10.06.2026, 11:49
#1
Update do mojego pytania sprzed dwoch dni o WIBOR 6M. Wlasnie przyszedl nowy harmonogram z banku - okres odsetkowy sie zaktualizowal i rata SPADLA o 140 zl. W koncu zlapalem obnizke stop. Cierpliwosc do nastepnego okresu sie oplacila. Dla innych na 6M - przyjdzie, tylko pozniej niz na 3M.