Wczoraj zgubiłam karte mBank w pociagu Krakow-Warszawa. Stwierdzilam to dzis rano (karta byla w kieszeni). Czuje stres, nie wiem co teraz. Zablokowana automatycznie czy musze sama? Kasa ucieknie?
Apka mBank > Karty > Zablokuj. 5 sekund. Potem zamow nowa.
Anetko - zablokuj NATYCHMIAST przez aplikacje mBank. Jest opcja 'tymczasowa blokada' (jezeli karta sie znajdzie - odblokujesz) lub 'zglos zaginiecie' (zniszczona, nowa). Zglos zaginiecie. Banki maja zabezpieczenie 0 zl odpowiedzialnosci jak zgloszenie w ciagu 24h od zauwazenia. Karty zblizeniowe maja limit 50 zl bez PIN - wiecej obciazac nie moga.
Tak jak Kasia2. Plus: po zgloszeniu zaginiecia ZAPISZ NUMER ZGLOSZENIA. Jezeli pojawia sie obciazenia po fakcie zaginiecia (do 24h przed) bank zwraca pieniadze. PIN dla wszystkiego ponad 50 zl - karty zblizeniowe ograniczone.
Zablokowana, zamowiona nowa (5 dni roboczych dotrze). Numer zgloszenia zapisany. UF - bezpieczna jestem, dziekuje za szybkie odpowiedzi!