BTC235,3k zł0,12%
ETH6,11k zł0,48%
XRP4,17 zł1,15%
LTC162 zł0,78%
BCH743 zł2,27%
DOT3,52 zł2,34%
co z jenem?
1 odpowiedź · 12 908 odsłon · Autor: michelangelo
#1
Jak myslicie, czy jen odbije sie jeszcze w najblizszym czasie? Kupilem za 3.75PLN i nie wiem czy nie bede z nim uziemiony. Z gory dziekuje za opinie.
#2
Po dojsciu do wladzy pana Donalda Trumpa raczej nie sądze zeby sie odbił