3 Rokowania funta na 2017 - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Rokowania funta na 2017

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Rokowania funta na 2017

GBP – Funt szterlingProfil waluty GBPWątek - TematTematy dotyczące waluty GBP

Odpowiedz

Napisano: 2016-09-02 16:49:24 [...lukman.pl]

#31

kapcior
Autor anonimowy
Autor anonimowy
przenieś się w czasie o miesiąc do przodu zobacz po ile funt będzie wtedy następnie cofnij się z powrotem i powiedz nam OK ?

Napisano: 2016-09-02 17:42:32 [...as13285.net]

#32

Damian
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Ok zrobie tym razem troche hazardu.
Zrobilem wyliczanke i czekam do 5.30 tym razem LUB jesli nie osiagnie to dokladnie miesiac przed swietami Bozego Narodzenia wymieniam po tyle ile bedzie.
Miesiac przed Swietami bo z tego co pisza w necie to ten traktat 50 bedzie jakos niby na przelomie roku ogloszony + na same swieta Kaczynscy zawsze obnizaja kurs jak Polacy jada w odwiedziny wiec mysle ze to bedzie najlepszy czas. No chyba ze 5.30 peknie wczesniej:)
Wiem ze nigdy nie trafi sie maksymalnego kursu i nie mozna byc pazernym i po prostu trzeba sobie zalozyc na zimno jakis kurs i tyle.
Na Towim miejscu wcale bym sie nie martwil bo rownie dobrze zamiast 4.80 jak czekales mogl spasc do 4.50 i tez zawsze ktos sie trafi kto czekalby dluzej a tu nic z tego.

Tak wymieniam w kantorze a sposob jest prosty. Wlasciciel zaufany od ponad 15 lat sie znamy (wiec on raczej nie oszuka) + bierzemy dwie "ostre" pukawki. Transakcja oczywiscie nie odbywa sie w kantorze z otwartymi drzwiami coby innych kusilo.

Odnosnie kursu funta to wedle moich proroczych:) wizji powinien spokojnie przekroczyc 5.40, ale musi to sie stac przed traktatem 50. Potem to nie chce miec ani funta przez dluzszy czas oprocz tych co zarabiam na biezaco.

Napisano: 2016-09-12 13:35:29 [...lukman.pl]

#33

karuzelski
Autor anonimowy
Autor anonimowy
przecież kurs funta w PLN uzależniony jest tylko od kursu PLN vs EUR/USD oraz kursu GBP vs EUR/USD a ten ostatni drgnął ostatnio po ogłoszeniu dobrych wyników w UK ale nie ma szans na szybki powrót do poziomu sprzed Brexit. Małe wzrosty wobec PLN są spowodowane wzrostami kursu innych walut zachodnich wobec PLN więc nie mają żadnego wpływu na analizę tendencji funta... radzę się przyzwyczaić do funta raczej w okolicach 5 PLN niż 6...

Napisano: 2016-10-10 14:51:07 [...range86-178.btcentralplus.com]

#34

money
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Funt pujdzie do gory, teraz tylko tak spade bo nikt nie wie co sie dzieje I jakie beda ostateczne decyzje, jak inwestorzy beda wiedzieli ze moga inwestowac w UK to beda inwestowac I funt wtedy pujdzie w gure , nawet po 7 zl bedzie , bo ciezko go bedzie zdobyc, a duzo pracy bedzie w UK.. I'm chodzi o uszczuplenie emigracji ( rumunów , Muzlumanów .) gluwnie chodzi o Muzlumanów.. zobaczcie co sie na swiecie dzieje przez te jebanych muzlumanów.. wlasnie dlatego wychodza z UE. Ale zachowaja dla inwestorów mozliwosc inwestycji I chca miec kontrole nad emigrantami. ja ich popieram ze z UE wychodza I czystke robia z tych brodatych kurew !!

Napisano: 2016-10-12 01:41:19 [...adsl.inetia.pl]

#35

trol
Autor anonimowy
Autor anonimowy
W 92 r. była zupełnie inna sytuacja geo. i teraz jest inna. Przez Brexit "Londyńsie City" musi działać, aby być atrakcyjnym i konkurencyjnym do Niemców, bo teraz yankesy idą do Niemców - teraz centrum biznesu eu, będzie we Frankfurcie. Zanim, Brytyjczycy zbudują sobie rynki i stabilizację długo wody upłynie, a i dużo w Europie się może wydarzyć. Na moje oko funt spadnie poniżej Euro.

Napisano: 2016-10-24 09:13:29 [...bb.sky.com]

#36

gosc
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Brexit to nie bankrudztwo , ale nie bedzie juz chandlu czyli orawie jak bankrudztwo moim zdaniem albo zrezygnuja z brexitu albo odlaczy sie szkocja razem ze swija ropa i wtedy funt bedzue guwno wart

Napisano: 2016-10-24 14:41:13 [...239.90.7]

#37

Tomek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Boże ludziska co wy za błędy robicie!!! Chcecie się bawić w inwestowanie a nie potraficie napisać zdania bez błędu ortograficznego, "pujdzie", "guwno" co to ma być??? Gorzej niż trzecia klasa szkoły podstawowej

Napisano: 2016-11-24 13:11:04 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#38

Sepp
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Panowie! Państwo z imperialna tradycją strzegące niezawisłości jak GB nie pozwoli na dołowanie waluty. Do 5,6 można bez ryzyka kupić . Od złotówki trzeba uciekać! Za rok funt będzie po 6,5 a eur po 5,0! Eury z Uni nie wpłyna ani w tym ani w przyszłym roku bo państwowe inwestycje zatrzymane(inwestycje maja robiś inne zestawy kolegów) a prywatni sie boją. Gospodarka pada a rząd kupuje kolejne głosy wyborców.
Kupować kupować kupować, Kto może wyjeżdżać!

Napisano: 2016-11-29 12:16:32 [...dynamic.chello.pl]

#39

gww
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Kiedy według was warto teraz kupić funta ? Jaką stawke przewidujecie ?

Napisano: 2016-12-02 00:49:19 [...6-1.cable.virginm.net]

#40

Daman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jak pisałem tak zrobiłem.
Jutro rano wymieniam 80k na złotówki.
Miało być 5.30 i jest :)
Kto mnie posłuchał to jak zwykle zarobił.
Jutro wymienie rano w okolicach 5.30 i potem to już poczekam na spokojnie.
Nie wiem teraz czy wzrośnie czy nie więc zostawiam PLNy na jakiś czas.
Mówiąc szczerze i tak 40% zostawiam dalej w funtach bo kto wie może będzie znowu po 6:))
Powodzenia życzę i nie namawiam, ale zachęcam do czytania moich wróżków...

PS Ostatnio przed wynikami wyborów USA jak zwykle media trąbiły o wygranej Clinton a ja postawiłem 5000 funtów na Trumpa trochę na wyczucie a trochę na przekór pieprzonym żydom i dałej reszcie NAGANIACZY. No i jestem 10k £££ do przodu.

Moja rada? Mieć swój rozum, czytać i analizować samemu.
Jak widzicie jakieś opinie "ekspertów" na polskich portalach to od razu przypomnijcie moje słowa : Jakby ta gnida ekspert był taki mundry to sam by siedział na pieniądzach a nie marnował nasz majątek!. Słuchać swojego rozsądku, nie być przesadnie chciwym i jakoś to będzie.

A w takich chwilach jak ostatnio z funtem to po prostu cierpliwość! Ja też już się bałem że zostaną 3 reklamówki papieru do podcierania dupy zamiast wartościowej waluty, no ale i tym razem się udało.
POZDRAWIAM

Napisano: 2016-12-06 23:28:16 [...255.232.232]

#41

Ralf
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jak obstawiacie kurs funta na najbliższe dni?

Napisano: 2016-12-07 07:46:44 [...range86-132.btcentralplus.com]

#42

Alder
Autor anonimowy
Autor anonimowy
W najbliższych dniach funt spadnie w okolice 5,15 - 5,20 by później skoczyć w okolicach świąt na ~5,40 gdy wzroście konsumpcja.

Napisano: 2016-12-07 18:18:45 [...4-2.cable.virginm.net]

#43

Lena
Autor anonimowy
Autor anonimowy
A jestes tego pewien? Bo ja mam troche funciakow do sprzedania ale sie wacham co bedzie . Nie mam pojecia czy jak przeczymam to strace pare tysiakow czy zyskam.

Napisano: 2016-12-09 17:03:56 [...play-internet.pl]

#44

Rafi
Autor anonimowy
Autor anonimowy
kolega Alder ma racje,funciak teraz bedzie rósł,ale mi się wydaje ze najbezpieczniejszym rozwiązaniem bedzie sprzedac funciaki jeszcze przed swiętami.Ja zobacze co przyniesie przyszły tydzien :-)Mi w zupełnosci wystarczy 5.4zł ;-)

Napisano: 2016-12-09 17:12:22 [...4-2.cable.virginm.net]

#45

Lena
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Tez tak mysle.Chyba tez sprzedam przed swietami mam nadzieje ze pojdzie jeszcze troche do gory.5.40 tez by mnie bardzo zadowolilo.Pozdrawiam
Odpowiedz

« Poprzednia [1] [2] 3 [4] Następna »