1 wymiana funta - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: wymiana funta

Wróc do: Strona główna forumWaluty
wymiana funta

GBP – Funt szterlingProfil waluty GBPWątek - TematTematy dotyczące waluty GBP

Odpowiedz

Napisano: 2015-09-10 12:39:35 [...gigainternet.pl]

#1

monika
Autor anonimowy
Autor anonimowy
hej wylatuje do uk 1 pazdziernika wymiana z zlotowki na funta teraz to masakra czy spadnie funt do mojego wyjazdy jak myslicie wymieniac teraz czy czekac

Napisano: 2015-09-16 12:59:20 [...204.190.7]

#2

Kuba
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Analiza techniczna podpowiada mi, że GBP/PLN może wciąż rosnąć w najbliższym czasie (czyli funt będzie jeszcze droższy) natomiast dużo może się zmienić, jeśli FED zdecyduje jutro żeby podwyższyć stopy procentowe. Polska nie tak dawno obniżała swoje stopy, więc potencjalnie wszystkie waluty mogą drożeć (słaby PLN). Do 1 października zostały 2 tygodnie, to na tyle mało czasu, że bez jakiś niespodziewanych informacji zmiany nie powinny być znaczące, z tym, że taką informacją może być jutrzejsza decyzja FEDu, radzę obserwować, jeśli zostawią stopy na tym samym poziomie wahania będą niewielkie i myślę, że nie ma większego znaczenia kiedy je kupisz (w zależności oczywiście o jakich kwotach mówimy, jeśli to kilkaset GBP nie powinno być dużej różnicy).
Pozdrawiam!

Napisano: 2015-12-04 13:41:35 [...as13285.net]

#3

damian
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Skur wy sy ny z PIS obnizaja kurs funta bo przeciez swieta ida i trzeba troche ludzi oskubac jak na swieta przyjada i wymienia troche waluty.
Ale dziadostwo, w zywe oczy...

Napisano: 2016-02-25 09:44:37 [...iweb.pl]

#4

rychu
Autor anonimowy
Autor anonimowy
sku.rwy.syny z PO sztucznie windują cenę funta,co martwi moją córkę. Kiedy wreszcie przestaną manipulować tą walutą?
Odpowiedz

1