1 Ale dzień! Zarobiłem dzisiaj 430 000 zł grając na franku! - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Ale dzień! Zarobiłem dzisiaj 430 000 zł grając na franku!

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Ale dzień! Zarobiłem dzisiaj 430 000 zł grając na franku!

CHF – Frank szwajcarskiProfil waluty CHFWątek - TematTematy dotyczące waluty CHF

Odpowiedz

Napisano: 2015-01-15 16:08:16 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#1

Artur
Autor anonimowy
Autor anonimowy
W końcu!!! Po 2 latach gry na forexie w końcu wielki sukces!!! Nie wierzyłem w barierę 1.20 EURCHF, która Szwajcarski Bank Narodowy Sztucznie podtrzymywał i w zeszłych tygodniu obstawiłem spadki na parze EURCHF, która praktycznie stała w miejscu oraz wrosty na naszym franku, czyli względem złotówki (CHFPLN).

Mój depozyt wynosił 20 000 zł, chociaż użyty margines był sporo mniejszy. Dzisiaj na czysto jestem 430 000 zł do przodu!!!! Ależ się cieszę, żona dalej nie może uwierzyć. Teraz tylko czekam na wypłatę od brokera i lecimy na 2 tygodniowe, wymarzone wakacje.

Z drugiej strony współczuję tym którzy obstawiali wzrosty na EURCHF.... Zawsze trzeba grać przeciw rynkowi.

Pozdrawiam!!!!!!
Musiałem się Wam tym pochwalić!!!

Napisano: 2015-01-16 13:03:07 [...dynamic-ww-1.vectranet.pl]

#2

kviner
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Wow, Gratulacje ! :)

Napisano: 2015-01-16 13:21:53 [...tzf.com.pl]

#3

Anonim
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Niezła reklama Forex'a

Napisano: 2015-01-16 13:49:44 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#4

Michał67
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Anonim jakoś nie widzę, żeby Artur cokolwiek reklamował. Wyluzuj, chciał się podzielić swoim szczęściem to bardzo dobrze, w chwili gdy wszyscy kredytobiorcy tracą na ratach w CHF miło czyta się takie teksty! Mi wczoraj rata kredytu wzrosła o ok. 500 zł i pech chciał, że akurat wczoraj 15 miałem płatność.

Wracając do tematu: sam dużo inwestuję i mam wielu znajomych, którzy grają na Forexie. Po wczorajszych wydarzeniach związanych z frankiem mam od nich cały przekrój informacji o zyskach i stratach. Niektórzy stracili 80 000 zł, inny zyskali 170 000 zł, a mniejsi gracze są kilka tysięcy do przodu lub tyłu. Mimo wszystko wczorajszy ruch Szwajcarskiego Banku Narodowego to wg mnie prawdziwe świństwo, przez nich będzie wiele bankructw i przykrych konsekwencji.

Pozdrawiam

Napisano: 2015-01-18 18:56:45 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#5

Ula
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Chłopaki, nauczycie mnie tak zarabiać??
Odpowiedz

1