1 Spadek wartości złotego - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Spadek wartości złotego

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Spadek wartości złotego
Odpowiedz

Napisano: 2019-09-29 08:26:13 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#1

Marek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Drodzy Przyjaciele .Zobaczcie jak spadła złotówka w stosunku do wszystkich innych walut
To socjalistyczna polityka ( rozdawnictwo ,biurokracja oraz wroga polityka państwa do małych Polskich przedsiębiorstw).
Obliczyłem że złoty w ciągu ostatniego roku spadł około 20% Rysuje się czarny scenariusz.
Obym się mylił. Pozdrawiam wszystkich

Napisano: 2019-09-29 08:40:18 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#2

Marek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jeżeli pieniądz nie jest wypracowany - ( tzw.produkt krajowy brutto) - a to już mnie uczyli w szkole podstawowej a tylko krąży w postaci zasiłków, opłaty dla biurokracji lub nakładanych kar - a tak jest. to postępuje inflacja. a do tego władza która jak może tak utrudnia działalność małych przedsiębiorstw nakładając co raz to nowe przeszkody ekonomiczne a następnie wyznacza kary z ich nie wykonanie Mojemu znajomemu nałożyli karę 200 tys. za byle co - rozchorował się a na czwarty
dzień umarł
pozdrawiam ekonomistów z elity rządzących.

Napisano: 2019-09-29 08:42:18 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#3

Marek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jeżeli pieniądz nie jest wypracowany - ( tzw.produkt krajowy brutto) - a to już mnie uczyli w szkole podstawowej a tylko krąży w postaci zasiłków, opłaty dla biurokracji lub nakładanych kar - a tak jest. to postępuje inflacja. a do tego władza która jak może tak utrudnia działalność małych przedsiębiorstw nakładając co raz to nowe przeszkody ekonomiczne a następnie wyznacza kary z ich nie wykonanie Mojemu znajomemu nałożyli karę 200 tys. za byle co - rozchorował się a na czwarty
dzień umarł
pozdrawiam ekonomistów z elity rządzących.

Napisano: 2019-09-30 09:28:48 [...as43234.net]

#4

Wojtek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jezeli zloty stracil w ciagu roku 20% to inne waluty powinne wzrosnac 20% ,a tak sie nie stalo.Jesli chodzi o kary dla przedsiebiorcow to raczej szczebel sredni ktory to faktycznie sprawuje wladze , to naczelnik US skarbowego wysylajacy swoje pieski do warsztatow samochodowych aby wymienic zarowke za 10zl i ukarac jak ta kwota nie bedzie zarejestrowana, czy komendant policji ustalajacy limity mandatow ktore powinne byc wystawione dziennie.To urzednicy szczebla sredniego sprawuja wladze i to ich komplesy bycia nikim powoduja ze zycie w Polsce dalej moze przypominac komune

Napisano: 2019-10-02 21:23:10 [...14.70.171.static.3s.pl]

#5

Jerzy - centuś
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Polska polityka finansowa to bagno . W dniu wypłat 500+ pijaństwo i sprzedaż alkoholu wzrasta 300 %. Będąc na wakacja ch na Mazurach zauwazyłem , że bezrobotni czekaja na 500+ jak na zbawienie. Sklepowe daja im na ,, kreche '' piwo , wino i papierosy , wiedząc że oddadza za kilka dni z 500+. Fiskus przygniata do ziemi przedsiębiorców nakładając podatki po to aby dac bezrobotnym opijusom. Ten system finansowy w Polsce to jedna wielka paranoja. Najlepiej żyje sie obibokom , a uczciwy człowiek ciężkiej pracy musi robic na bumelantów . 500 + to nic innego tylko rozdawnictwo kasy aby pozyskac elektorat . Dlaczego państwo finansuje wydatki KK kościelne rocznie w wysokości 19 mldPLN. To dopiero marnotrasto. Kler nic nie produkuje a zyje najlepiej za darowane pieniądze. Mnie fiskus zabiera podatek od emerytury zagranicznej. To bandytyzm. Brak mi słów patrząc na polską polityke finansową.

Napisano: 2019-10-02 21:28:22 [...14.70.171.static.3s.pl]

#6

koala88
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Masz racje w 100%. Polska polityka finansowa to dno szamba na ścieki. W komunie kto nie pracował i nie produkował to dostawał kare a nie nagrody w postaci 500+. Nagradzano przodowników pracy , a nie pierwszych przed budką z piwem. NBP zarabia na kursie walut. Jestem ciekaw jak długo wytrzyma manipulując kursem walut umacniając złotówkę. Morawiecki wysprzedaje zapasy walutowe , aby pokazać że złoty mocny. Oby tylko nie okazało sie że kasa pusta i trzeba pożyczac na wysoki peocent.

Napisano: 2019-10-12 20:12:07 [...14.70.171.static.3s.pl]

#7

Jerry Amricano
Autor anonimowy
Autor anonimowy
W Katowicach prokuratura daje ,, zielone światło '' oszustom , a lekceważy apele i pisma - skargi poszkodowanych.Warsztay samochodowe okradaja klientów nie wykonując prac profesjonalnie. Policja spisuje raporty , wysyła do prokuratury , a pani prokurator odpisuje poszkodowanemu , że wszystko jest ok i nie widzi oszustwa. Co to za kraj !! Odnośnie kondycji polskiej gospodarki moge powiedziec , że rząd traktuje nierobów i pijaków lepiej niż ludzi uczciwej pracy. Nierobom daje darmowa kase , a producentom nakłada kary za ,, byle co '' i b. częst niesłusznie. Polska rządzą prostacy , a nie profesjonaliści.

Napisano: 2019-10-12 20:15:01 [...14.70.171.static.3s.pl]

#8

Jerry Amricano
Autor anonimowy
Autor anonimowy
W Katowicach prokuratura daje ,, zielone światło '' oszustom , a lekceważy apele i pisma - skargi poszkodowanych.Warsztay samochodowe okradaja klientów nie wykonując prac profesjonalnie. Policja spisuje raporty , wysyła do prokuratury , a pani prokurator odpisuje poszkodowanemu , że wszystko jest ok i nie widzi oszustwa. Co to za kraj !! Odnośnie kondycji polskiej gospodarki moge powiedziec , że rząd traktuje nierobów i pijaków lepiej niż ludzi uczciwej pracy. Nierobom daje darmowa kase , a producentom nakłada kary za ,, byle co '' i b. częst niesłusznie. Polska rządzą prostacy , a nie profesjonaliści.

Napisano: 2019-11-04 19:20:28 [...30.17.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl]

#9

Ferrari
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Właściciele starych gratow zawsze są niezadowoleni zwłaszcza kiedy po naprawie wychodzi im przystanek autobusowy ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Napisano: 2020-02-13 15:42:52 [...25.19.94]

#10

Enigma
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Ten ostatni post w ogóle nie związany z tematem po za tym wszyscy nażekają że w Polsce jest źle jeśli tak każdy tak nażeka to przecież jest droga wolna a człowiek ma wolną wole nikt was tu panowie nie trzyma skoro jest źle to przecież można do innego kraju jechać...

Napisano: 2020-03-20 02:15:21 [...play-internet.pl]

#11

Europejczyk
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Bardzo się cieszę, że EUR wzrosła w w stosunku do złotego, bo mam emeryturę w EUR.

Napisano: 2020-03-20 14:14:00 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#12

realista
Autor anonimowy
Autor anonimowy
oj chyba spadnie na jednym wózku jedziemy
ale na razie to my się trzymamy i podajemy kierunek

Napisano: 2020-03-22 13:28:21 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#13

realista
Autor anonimowy
Autor anonimowy
złotówka lekki zwrot w górę tak trzymać nie wychodzić z domu tylko na zakupy po jednej osobie z domu i za rzeczami pierwszej potrzeby do pracy kto musi
kto nie przetrwać jakiś czas obserwować czytać analizować zmniejszać ryzyko to będzie dobrze odległość w miarę bezpieczna 1 metr bez ruchów powietrza nim wolniej zaraza będzie u nas postępować tym lepiej się na nią przygotujemy i łatwiej ją przejdziemy przetrwać kto przyjechał na kwarantannę te dwa tygodnie a nawet cztery badania wykazały że nawet do czterech w miarę możliwości w oddzielnym pokoju mieszkaniu czy domu przyczepie jak jest taka możliwość pozostali domownicy podawać rzeczy niezbędne na tzw kiju by nie spotkało to nieszczęście każdego z nas przykład
27 latki zdrowej tylko osłabionej po porodzie
dzisiaj 37 latki
byśmy się nie przyczynili do następnych
msza raczej w telewizji i w internecie
kto ma taką potrzebę daleko od innych z odstępem
poczytać przemyśleć poczytać pismo święte w domu
Odpowiedz

1