Sobota rano BTC 94 200 USD. Tygodniowo +9%. ETF naplywy lacznie 11 mld USD ostatnie 2 tygodnie. Faza euforii. RSI 84 - skrajne. Bear vs Bull - kazdy ma plan? 100k tydzien? Albo korekta -10%?
100k w tym tygodniu. Trzymam.
Btc_94k - euforia rosnie. Sąsiedzi pytaja jak kupic. Klasyczna FAZA 4 cyklu. Zazwyczaj 2-4 mies do szczytu cyklu (lipiec-pazdziernik). Strategia: trzymaj 70%, sprzedawaj 5% co 5k wzrostu. Po 100k - kolejne 10% sprzedam.
94k weekend + ETF naplywy 11 mld w 2 tyg = instytucje akumuluja na full. To NIE retail-driven rally jak 2021. Strukturalne. Cel cyklu 150-180k. Bear market potem ale plytszy (35-50% vs 70-80% w poprzednich).
Trzymam, realizuje 5% co 5k wzrostu (95, 100, 105). Trailing stop -18% (77k teraz).
ETH 3000 USD przebite 20.05. Po BTC 100k cala krypto rakieta.