1 Jak sądzicie, po ile będzie dolar w 2012 roku? - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Jak sądzicie, po ile będzie dolar w 2012 roku?

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Jak sądzicie, po ile będzie dolar w 2012 roku?

USD – Dolar amerykańskiProfil waluty USDWątek - TematTematy dotyczące waluty USD

Odpowiedz

Napisano: 2011-12-14 14:18:24 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#1

Ewelina
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Interesuje się rynkiem walutowym już od dłuższego czasu i sądzę, że na 80% w 2012 roku zobaczymy za 1 dolara USD 3zł lub mniej, a na 35% zobaczymy 2,50 zł.

Dolar jest tak przewartościowany, że szkoda gadać :) Zapożyczony na setki miliardów, a nawet biliony dolarów rząd USA będzie musiał doprowadzić do wysokiego kursu innych walut, aby nie zbankrutować. Czyli dolar będzie spadał, a polska złotówka będzie się umacniać.

Co o tym sądzicie? :)
Pozdrowienia :)

Napisano: 2011-12-14 17:59:01 [...szczecin.mm.pl]

#2

JULIAN
Autor anonimowy
Autor anonimowy
moim zdaniem dolar przekroczy 4zł
powód to rosnacy kryzys EURO, ucieczka inwestorów z walut europejskich i inwestowanie środków w tzw pewne aktywa a dolar na świecie od dawna jest najpewniejszą walutą

Napisano: 2011-12-29 13:13:07 [...cdma.centertel.pl]

#3

Jędrzej@
Autor anonimowy
Posty: 4
Dolar to gówno.Ja swoje sprzedałem w dniu :19.12.2011r. za 3.40zł i dobrze,że się tej waluty pozbyłem!:P

Napisano: 2011-12-31 17:32:12 [...szczecin.mm.pl]

#4

JULIAN
Autor anonimowy
Autor anonimowy
A ja dokupiłem USD 28 i 29 grudnia i jestem pewien, ze wkrótce sporo zarobię

Napisano: 2012-01-01 21:41:43 [...internetdsl.tpnet.pl]

#5

Wojtek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Wiele myślałem nad kupnem USD przed Nowym Rokiem ale zawsze dolar jest drogi i są duże skoki zawsze tak jest myślę ze po Nowym Roku sytuacja się troszeczkę ustabilizuje przewiduje USD po 3 zł a max 320 chyba ze coś się zmieni w Europie to wtedy skoczy powiem polskim językiem ci [RZY ] którzy rządzą światem Europą nie pozwolą na to aby Dolar upadł wywyższony tez nie będzie ale w takim przedziale będzie EURO jest bardziej nie pewną walutą piszcie co o tym myślicie pozdrawiam wszystkich

Napisano: 2012-01-02 15:10:07 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#6

Angelika
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Moim zdaniem dolar amerykański spadnie w 2012 poniżej 3 zł. Interesuję się walutami od dobrych 3 lat dlatego sądzę, że ten scenariusz będzie bardzo prawdopodobny.

Napisano: 2012-01-06 23:59:22 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#7

dzasta
Autor anonimowy
Autor anonimowy
A ja uważam, że dolar w 2012 nie spadnie poniżej 3zł, myślę że w szczytowym momencie osiągnie (gdzieś w okolicach czerwca) 3,8 być może 3,9zł

Napisano: 2012-01-21 00:28:26 [...play-internet.pl]

#8

wujek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
myślisz ze te świniaki z rządu pozwolą sobie na takie straty przy tak wysokim dolarze i euro .
W mistrzostwa euro będzie miało minimum jakie bedzie wtedy tylko możliwe.Wyobrażasz sobie że euro bedzie po 4,80.Im tańsze euro więcej zarobia

Napisano: 2012-02-02 22:26:50 [...ip.netia.com.pl]

#9

opolanin
Autor anonimowy
Autor anonimowy
swietne spostrzezenie!rowniez od dawna przyladam sie rynkowi walut ale nie kupuje pochopnie,w 2011 dokonalem jednej sporej tranz.w styczniu kupujac,w marcu sprzedajac..do byl dobry ruch,oczywiscie zawsze moze byc lepiej.teraz czaje sie jak tygrys na euro ale uwazam ze to absolutnie nie pora.ME w pilce noznej nakreca gospodarke,przyjedzie ogrom niemcow,holendrow itd.euro bedzie "wpompowywane"do polskich bankow i kantorow i konsumowane w postaci PLN...do tego czasu jestem przekonany ze spekulanci staną na glowie by euro "zjechalo"jak najnizej.A pozniej?I tu uwazam ze węch intuicji wlasnej musi sie juz odezwac w kazdym z nas,wlasciwie chodzi o to czy niedlugo po mistrzostwach czy jeszcze nas spekulanci przytrzymaja i czyms zechca zaskoczyc po to by dopiero w jakims odstepie czasowym euro zaczelo sie piąc w góre...reasumując-kupno euro w przedziale lipiec-wrzesien ,dla ostroznych przeczekanie do grudnia
Odpowiedz

1