Dzien po RPP. WIBOR 3M zszedl do 3,22% z 3,45%. Bank przeliczy rate od nastepnego okresu odsetkowego. U mnie to bedzie kolo -65 zl. Sprawdzcie swoje WIBOR-y.
G
gutek77Gość
05.06.2026, 08:12#2
Potwierdzam, 3,22%. Czekam na nowy harmonogram.
M
monter_instalacjiGość
05.06.2026, 09:12#3
U mnie kredyt oparty o WIBOR 6M wiec poczekam jeszcze, ten reaguje wolniej. Ale tez bedzie nizej.