BTC233,2k zł3,27%
ETH6,17k zł5,84%
XRP4,13 zł3,10%
LTC162 zł4,02%
BCH703 zł6,40%
DOT3,33 zł7,70%
Kredyt oparty o WIBOR 6M - kiedy zlapie obnizke?
2 odpowiedzi · 10 odsłon · Autor: monter_instalacji
#1
Mam kredyt na WIBOR 6M (nie 3M jak wiekszosc). RPP obnizyla w czwartek, ale moja rata sie nie zmienila. Kiedy WIBOR 6M zlapie ta obnizke? Bo 3M juz spadl a 6M stoi.
#2
WIBOR 6M aktualizuje sie co pol roku w Twoim harmonogramie. Plus reaguje wolniej na zmiany stop. Twoja rata zmieni sie dopiero przy nastepnej aktualizacji okresu odsetkowego - sprawdz date w umowie.
#3
@spokojny_ksiegowy aha, czyli musze poczekac do nastepnego okresu. Dzieki, juz rozumiem czemu sasiad na 3M ma nizej a ja nie.