1 kurs franka szwajcarskiego - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: kurs franka szwajcarskiego

Wróc do: Strona główna forumWaluty
kurs franka szwajcarskiego

CHF – Frank szwajcarskiProfil waluty CHFWątek - TematTematy dotyczące waluty CHF

Odpowiedz

Napisano: 2015-10-19 21:56:55 [...228.192.178.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch]

#1

gabi
Autor anonimowy
Autor anonimowy
obecna cena za franka to 3,90 co niektórzy piszą że pod koniec roku ma kosztować 3,35 skąd te informacje...
teraz nie wiem co myśleć

Napisano: 2015-10-30 18:35:20 [...dynamic-ra-3.vectranet.pl]

#2

kuba
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Nie śledzę rynku CHF, natomiast moje prognozy co do PLN są raczej spadkowe. PiS chce pożyczać od NBP kasę, czyli ban centralny miałby emitować pieniądze. Już samo to, skłania ku inflacji, czyli obniżenia wartości PLN, dorzucając do tego to, że ciągle zmagamy się z deflacją, w grę wchodzą dalsze obniżki stóp procentowych, a przynajmniej utrzymanie ich na tym samym poziomie. Znaczy to tyle, że wartość PLN powinna spadać - czyli kurs CHF/PLN rosnąć. Sam spodziewałbym się więc wzrostu kursu CHF, albo utrzymaniu w okolicach 4zł. Choć jak mówię, rynku franka nie śledzę, nie wiem co tam Szwajcarzy kombinują =)

Napisano: 2015-11-17 14:48:04 [...izoo.krakow.pl]

#3

Frank
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Kuras franka będzie się utrzymywał, a nawet lekko wzrośnie. Dlaczego. Dodruk polskiej waluty. Brak środków na pokrycie obietnic wyborczych spowoduje dodruk pieniądza, wzrośnie inflacja do 2-3% (oby nie więcej), wartość złotego obniży się. Tak sobie myślę.

Napisano: 2016-01-16 09:26:16 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#4

realista
Autor anonimowy
Autor anonimowy
wejdźcie w wykresy walutowe za rządów PIS jak stała złotówka i odpowiedzcie sobie sami

Napisano: 2017-10-23 15:26:19 [...play-internet.pl]

#5

V-V
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jeżeli frank spada gwałtownie i inne waluty, również, to oznacza zawirowania na giełdach. Już wkrótce, będzie się działo. Powtórka 2008 roku.

Napisano: 2017-10-25 20:12:14 [...glattnet.ch]

#6

Melo
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Tzn znowu w górę ?

Napisano: 2020-03-18 21:08:06 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#7

realista
Autor anonimowy
Autor anonimowy
frank szwajcarski do góry w stosunku do złotówki będą złotem z banku leczyć i papiery z niego jeść paranoja

Napisano: 2020-03-20 14:54:49 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#8

realista
Autor anonimowy
Autor anonimowy
dzisiaj spadek franka tak trzymać nie wychodzić z domu tylko na zakupy po jednej osobie z domu i za rzeczami pierwszej potrzeby do pracy kto musi
kto nie przetrwać jakiś czas obserwować czytać analizować zmniejszać ryzyko to będzie dobrze odległość w miarę bezpieczna 1 metr bez ruchów powietrza nim wolniej zaraza będzie u nas postępować tym lepiej się na nią przygotujemy i łatwiej ją przejdziemy przetrwać kto przyjechał na kwarantannę te dwa tygodnie w miarę możliwości w oddzielnym pokoju mieszkaniu czy domu przyczepie jak jest taka możliwość pozostali domownicy podawać rzeczy niezbędne na tzw kiju by nie spotkało to nieszczęście każdego z nas

przykład 27 latki zdrowej tylko osłabionej po porodzie
poczytać przemyśleć
Odpowiedz

1 [2] [3] Następna »