BTC233,5k zł3,11%
ETH6,18k zł5,71%
XRP4,13 zł3,03%
LTC162 zł3,96%
BCH704 zł6,20%
DOT3,34 zł7,39%
Konto oszczednosciowe dla corki (studentka) - co teraz najlepsze?
2 odpowiedzi · 4 odsłon · Autor: kasjerka_iwona
#1
Corka idzie na studia we wrzesniu, chce jej zalozyc konto z jakims oprocentowaniem na oszczednosci ze stypendium/pracy. Po obnizkach stop co jest teraz sensowne dla mlodej osoby?
#2
Konta studenckie maja zwykle promocje. mBank, Santander, ING - wszystkie walcza o mlodych. Sprawdz aktualne bonusy za zalozenie, czasem 200-300 zl gratis.
#3
Moja corka ma mBank student - karta za 0 zl, BLIK, i konto oszczednosciowe 3%. Plus aplikacja prosta. Polecam.