BTC228,6k zł0,83%
ETH6,05k zł0,44%
XRP4,14 zł1,33%
LTC157 zł0,17%
BCH738 zł1,76%
DOT3,48 zł0,94%
Czyzby koniec hossy zlotego? EUR odbil do 4,15
5 odpowiedzi · 622 odsłon · Autor: fx_jeszcze
#1
Piatek rano EUR/PLN 4,15. Po wczorajszym dolku 4,11 odbicie 4 grosze w nocy. Co sie stalo? Czy to juz koniec mocnego zlotego czy normalna korekta?
#2
korekta. 4,10 jeszcze zobaczymy.
#3
Mowilem ze 4,11 to przesada. RSI byl ekstremalnie wyprzedany. Klasyka.
#4
Fx_jeszcze - 4,15 to nadal NISKO. 4 grosze odbicia po 8 groszach spadku to nic. Trend dalej spadkowy. Tylko nie wpadaj w panike i nie sprzedawaj euro teraz - poczekaj na powrot do 4,18-4,20 ewentualnie.
#5
@ekspert_fx nie mialem zamiaru sprzedawac, raczej zastanawialem sie czy kupowac. Trzymam EUR z DCA.
#6
Klasyka po dotknieciu psychologicznego wsparcia (4,10). RSI tygodniowy nadal 28 - dalej spadek. Cel 4,08 czerwiec.