BTC234,8k zł3,54%
ETH6,24k zł5,91%
XRP4,16 zł3,45%
LTC163 zł4,26%
BCH721 zł5,00%
DOT3,40 zł7,00%
Ranking apek bankowych 2026 - ktora najlepsza?
3 odpowiedzi · 71 odsłon · Autor: appka_fan
#1
Zmieniam bank i glownym kryterium jest dla mnie apka mobilna. Teraz mam Getin ale apka to tragedia. Slyszalem dobre rzeczy o ING i mBanku. Z drugiej strony PKO IKO tez ponocc sie poprawilo. Ktos moze porownac z perspektywy codziennego uzytkowania? Zalezy mi na: szybki BLIK, latwe przelewy, powiadomienia push, ciemny motyw i zeby sie nie wiesilo.
#2
Mam konta w 3 bankach i porownuje: 1) mBank - najlepsza apka ogolnie, szybka, dark mode, super wyszukiwarka transakcji, BLIK momentalny. 2) ING - tez bardzo dobra, przejrzysty interfejs, fajne wykresy wydatkow. 3) PKO IKO - poprawilo sie ale dalej czuje sie jak apka z 2020 roku. Na minus - wolniejsze ladowanie i mniej intuicyjna nawigacja. Gdybym mial wybrac jedna to mBank.
#3
Millennium jest niedoceniany. Apka jest bardzo ladna i szybka, BLIK bez problemu, a do tego maja fajne funkcje jak skarbonka i cele oszczednosciowe. Jedyny minus to mniejsza siec bankomatow ale i tak wszystko place telefonem. Polecam przetestowac.
#4
A ja jestem w Santander i apka jest srednia. Ale zostalem bo maja dobre warunki na kredyt i karte kredytowa z cashbackiem. Jak sie przyzwyczaisz to da sie zyc nawet z gorsza apka. Wazniejsze sa warunki finansowe niz ladny interfejs moim zdaniem.