BTC229,9k zł3,24%
ETH6,12k zł3,10%
XRP4,06 zł2,99%
LTC155 zł2,49%
BCH719 zł2,76%
DOT3,35 zł2,95%
Wszyscy o Fed, a ja po prostu zrobilem przelew na ETF jak co miesiac
5 odpowiedzi · 18 odsłon · Autor: cichy_oszczedzacz
#1
Caly forum o Fed, Powell, decyzje. A ja dzis 9 dnia miesiaca zrobilem standardowy przelew na moj ETF na świat, tak jak robie od 6 lat. Nie wiem co zrobi Fed i szczerze - nie obchodzi mnie. Za 20 lat nikt nie bedzie pamietal tej jednej decyzji. DCA, nie patrzec, zyc. Tyle.
#2
I to jest cala madrosc inwestowania w jednym poscie. Reszta to szum. Brawo.
#3
Tez tak mam, zlecenie stale 10 dnia miesiaca. Nawet nie loguje sie do konta. Fed, wojny, wybory - przelew leci dalej. Najlepsza decyzja jaka podjalem to AUTOMAT.
#4
Przez 25 lat na rynku przezylam kilkanascie 'najwazniejszych decyzji Fed w historii'. Wiekszosci nie pamietam. To co pamietam to ze ci co regularnie kupowali i nie sprzedawali w panice - wygrali. Twoj post to zloto, cichy.
#5
no ale chocby z ciekawosci warto wiedziec co Fed robi, wplywa na wszystko. ale zgadzam sie ze nie trzeba na tym handlowac
#6
@junior_ekonomista wiedziec - jasne, ciekawosc ok. Ja mowie tylko zeby na tym nie DZIALAC. Wiedza tak, panika nie :)