Jestem na emeryturze. Mam wszystko w jednym banku (PKO) od lat. Syn mowi zebym mial drugie konto 'na wszelki wypadek'. Ma sens dla emeryta czy to komplikowanie?
Syn ma racje. Drugie konto = jak jeden bank ma awarie (a zdarza sie) masz dostep do pieniedzy. Plus drugie konto czesto z lepszym oprocentowaniem na oszczednosci. Nie komplikuj zbytnio - dwa wystarczy.
Panie Marianie, mam 2 konta od kiedy PKO mial awarie na pol dnia i nie moglem zaplacic za leki. Od tego czasu drugie konto w mBanku, na wszelki wypadek. Polecam.