BTC234,2k zł2,86%
ETH6,21k zł5,54%
XRP4,14 zł3,00%
LTC163 zł3,17%
BCH714 zł4,71%
DOT3,36 zł6,67%
Pierwszy raz przelewam BLIKiem - zadzialalo!!!
4 odpowiedzi · 36 odsłon · Autor: stara_baba_basia
#1
76 lat, niedziela rano. Wnuczka pokazala mi BLIK 2 tyg temu. Dzis pierwszy raz sama przelalam wnuczce na imieniny 200 zl. Kod, telefon, kliknij - i juz! Wpadalam w panike czy to dziala ale wyszlo. Kobiety 70+ - mozemy! Nie boy się apek.
#2
Babciu BRAWO!!! Pierwsze BLIK najtrudniejsze.
#3
Pani Basiu - super! Mam 79 lat, BLIK uzywam od 3 lat. Latwiejsze niz karta - nie szukasz portfela. Wnuczki sa zachwycone gdy babcia 'nowoczesna'. Polecam dalej - przelewy do dzieci, zakupy w sklepie. NIE bojcie sie wpisywac kodow.
#4
Pani Basiu - jest pani na 1000% bardziej nowoczesna niz moja mama (45 lat) ktora dalej PIN do karty zapomina. Niech pani naucza pani kolezanki - bo wiele se boi technologii a to naprawde nieskomplikowane.
#5
Wnuczka_basi, starsza_polska, mlodapolacy - dziekuje! Czuje sie dumna. Jutro przekonuje moja siostre 78 lat zeby tez BLIK. We dwie babcie internetowe!