BTC232,8k zł3,47%
ETH6,16k zł6,11%
XRP4,11 zł3,48%
LTC162 zł4,16%
BCH702 zł6,60%
DOT3,32 zł8,11%
WIBOR 3M juz 3,22% - rata realnie spada
2 odpowiedzi · 9 odsłon · Autor: pjoterek
#1
Dzien po RPP. WIBOR 3M zszedl do 3,22% z 3,45%. Bank przeliczy rate od nastepnego okresu odsetkowego. U mnie to bedzie kolo -65 zl. Sprawdzcie swoje WIBOR-y.
#2
Potwierdzam, 3,22%. Czekam na nowy harmonogram.
#3
U mnie kredyt oparty o WIBOR 6M wiec poczekam jeszcze, ten reaguje wolniej. Ale tez bedzie nizej.