1 Bank Zachodni WBK - to jakaś porażka!!! - Forum MyBank.pl

Forum: Banki: Bank Zachodni WBK - to jakaś porażka!!!

Wróc do: Strona główna forumBanki
Bank Zachodni WBK - to jakaś porażka!!!


OfertaOferta Bank Zachodni WBKWątek - TematTematy dotyczące Bank Zachodni WBK

Odpowiedz

Napisano: 2014-08-28 13:10:48 [...weber-dillenburg.de]

#1

gunia82
Autor anonimowy
Posty: 1
Byłam wcześniej w Kredyt Bank i nie było takich cyrków jak teraz, odkąd Zachodni Bank i ten cały Santander przejął Kredytbank to jakaś porażka! Wcześniej mogłam wybierać ze wszystkich bankomatów pieniądze i nie była pobierana prowizja, a teraz tylko BZWBK!
Raz zablokowalam sobie konto logując się na konto. Poszłam do banku, a tam otrzymałam info, że mam zadzownić na infolinię pod 19999 i tak dopiero mogą mi odblokowac konto. Wczoraj poszłam znowu do banku, żeby spłacić i zrezygnować z karty kredytowej, jaką dostalam informację? Żeby zlikwidować kartę trzeba zadzwonić na infolinię 19999! Jaja sobie robicie???? Może w ogóle zamknijcie ten bank i wszystko niech będzie załatwianie przez infolinię! Po co macie te placówki skoro prostych rzeczy nie można u Was załatwić! Pani na infolinni 10 razy musiałam przemówić do rozumu, że chce zrezygnowac z karty, a ona cały czas próbowala mnie namówić różnymi ofertami, promocjami i innymi śmieciami! Zmieniam ten bank i przechodzę do innego. Kpiny sobie z nas robicie?!
Poza tym pobierane są teraz jakieś dziwne prowizje z konta, czego wcześniej nie było. Dzisiaj przechodze do innego banku, nerwy już mi puściły!

Napisano: 2014-10-05 17:50:01 [...internetdsl.tpnet.pl]

#2

junior
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Całkowicie bezpłatne konto oraz kartę płatniczą oferuje Smart Bank. Jest to bank, który od początku do końca postawił na mobilność bankową. Nie posiada terenowych oddziałów a dzięki świetnej aplikacji na smartfona można dokonywać operacji o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Napisano: 2014-11-30 00:31:16 [...141.160.64]

#3

Kawka
Autor anonimowy
Posty: 1
Większość banków ma teraz opcję obsługi przez internet ,a Smart niczym szczególnym się nie wyróżnia a nawet coś mi się nie podobało w ich ofercie.

Napisano: 2017-03-13 15:56:05 [...play-internet.pl]

#4

autor12
autor12
Posty: 2
Nie tylko w wbk sa teraz takie cyrki teraz płacisz prowizje w większości banków za wypłaty z obcych bankomatów miałem 3 konta w wbk, w ing i alior bank zostało tylko wbk bo mam blisko bankomat i tylko dlatego tamte pozamykałem
Odpowiedz

1