BTC236,3k zł1,89%
ETH6,27k zł3,57%
XRP4,15 zł2,13%
LTC157 zł6,40%
BCH733 zł0,61%
DOT3,40 zł3,63%
CHF - kurs w najbliższych tygodniach
19 odpowiedzi · 45 610 odsłon · Autor: fiker
#16
Chodziło mi o to że spadku do 2,50 nie będzie 3,50 jest możliwy , do 4 może podbić ale nie musi , fusy w kawie robią swoje :)
#17
Myślę, że frank spadnie poniżej 3 PLN w niedługim czasie. Ludzie już się nie rzucają na franka, bo jak się okazało - nie ma w 100% twardej waluty... Niedługo tłum znów popełni podobny błąd w owczym pędzie, a czy to będzie frank, złoto, nieruchomości, akcje firm internetowych, czy inne opcje, to w sumie niewielka różnica... Rynek zawsze falował, faluje i falować będzie.

Zwyżka ceny franka z lat 2008-2010 była spowodowana boomem kredytów walutowych (a ten był spowodowany bańką na nieruchomościach), agresywną kampanią reklamową i manipulacją, jaką uskuteczniały banki w tamtym czasie. Teraz sytuacja jest dokładnie odwrotna, więc frank spadnie.
#18
Myślisz, że do jakiej wartości?
#19
Ja uważam że frank będzie tańczył na równi z dolarem i czeka tylko aż funciak spadnie poniżej dolca . W tedy spadnie frank do 2.87
Elo
#20
Szkoda że się nie sprawdziło i dziś frank kosztuje 3,94