BTC234,9k zł3,54%
ETH6,24k zł6,10%
XRP4,17 zł3,41%
LTC163 zł4,04%
BCH720 zł5,06%
DOT3,40 zł6,80%
mBank - podwyzka oplat za karte od czerwca. Jak uniknac?
4 odpowiedzi · 86 odsłon · Autor: Dorota

#1
Dostalem info ze mBank podnosi oplate za karte debetowa z 0 do 8 zl/mies od czerwca jesli nie zrobisz 5 transakcji karta. Do tej pory wystarczyla 1 transakcja. Macie podobne info? Jak obejsc? 5 transakcji to sporo jesli wiekszosci zakupow robie BLIK telefonem.
#2
Potwierdzam - dostalem to samo pismo. Trik: ustaw 5 doladowan telefonu po 5 zl na poczatku miesiaca (zlecenie stale). Koszt 25 zl ale karta za 0 zl. Alternatywnie: placisz raz dziennie kawa karta zamiast BLIK i masz 5 transakcji do 5-go kazdego miesiaca.
#3
Albo zmien bank. Nest Bank - karta za 0 zl bez zadnych warunkow. ING - karta za 0 zl przy wplywach 1000 zl. Ale jesli masz kredyt w mBank i jestes zadowolony z apki to trik z doladowaniami jest prostszy niz zmiana banku. Tylko glupie ze trzeba kombinowac.
#4
Doladowania po 5 zl - sprytne! Ustawie zlecenie stale i zapomnec. Nie chce zmieniac banku bo mam tam kredyt i apka jest super. Ale zgadzam sie ze to absurd ze muszemy kombinowac zeby nie placic za usluge ktora powinna byc darmowa.
#5
Update: ustawilem 5 doladowan po 5 zl na poczatku miesiaca. Koszt 25 zl ale karta za 0 zl (zamiast 8 zl). Oszczednosc 96 zl rocznie. Nie idealne ze trzeba kombinowac ale lepsze niz placenie za karte. mBank potwierdzil mailowo ze doladowania licza sie jako transakcje kartowe.