BTC234,7k zł3,67%
ETH6,24k zł6,05%
XRP4,16 zł3,62%
LTC163 zł4,41%
BCH721 zł5,20%
DOT3,39 zł7,31%
Karty debetowe - ile realnie kosztuja Was miesiecznie?
2 odpowiedzi · 50 odsłon · Autor: jolanta_b
#1
Robie audyt moich rachunkow bankowych. Okazalo sie ze place za karty i uslugi 47 zl/mies - tego nie widzialam! Revolut Premium 50 zl, Citi Simplicity 19 zl, VeloBank karta 11 zl (bo nie robie transakcji). Lacznie 80 zl/mies - 960 zl rocznie! Ile Wy placicie za karty i po co?
#2
0 zl/mies. Mam: mBank (karta 0 zl przy jednej transakcji), Nest Bank (konto oszczednosciowe 4%), Revolut Standard (darmowy do 1000 EUR wymiany). 960 zl rocznie to ogromna kwota za przywileje ktore mozna miec za darmo. Revolut Premium ma sens tylko jesli wymieniasz 2000+ EUR/mies. Citi Simplicity za 19 zl - za co?
#3
Citi Simplicity dla cashbacku 1% - ale wydaje ok. 3000 zl/mies na karcie = 360 zl cashbacku rocznie. Karta 228 zl rocznie. Netto 132 zl zysku. Ale masz racje ze kuszaco prosto jest odpuscic. Rezygnuje z Revolut Premium (za duza) - tylko 2 wyjazdy w tym roku. Oszczedze 600 zl.