BTC229,3k zł1,52%
ETH6,07k zł0,51%
XRP4,15 zł0,71%
LTC157 zł0,83%
BCH740 zł0,98%
DOT3,50 zł0,21%
Mam 8 tys EUR ale boje sie wymienic. Glupia jestem?
7 odpowiedzi · 43 odsłon · Autor: frustracja_w
#1
Mam 8 tys EUR ze sprzedazy mieszkania dziadka w Niemczech. Lezy 3 miesiace na koncie EUR. Ciagle czekam 'jak bedzie wyzej'. EUR z 4,30 spadlo do 4,15 - stracilam 1200 zl. Glupia jestem? Maz mowi 'no widzisz, mowilem zeby wymienic'. Zalamana...
#2
Nie jestes glupia, jestes czlowiekiem. Wszyscy probowali timowac kurs.
#3
Frustracja - po pierwsze: NIE stracilas 1200 zl, bo ich nie mialas. Mialas EUR, masz EUR. To 'utracony potencjalny zysk', nie 'strata'. Po drugie: maz tez nie wiedzial - teraz mowi 'mowilem' bo wynik znany. Po trzecie: WYMIEN POLOWE TERAZ, zeby psychika sie uspokoila. Reszta moze poczekac.
#4
Spokojnie. Mialam dokladnie tak samo z 12k EUR. Lezalo rok. Wymienilam jak musialam. Strata? Niby tak. Ale spokoj psychiczny przez ten rok bezcenny.
#5
Pani maz nie powinien tak mowic. To NIE pomaga. Powinien wesprzec. Pokaze mu ten watek.
#6
klasyka - maz nigdy nic nie mowil zanim sie nie stalo, ale potem 'no mowilem' :) wszyscy tak mamy
#7
Dzieki Wam :) Wymienie 4k dzis przez Walutomat, reszta poczeka. Maz sie nawet usmiechnal jak pokazalam mu Wasze odpowiedzi haha.
#8
Maz frustracja_w tutaj - przeczytalem watek. Mialaś racje, nie powinienem mowic 'no widzisz'. Przepraszam publicznie zonusiu! :)