1 Marzec 2012 - Funt brytyjski po 5 czy 6 zł? - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Marzec 2012 - Funt brytyjski po 5 czy 6 zł?

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Marzec 2012 - Funt brytyjski po 5 czy 6 zł?

GBP – Funt szterlingProfil waluty GBPWątek - TematTematy dotyczące waluty GBP

Odpowiedz

Napisano: 2011-12-15 10:50:36 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#1

Raider
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Osobiście obstawiam, że za 3 miesiące za funta brytyjskiego GBP będziemy płacić po około 5 zł.

Dla pracujących w Wielkiej Brytanii najlepiej by pewnie było, aby funt szterling był po 8 zł hehe :) Niestety praca w UK jest coraz mnie opłacalna, a Polska potrzebuje wyszkolonych specjalistów. No chyba, że ktoś jedzie do UK na zmywak hahaha :D

Napisano: 2011-12-19 16:03:59 [...play-internet.pl]

#2

DARO
Autor anonimowy
Autor anonimowy
No NIE OPLACA sie pracowac w Anglii wogole!!! Nie przyjezdzajcie, siedzcie w polsce za 1000zl miesiecznie! Taka dobra rada...

Napisano: 2011-12-19 21:58:40 [...107.27.130]

#3

chrys
Autor anonimowy
Autor anonimowy
żal co wy tu piszecie ze sieoplaca pracowac w angli lepiej siedziec w polsce i zarabiac na godzine litr benzyny zal ale cusz jak ktos jest przytyrany i tak pisze to cusz hehe

Napisano: 2011-12-19 22:01:41 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#4

Henryk42
Autor anonimowy
Autor anonimowy
chrys Twój brak interpunkcji i błędy ortograficzne rażą na kilometr i 200 metrów... Żal... Przecież nawet nie idzie zrozumieć co miałeś na myśli. Podstawówka się kłania.

Napisano: 2011-12-20 02:15:45 [...zone11.bethere.co.uk]

#5

sebastian82
Autor anonimowy
Autor anonimowy
widze ze forum jak zwykle nie na temat, ale to mnie wcale niedziwi, ciekawe dlaczego? Wiec jak sadzicie jakie sa prognozy dla funta na 2012, wzrost i spadek, cykl ktory powtorzy sie 3 razy?

Napisano: 2011-12-20 08:58:46 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#6

Kasia
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Funt brytyjski GBP w 2012 roku spadnie na stałe poniżej 5 zł. Pewnie zobaczymy funta nawet po 4.60 zł, ale to raczej w drugiej połowie 2012 roku.

Napisano: 2011-12-21 15:12:45 [...hinet.pl]

#7

mieszkający w PL
Autor anonimowy
Autor anonimowy
w 2012 roku widzę funta w przedziale miedzy 5.80 a 6.20. Funt stanie się odskoczniaalternatywą od EURO i innych walut lokalnych.

Napisano: 2011-12-26 16:14:40 [...perr.cable.virginmedia.com]

#8

Michal
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Wole pracowac w Anglii na zmywaku za 6tys zl niz w Polsce za 1,2tys badz co gorzej jako stazystka badz na umowie smieciowej, pozdrawiam. Z mezem odkladam 8tys zl a Ty Raider? Dalej u mamusi?

Napisano: 2011-12-27 15:31:07 [...play-internet.pl]

#9

Marcin
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Im więcej problemów będą mieć kraje strefy euro, tym bardziej będą się umacniać waluty alternatywne wobec euro. Czyli frank szwajcarski, funt brytyjski, dolar etc. Obecny niewielki trend spadkowy ma według mnie skusić osoby posiadające waluty do ich wyprzedawania. Ktoś z pewnością je kupi, a za jakiś czas będzie mieć na tym świetny zarobek. Nie ma się co łudzić, złotówka nie jest mocną walutą i jej wzrost nie ma żadnych podstaw. A dlaczego się "umacnia"..? Także dlatego, by dług publiczny nie przebił 55% PKB. Nasz dług jest bowiem liczony w dolarach, a nie w złotówkach. Czyli, im silniejszy dolar, tym większy nasz dług i odsetki od niego.

Napisano: 2011-12-27 23:20:53 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#10

Andzia
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Wybieram się na wycieczkę do Anglii w połowie stycznia. Lepiej wymienić funty jak najszybciej czy poczekać ?

Napisano: 2013-02-12 12:46:20 [...bb.sky.com]

#11

cameron
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Europa chce ukarać Camerona za budżet eu i spekuluje na spadek funta poto żeby anglicy szybko przyjeli euro

Napisano: 2013-03-04 10:53:42 [...opaltelecom.net]

#12

Seb
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Czesc mam pytanie do kogos mádrego,czy funt brytyjski przekroczy 5 zlotych w najblizszym czasie bo nie wiem czy mam czekac.Dziékuje bardzo.

Napisano: 2013-03-21 14:23:48 [...warszawa.vectranet.pl]

#13

Rhonek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Zastanawiam się jak się będą czuć Ci, którzy tak chętnie i z taką oczywistością opowiadają o zaletach pracy w Anglii. Jak wrócicie za 2 czy 4 lata traficie na rozmowę kwalifikacyjną i co pokażecie osobie, które będzie decydowała o waszym zatrudnieniu? Że pracowaliście na zmywaku, sprzątaliście ulice, byliście pomocą biurową albo, że opiekowaliście się przez tyle lat starszymi osobami lub dziećmi? CO potrafiecie, jakie macie kwalifikacje do pracy umysłowej w Polsce zapytają Was i co wtedy? Wtedy odpowiecie, że pierdzielicie taką rozmowę, pracę , a za 2 czy 3 tys to Wy nawet ręką nie ruszycie...Mam takich setki na rozmowach - wszyscy chcą pracować w korporacjach, w dobrych firmach, zarabiać dobrą kasę tylko gdzie Wasza wyobraźnia i odrobina umiejętności planowanie, gdzie myślenie - myślenie głową a nie portfelem...*otem bieganie po formach internetowych i płaczecie, że Polska kraj idiotów, a firmy są beznadziejne. I tak to się kręci dzięki Wam - geniuszom myślenia i planowania swojego zawodowego życia...

Napisano: 2013-03-26 21:18:47 [...mmpnet218.tnp.pl]

#14

percent
Autor anonimowy
Posty: 5
@Rhonek

Myślisz, że za parę lat do naszego kraju ktokolwiek będzie chciał z zagranicy wracać?

Napisano: 2013-03-27 08:17:55 [...hsd1.il.comcast.net]

#15

leon
Autor anonimowy
Autor anonimowy
zalatwcie dla mnie prace na zmywaku,albo sprzontanie kin
Odpowiedz

1 [2] Następna »