BTC233,7k zł3,15%
ETH6,19k zł5,77%
XRP4,13 zł3,04%
LTC163 zł3,80%
BCH706 zł5,95%
DOT3,35 zł7,38%
Po dzisiejszej obnizce moja rata spadnie 4. raz w tym roku
6 odpowiedzi · 28 odsłon · Autor: zbigniew_c
#1
Pamietacie jak narzekalem ze splacam 10 lat i 246k odsetek? Dzis kolejna obnizka RPP. Policzylem: od stycznia moja rata spadla z 3150 na 2870, a po dzisiejszej decyzji bedzie ok 2800. To 350 zl miesiecznie roznicy! Do tego zaczalem nadplacac 500/mies jak mi tu radziliscie. Pierwszy raz od lat czuje ze TO SIE KIEDYS SKONCZY.
#2
Brawo Zbigniew! Nadplata + spadajace stopy = kredyt topnieje z dwoch stron.
#3
U mnie podobnie, rata z 2400 na 2150 od stycznia. Te obnizki realnie zmieniaja domowe budzety.
#4
A ja mam lokaty i place za wasze radosci nizszym oprocentowaniem :) ale dobra, niech wam bedzie, kredyciarze tez ludzie
#5
@pszczolka78 hehe sorry, taki urok cyklu - raz my placzemy raz wy. W 2022 to ja zazdroscilem lokatom 8% :)
#6
Dzien po obnizce - bank potwierdzil, nowa rata 2790 zl od lipca. Z 3150 w styczniu. Nadplacam dalej. Swiatlo w tunelu widac coraz wyrazniej.
#7
Dostalem nowy harmonogram z banku - rata od lipca 2790 zl potwierdzona. Plus nadplacam 500. Saldo kredytu pierwszy raz ladnie spada. Motywacja rosnie.