BTC234,3k zł2,75%
ETH6,21k zł5,35%
XRP4,15 zł2,83%
LTC163 zł2,93%
BCH714 zł4,71%
DOT3,37 zł6,56%
Nadzór KNF nad SKOK-ami nie jest zły
1 odpowiedź · 13 000 odsłon · Autor: JacekKasprzak
#1
W wywiadzie dla „Gazety Bankowej” prezes Sosnowski zapowiedział: „Dodatkowo będziemy mogli przygotować ofertę dla podmiotów, które dotychczas nie mogły korzystać z usług SKOK-ów. Są to firmy z tak zwanego trzeciego sektora. Przygotujemy ofertę na obsługę fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych. Chcemy przygotować dobry rachunek, dobrą kartę kredytową, atrakcyjne lokaty. Widzimy dużą szansę na rozwinięcie się w tym segmencie. Podsumowując - z punktu widzenia członka Kasy nastąpi wzbogacenie oferty.”

Hmm, czyli nadzór nie jest taki zły!

Więcej pod adresem:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/SKOK-pod-nadzorem-2660084.html
#2
Dziś znalazłem kolejny artykuł, traktujący o tym, że mimo wszystko SKOK pod nadzorem KNF ma szansę na silny rozwój. Znajdziecie go tutaj:

http://www.nf.pl/Artykul/13672/KNF-nadzoruje-SKOK-i/

Sprawdźcie, przeczytajcie i piszcie! Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Czy korzystacie z usług SKOK? Czy po zmianie będziecie korzystali?