BTC233,1k zł3,35%
ETH6,17k zł5,91%
XRP4,12 zł3,23%
LTC162 zł4,02%
BCH704 zł6,35%
DOT3,34 zł7,69%
Emerytura - czy warto miec konto w 2 bankach?
2 odpowiedzi · 23 odsłon · Autor: marian_w
#1
Jestem na emeryturze. Mam wszystko w jednym banku (PKO) od lat. Syn mowi zebym mial drugie konto 'na wszelki wypadek'. Ma sens dla emeryta czy to komplikowanie?
#2
Syn ma racje. Drugie konto = jak jeden bank ma awarie (a zdarza sie) masz dostep do pieniedzy. Plus drugie konto czesto z lepszym oprocentowaniem na oszczednosci. Nie komplikuj zbytnio - dwa wystarczy.
#3
Panie Marianie, mam 2 konta od kiedy PKO mial awarie na pol dnia i nie moglem zaplacic za leki. Od tego czasu drugie konto w mBanku, na wszelki wypadek. Polecam.