BTC234,5k zł3,94%
ETH6,23k zł6,24%
XRP4,16 zł3,85%
LTC163 zł4,61%
BCH719 zł5,95%
DOT3,39 zł7,50%
Wyrobilam karte platna z Millennium i nie moge z niej korzystac!
4 odpowiedzi · 46 odsłon · Autor: kubasekk
#1
Przed wyjazdem do Francji wyrobilam sobie karte platna Millennium Premium (podrozy). Dostalam karte fizyczna kurierem 3 dni temu. Dzis probuje zaplacic w internecie - TRANSAKCJA ODRZUCONA. Dzwonie do banku - 'musi pan karta zaktywowac przez telefon'. WTF? Jak to karta ma byc aktywowana przez telefon???
#2
Standard bankowy. Zadzwon do banku.
#3
Kuba, wszystkie nowe karty wymagaja aktywacji. Normalnie robisz to pobijajac kodem PIN w bankomacie albo aplikacji lub dzwonic do banku. Millennium ma 3 sposoby - wybierz ktory Ci pasuje. Zajmie to 2 minuty.
#4
Aktywacja przez bank jest dla bezpieczenstwa - to nie zmyslnik bankow. Bo inaczej ktos mogl by karte ukrasc z poczty i uzyc bez Twojej wiedzy. Dlatego musisz dowodziennie ze to Ty ja wyrobiles. Standard na calym swiecie. Po aktywacji bedzie dzialac.
#5
OK, zrobilem przez bankomat z PINem. Dziala. Dzieki. Ale jednak taka 'aktywacja' powinna byc wyrazniej zaznaczona w liscie z karta!