3,73 - wymienilem polowe
3 odpowiedzi · 11 odsłon · Autor: borys_kw
#1
Po wczorajszym odbiciu dolara posłuchalem rady wujka i wymienilem polowe na wakacje po 3,73. Druga polowe zostawiam na za tydzien. USD/PLN sie ustabilizowal kolo 3,73, nie wrocil do 3,71 sprzed Fed. EUR/PLN bez zmian 4,14. Usrednianie jak zawsze - nie zgaduje dna.
#2
Madra decyzja. Polowa teraz, polowa za tydzien - klasyka. Dolar po jastrzebim Powellu raczej zostanie mocny przez chwile, wiec nie ma co czekac na 3,71.
#3
ja wszystkie wakacyjne juz mam wymienione z zeszlego tygodnia, srednia 4,135 na euro. teraz tylko pakowanie walizek :)
#4
Dobrze rozegrane. Tylko maly bląd w nazewnictwie - Powell byl 'ostrozny/jastrzebi', nie golebi. Ale strategia usredniania wzorowa, brawo.