Sytuacja: konto glowne mBank, oszczednosci Nest 4%, walutowe Wise, inwestycje BOSSA, dodatkowe Revolut. Lacznie 5 instytucji. Stresuje mnie monitoring wszystkiego. Co mozna zoptymalizowac? Pora ujednolicic czy ten setup jest OK?
Wszystko OK. mBank glowne, Nest oszczednosci, Wise zagranica, BOSSA inwestycje. Nie zmieniaj!
Rozne_konta - 5 kont to NIE problem. Klucz: kazde ma SPECYFICZNA funkcje. mBank (codzienne), Nest (oszczednosci 4%), Wise (waluty/zagranica), BOSSA (inwestycje), Revolut (podroze). Wszystko optymalne. Aplikacja typu Goodbudget lub Tinder for finances - agregator wszystkich kont.
Rozne_konta - osobiscie wole 2-3 banki. mBank wszystko + Wise. Reszta to overkill. Ale jezeli czujesz spokoj z 5 - zostaw.
Konta_pro + minim_f - kazde ma funkcje. Trzymam wszystkie. Optymalizacja: agregator Goodbudget probowal kiedys.