1 Jakie prognozy - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Jakie prognozy

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Jakie prognozy

USD – Dolar amerykańskiProfil waluty USDWątek - TematTematy dotyczące waluty USD

Odpowiedz

Napisano: 2019-05-16 14:03:50 [...15.170.233]

#1

John123
Autor anonimowy
Posty: 1
Czy warto teraz inwestowac w USD? Co sądzicie?

Napisano: 2019-05-17 18:50:50 [...146.232.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl]

#2

Inwestor
Autor anonimowy
Autor anonimowy
USD będzie się osłabiać, mocno i długotrwale. Ja bym nie inwestował w dolara amerykańskiego, tylko od niego teraz uciekał.

Napisano: 2019-06-21 18:25:06 [...internetia.net.pl]

#3

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Dolar długoterminowo będzie się osłabiał, znajduje się w destrukcyjnej fali C. Cena dolara powinna osiągnąć około 1,70 zł/usd. Dopiero poziom 2 zł/usd będzie dobry do zainteresowania się dolarem, ale to dopiero za kilka lat.

Napisano: 2019-07-23 12:41:02 [...dynamic.chello.pl]

#4

Andy
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Moim zdaniem dolar będzie stabilny - Trump pokazał, że jest przewidywalny i wyważony gospodarczo. Kurs dolara waha się ostatnio w granicach kilku groszy (zerknij np. kantory.warszawa.pl) i moim zdaniem tak pozostanie - nie powinien zachowywać się inaczej niż inne waluty.

Napisano: 2019-09-11 20:30:24 [...14.70.171.static.3s.pl]

#5

Jerzy - centuś
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Dolar zawsze będzie stabilny i mocny. Nie może być inaczej. USA nie dopuści do osłabienia swojej waluty. To był by koniec ich prymu w swiecie. Po BREXICIE dolar wzmocni sie ponad 10 gr do euro.

Napisano: 2019-09-11 20:34:36 [...14.70.171.static.3s.pl]

#6

Jerzy - centuś
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Inwestowanie w każdą walute jest ryzykowne. Pamietacie franka ? O , tak , na pewno. Mój brat miał nosa i zamienił wszystkie waluty na franka . Zarobił 300 %. Najlepiej inwestowac w swoje domostwo. Dobry i solidny remont to zysk 30-40 %. na drugim miejscu filatelistyka państw silnych gospodarczo. Ja inwestuję w zdrowie .

Napisano: 2019-09-14 08:38:09 [...internetia.net.pl]

#7

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Na dolarze zmieniła się sytuacja. Dolar przebił 3.90 zł i oparł się o 4 zł. W związku z tym główna fala C od 2017 roku będzie inna. Bardzo możliwe, dolar rysuje klin z wybiciem w dół na 2.50-2.40 zł. Aktualnie odbicie dolara od 4 zł spowoduje spadek na 3.25 zł, następnie wzrost nie osiągnie już 4 zł i dolar powinien spadać na pułap 2.50-2.40 zł.To wszystko w ciągu kilku lat za następnej kadencji pis, jak wygra wybory. Powrót dolara do wzrostów na 6 zł jest bardzo mało prawdopodobny na obecny czas. Spadek dolara na 1.70 zł o którym pisałem wcześniej jest już nierealny z powodu ostatniej zmiany sytuacji.

Napisano: 2019-09-22 19:08:11 [...ostrowiec-sw.vectranet.pl]

#8

do falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
pleć pleciugo byle długo... bełkoczesz trzypotrzy

Napisano: 2019-09-24 16:14:33 [...ostrowiec-sw.vectranet.pl]

#9

kakao
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Chcecie zarabiać na walutach to sobie załóżcie kantor wymiany walut.

Teoria_fal_Elliotta - a komu to potrzebne?

Napisano: 2019-09-24 16:54:41 [...internetia.net.pl]

#10

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Na podstawie fal Elliotta tylko nieliczni umieją przewidzieć co będzie z kursem np. dolara. Nie jest to takie proste. Większość niby inwestorów zostali oskubani i nie ma co się dziwić. Znając zasady Elliotta i mając długoletnią praktykę można w niektórych sytuacjach przewidzieć co będzie się działo na giełdach i uchronić swój kapitał przed stratami, a to dużo. Wracając do dolara, uważam jeżeli dolar w przyszłości odbiłby się od 4 zł w dół, to cena 2,50 zł/usd bedzie bardzo niska i należy część kapitału zainwestować i nie czekać że będzie niżej. Napisałem o tym wcześniej.

Napisano: 2019-10-10 11:52:39 [...ostrowiec-sw.vectranet.pl]

#11

miod w uszach
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Nie żadne inwestowanie, tylko spekulacja.... kiedyś była karana więzieniem :) Kiedyś taki spekulant jak fallman siedziałby w więzieniu jako przestępca:D pb.pl/spekulanci-kontroluja-10-proc-handlu-na-gpw-954776

Napisano: 2019-10-11 15:29:45 [...internetia.net.pl]

#12

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Ty "miód w uszach " rób to co umiesz najlepiej i do nikogo nie miej pretensji. Wałęsa nie wykształcony i na tamten czas wiedział co ma robić. Dawniej za komuny dolar był zakazany a i tak był handel, jest takie przysłowie "co można wojewodzie to nie tobie smrodzie" . Nad nami jest Pan Bóg i od niego zależy jakie życie będzie danej osoby. Na dobre życie trzeba zasłużyć!!!
Ciekawy jestem jakbyś wygrał w lotto, czy wspomógłbyś ludzi biednych ?
Odpowiedz

1