Subota 108 000 USD. ETH 3100. Memcoiny rakieta. Mainstream wszedzie pisze o BTC. Wszyscy znajomi pytaja. Klasyczny szczyt mainstream euforia. Co teraz?
Sprzedaja 30% pozycji.
Btc_108 - 'taxi driver indicator' = sygnal TOP. Sasiad pyta = sprzedaj 25-30%. NIE 'all in' jak teraz wchodzisz w rynek. Ja juz zrealizowalem 35%.
108k to NIE szczyt. Halving cykl peak 130-180k. Jeszcze 25-65% upside. Sprzedaja 5-10% co 5k wzrostu, reszta trzymaj.
Psych_top + long_b - sprzedaza 10% po 108k. Trzymam 75% z trailing stop -18%. Cel 130-150k.