1 Wymiana sporej ilości (ponad 2000 euro na zł) opłacalnie we wrzesniu ? - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Wymiana sporej ilości (ponad 2000 euro na zł) opłacalnie we wrzesniu ?

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Wymiana sporej ilości (ponad 2000 euro na zł) opłacalnie we wrzesniu ?

EUR – EuroProfil waluty EURWątek - TematTematy dotyczące waluty EUR

Odpowiedz

Napisano: 2013-09-16 09:53:24 [...play-internet.pl]

#1

Moralez
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Witam
pod koniec lipca notowania zdawały się o niebo lepsze. Jak sądzicie - czy w najbliższym czasie nastąpi wzrost czy dalej euro będzie spadać ?

Lepiej wymienić teraz czy się wstrzymać ?

Okres czekania max listopad ;)

Dzięki za pomoc

Napisano: 2013-09-18 07:20:07 [...net-com.net.pl]

#2

Angie
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Wstrzymaj się - wg mnie kurs euro utrzyma tendencję spadkową (mając na uwadze średnią wartość w miesiącu) jeszcze przez pewien okres

Napisano: 2013-09-18 21:15:36 [...play-internet.pl]

#3

Moralez
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Dzieki tak też myślałem.

Napisano: 2013-10-14 10:03:48 [...play-internet.pl]

#4

Moralez
Autor anonimowy
Autor anonimowy
ileż mozna czekać.. prawie codziennie spadek.

Jak myslicie, na okrez zimowy ( listopad - styczeń) Euro podskoczy ? czy dalej zachowa tendencje spadkową ?

Napisano: 2013-10-15 23:12:26 [...adsl.inetia.pl]

#5

piotr
Autor anonimowy
Autor anonimowy
w grydniu euro będzie drogie

Napisano: 2013-11-24 10:27:52 [...centertel.pl]

#6

KrolKarol
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Można też skorzystać z platformy wymiany walut, która umożliwia zaproponowanie własnego kursu. Ja np. wystawiam walutę na Amronet.pl po kursie własnym i czekam, aż transakcja dojdzie do skutku. Jeśli ktoś celowo chce zarabiać na walutach albo po prostu przewalutowane pieniądze nie są potrzebne od zaraz, to jest to świetna i zarazem wygodna opcja. Za pośrednictwem amronet.pl można również dokonać wymiany bez czekania: po najlepszym dostępnym kursie:) Cenię tę firmę właśnie za elastyczność oraz zrozumienie dla potrzeb różnych klientów. Acha, jedyny koszt stanowi prowizja, wymienia się bez spreadu.

Napisano: 2013-12-01 16:26:18 [...play-internet.pl]

#7

Moralez
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Grudzien. Zobaczymy jak zachowa sie kurs

Napisano: 2013-12-19 16:48:12 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#8

Lenczyk
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Witam

Proszę o podpowiedź, czy lepiej kupić euro za złotówki przed końcem roku, czy poczekać do początku stycznia?

Napisano: 2014-05-09 11:14:12 [...dynamic.chello.pl]

#9

Grzesiek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Witam,

kiedy według Was najlepiej będzie wymienić większą kwotę Euro między majem a październikiem tego roku? Z tego co widziałem najkorzystniejszy kurs powinien pojawić się w okresie czerwca-lipca, to dobry czas czy lepiej się wstrzymać?

Na jaki najwyższy kurs (mniej więcej) można liczyć w tym roku?

Pozdrawiam.

Napisano: 2014-07-31 15:31:48 [...static.ip.netia.com.pl]

#10

xyz
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Idz do wróżki, poda Ci najwyższy kurs euro razem z datą kiedy to będzie

Napisano: 2014-12-08 16:59:07 [...adsl.inetia.pl]

#11

Dawid
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Również polecam wybranie platformy online, ponieważ można negocjować u nich kurs. Osobiście korzystam z cashbroker'a znudziło mi się wyczekiwanie urośnie nie urośnie a może spadnie.

Napisano: 2014-12-29 14:29:05 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#12

Piotr
Autor anonimowy
Autor anonimowy
witam. dzisiaj sprzedalem euro po 4.28 , moze ktos mi cos doradzi czy sprzedawac czy jeszcze zaczekac bo mam dosc sporo gotowki do sprzedania.

Napisano: 2015-08-08 15:49:05 [...dynamic.gprs.plus.pl]

#13

Dodzia
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Opłacalne są wymiany dużysz kwot w kantorach internetowych. Kontaktując się z nimi telefonicznie można wynegocjowac dobre kursy. Ja akurat wymieniam w cashbroker.com

Napisano: 2015-08-08 15:49:09 [...dynamic.gprs.plus.pl]

#14

Dodzia
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Opłacalne są wymiany dużysz kwot w kantorach internetowych. Kontaktując się z nimi telefonicznie można wynegocjowac dobre kursy. Ja akurat wymieniam w cashbroker.com
Odpowiedz

1