Konto oszczednosciowe dla corki (studentka) - co teraz najlepsze?
2 odpowiedzi
·
4 odsłon
·
Autor: kasjerka_iwona
Corka idzie na studia we wrzesniu, chce jej zalozyc konto z jakims oprocentowaniem na oszczednosci ze stypendium/pracy. Po obnizkach stop co jest teraz sensowne dla mlodej osoby?
Konta studenckie maja zwykle promocje. mBank, Santander, ING - wszystkie walcza o mlodych. Sprawdz aktualne bonusy za zalozenie, czasem 200-300 zl gratis.
Moja corka ma mBank student - karta za 0 zl, BLIK, i konto oszczednosciowe 3%. Plus aplikacja prosta. Polecam.