BTC240,3k zł1,90%
ETH6,30k zł2,67%
XRP4,32 zł3,14%
LTC165 zł2,38%
BCH782 zł4,91%
DOT3,66 zł3,30%
Korona Norweska
9 odpowiedzi · 19 570 odsłon · Autor: Korona
#1
Co sądzicie o koronie norweskiej? jak narazie stoi strasznie nisko.
#2
Szykuje sie nastepny lockdown to i ropa bedzie nisko a co za tym idzie wszystkie waluty z nia powiazane
#3
logdałn jest wPolsce a nie w Norwegii Norweska gospodarka nie jest zamknieta a Polska tak spada pkb gospodarka hamuje więc złotówka w porównaniu do korony powinna słabnac a czemu tak nie jest to czarna magia Morawieckiego drukuje pieniadze
#4
Cena ropy jest niska.
#5
Nisko? W lutym jakos była po 34gr.
#6
a były czasy kiedy korona stała 50 gr. a nawet ponad , oj chyba juz tak nie będzie....
#7
W 2004 05r 06r kupowałem jeszcze diesla po 7 kr, a korona trzymała 50gr... te czasy już pewnie nie wrócą..
#8
trzeba rzeczywiście być w temacie , żeby pieprzyć takie bzdury ,o drukowaniu złotówek w tonach celem wykupienia obcych walut.
Dla Polski złotówki drukują Anglicy. Każda złotówka musi mieć pokrycie np. w złocie , przemyśle itd. Jeśli by była bez pokrycia , to żaden kraj nie chciałby z nami handlować po obecnym kursie
#9
Ponad 90 % waluty na swiecie nie ma pokrycia w złocie.
#10
przeczytaj najpierw dokładnie, a potem się wypowiadaj. pisałem ,że np. w złocie, ale również w przemyśle, w wydobyciu i sprzedaży minerałów i tp.