BTC233,1k zł3,37%
ETH6,17k zł5,93%
XRP4,12 zł3,23%
LTC162 zł4,02%
BCH703 zł6,35%
DOT3,34 zł7,69%
Konto oszczednosciowe 450/450 - po miesiacu update
6 odpowiedzi · 14 odsłon · Autor: bozenka_g
#1
Miesiac temu pisalam ze odkladam 450 zl na konto oszczednosciowe i 450 zl mi zostaje na koniec miesiaca (stad nick 450/450 jak zartowaliscie). Update: udalo sie utrzymac przez caly miesiac! Pierwszy raz w zyciu mam odlozone 450 zl ktorych nie ruszylam. Wiem ze to malo przy Waszych ETF-ach i krypto, ale dla mnie to ogromna zmiana.
#2
To nie jest malo, to jest WSZYSTKO. Najtrudniejszy jest pierwszy odlozony tysiac. Reszta idzie z gorki bo juz masz nawyk. Gratulacje szczere!
#3
Brawo Bozenka! Nie porownuj sie do nikogo. Ty walczysz ze swoim budzetem i wygrywasz. To wazniejsze niz czyjekolwiek 10% na gieldzie.
#4
ja zaczynalam od 200 zl miesiecznie 3 lata temu. dzis odkladam 1500. zaczyna sie wlasnie tak jak Ty - od malego ktorego sie nie rusza. trzymaj tak dalej!!
#5
Gratuluje. Ja po sprzedazy auta zwolnilem 1400 zl raty miesiecznie i czesc ide na IKE. Kazda zlotowka ktora pracuje zamiast lezec to wygrana. Tak trzymac.
#6
Dziekuje Wam, az sie wzruszylam. Drugi miesiac zaczynam z nowa motywacja. Moze za rok dolacze do tych obligacji co pszczolka kupila :)
#7
Drugi miesiac 450/450 ruszyl. Dzis przelew na konto oszczednosciowe poszedl pierwszego dnia jak ustalilam. Powoli sie uczę ze to moze byc nawyk a nie wyrzeczenie.