1 w co inwestowac - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: w co inwestowac

Wróc do: Strona główna forumWaluty
w co inwestowac
Odpowiedz

Napisano: 2016-03-22 10:54:00 [...146.75.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl]

#1

zongler1955@ wp.pl
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Żyje na tym świecie powyżej 60 lat nie jestem analitykiem,ale w zeszlym roku na czysto zarobilem 15 tys,zlotych przy zarobkach 1500zl.po pierwsze dlugoterminowo oczywiście zlotopierwsza większą transakcje zrobilem w 2000 roku,kupilem zlot o które w 2015 roku sprzedalem z 4 krotny przebiciem.druga opcja dlugoterminowa mieszkanie,koszt okolo 12 tys,zlotych,tyle ja za place,najszybsza strefa zarobku,krótkoterminowe telefony komórkowe,ale trzeba mieć dużo wolnego czasu. ostatnia na której zarobilem waluta,ale tutaj trzeba umiejętnie inwestowa

Napisano: 2016-06-04 15:38:07 [...dynamic-ra-05.vectranet.pl]

#2

Kuba
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Cześć, ja prywatnie zajmuje się inwestycjami w różnych dziedzinach, np. handluje na fx i CFD na indeksy, BTC no i od jakiegoś czasu kupuje też prawa majątkowe do wierzytelności. Ten ostatni interes wciągnął mnie na tyle, że otwieram niedługo spółkę, która będzie się tym zajmować. 15-18% netto na rok przy znikomym ryzyku. wierzytelności są obsługiwane, tzn miękka windykacja, a w razie braku spłaty przez 2 miesiące jest odkup z należnymi odsetkami. Same prawa do długu dostajesz na papierze, więc w razie (to już ekstremalna sytuacja) jeśli podmiot obsługujący szukanie pożyczkobiorców, sprzedaż wierzytelności i windykacje upadnie, ja zostaje z papierem do tej kasy. Pożyczkobiorca może dalej spłacać dług i nie ma problemu, jeśli nie spłaca to można wynająć firmę windykacyjną, a w najgorszym wypadku sprzedać dług :)
Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie na 91k.wisniewski@gmail.com

Napisano: 2016-06-23 22:54:05 [...dynamic.mm.pl]

#3

Siema
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Czesc jestem Arek. Piszesz bzdury zeby naciagnac ludzi. Wkrecila mnie ta twoja lekturka. Ci co zarabiaja to sie nie chwala na czym zarabiaja a ty zarabiasz na pisaniu takich bzdetow. Trzymaj sie ziomek i zmien prace

Napisano: 2016-07-20 14:27:43 [...dynamic.chello.pl]

#4

maniakforexu
Autor anonimowy
Posty: 1
Jeśli szukacie dobrego brokera polecam zapoznać się ofertą easyMarkets. Można zacząć u nich handel od kwoty 25$. Posiadają rozbudowaną ofertę instrumentów do handlu. Warto też pamiętać, że easyMarkets zapewnia darmowy dostęp do gwarantowanego stop lossa oraz ochronę przed ujemnym saldem.

Napisano: 2017-01-02 12:32:21 [...dynamic.mm.pl]

#5

poter1
Autor anonimowy
Posty: 1
Ja dałem pieniądze do zainwestowania pewnemu człowiekowi, który miał być moim współpracownikiem i dzięki Business Intelligence Agency, którzy sprawdzili jego wiarygodność okazało się, że miałbym spore problemy gdybym powierzył mu moje pieniądze. Także uważajmy komu powierzamy nasze fundusze.
Odpowiedz

1