BTC232,9k zł3,38%
ETH6,17k zł5,96%
XRP4,12 zł3,36%
LTC162 zł4,07%
BCH702 zł6,50%
DOT3,33 zł7,90%
Dostalem nowy harmonogram - rata spadla! WIBOR 6M w koncu zlapal
2 odpowiedzi · 0 odsłon · Autor: monter_instalacji
#1
Update do mojego pytania sprzed dwoch dni o WIBOR 6M. Wlasnie przyszedl nowy harmonogram z banku - okres odsetkowy sie zaktualizowal i rata SPADLA o 140 zl. W koncu zlapalem obnizke stop. Cierpliwosc do nastepnego okresu sie oplacila. Dla innych na 6M - przyjdzie, tylko pozniej niz na 3M.
#2
No i widzisz, dokladnie jak mowilem - przy aktualizacji okresu. 140 zl miesiecznie to 1680 zl rocznie w kieszeni. Gratulacje.
#3
u mnie rata tez ladnie zeszla po ostatnich obnizkach RPP, nadplacam ta roznice. kazda obnizka to szybsza splata. dobry moment dla kredytobiorcow