BTC236,1k zł2,28%
ETH6,27k zł3,73%
XRP4,16 zł1,88%
LTC158 zł5,73%
BCH734 zł0,15%
DOT3,43 zł2,57%
Nowe Franki ! Stare Franki !
3 odpowiedzi · 17 196 odsłon · Autor: Jasio
#1
W Polsce nie można sprzedać 100 CHF starych ? Od miesiąca kwietnia 2021r ? Co z nimi zrobić ?

#2
Można je wysłać pocztą do Szwajcarii do Narodowego Banku lub wymienić je na miejscu.
#3
Stare czy nowe ten sam nominał nie będzie problemu w banku.
#4
To są cuda tym większa inflacja to EURO tańsze, tak trzymać i będzie fajnie. Zarobki w Polsce będą w przeliczeniu jak w Niemczech. Ale co będzie jak bańka pęknie i dojdą do wniosku, ze to tak nie może być. Inflacja największa stopy procentowe też a EURO najtańsze. Na miejscu rządzących to bym dążył do jeszcze większej inflacji i oprocentowania to będziemy krajem mlekiem i miodem płynącym o tym sądzicie ?.