Serwis MyBank.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]
Waluty
Waluty
Giełda
Giełda
Kredyty bankowe
Kredyty
Konta bankowe
Konta
Forum
Forum
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!
Potrzebna Ci pomoc przy wyborze kredytu? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy najlepszych doradców finansowych:

Forum: Waluty – w co inwestowac

Wróc do:Strona główna forum › Waluty
w co inwestowac

Odpowiedz do tematu

Napisano: 2016-03-22 10:54:00 [...146.75.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl]

zongler1955@ wp.pl
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Żyje na tym świecie powyżej 60 lat nie jestem analitykiem,ale w zeszlym roku na czysto zarobilem 15 tys,zlotych przy zarobkach 1500zl.po pierwsze dlugoterminowo oczywiście zlotopierwsza większą transakcje zrobilem w 2000 roku,kupilem zlot o które w 2015 roku sprzedalem z 4 krotny przebiciem.druga opcja dlugoterminowa mieszkanie,koszt okolo 12 tys,zlotych,tyle ja za place,najszybsza strefa zarobku,krótkoterminowe telefony komórkowe,ale trzeba mieć dużo wolnego czasu. ostatnia na której zarobilem waluta,ale tutaj trzeba umiejętnie inwestowa

Napisano: 2016-06-04 15:38:07 [...dynamic-ra-05.vectranet.pl]

Kuba
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Cześć, ja prywatnie zajmuje się inwestycjami w różnych dziedzinach, np. handluje na fx i CFD na indeksy, BTC no i od jakiegoś czasu kupuje też prawa majątkowe do wierzytelności. Ten ostatni interes wciągnął mnie na tyle, że otwieram niedługo spółkę, która będzie się tym zajmować. 15-18% netto na rok przy znikomym ryzyku. wierzytelności są obsługiwane, tzn miękka windykacja, a w razie braku spłaty przez 2 miesiące jest odkup z należnymi odsetkami. Same prawa do długu dostajesz na papierze, więc w razie (to już ekstremalna sytuacja) jeśli podmiot obsługujący szukanie pożyczkobiorców, sprzedaż wierzytelności i windykacje upadnie, ja zostaje z papierem do tej kasy. Pożyczkobiorca może dalej spłacać dług i nie ma problemu, jeśli nie spłaca to można wynająć firmę windykacyjną, a w najgorszym wypadku sprzedać dług :)
Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie na 91k.wisniewski@gmail.com

Napisano: 2016-06-23 22:54:05 [...dynamic.mm.pl]

Siema
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Czesc jestem Arek. Piszesz bzdury zeby naciagnac ludzi. Wkrecila mnie ta twoja lekturka. Ci co zarabiaja to sie nie chwala na czym zarabiaja a ty zarabiasz na pisaniu takich bzdetow. Trzymaj sie ziomek i zmien prace

Napisano: 2016-07-20 14:27:43 [...dynamic.chello.pl]

maniakforexu
Autor anonimowy
Jeśli szukacie dobrego brokera polecam zapoznać się ofertą easyMarkets. Można zacząć u nich handel od kwoty 25$. Posiadają rozbudowaną ofertę instrumentów do handlu. Warto też pamiętać, że easyMarkets zapewnia darmowy dostęp do gwarantowanego stop lossa oraz ochronę przed ujemnym saldem.

Napisano: 2017-01-02 12:32:21 [...dynamic.mm.pl]

poter1
Autor anonimowy
Ja dałem pieniądze do zainwestowania pewnemu człowiekowi, który miał być moim współpracownikiem i dzięki Business Intelligence Agency, którzy sprawdzili jego wiarygodność okazało się, że miałbym spore problemy gdybym powierzył mu moje pieniądze. Także uważajmy komu powierzamy nasze fundusze.
Odpowiedz do tematu

1

© 2004-2018 MyBank.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt|Reklama|Dla webmasterów
O stronie|Polityka prywatności|Polityka plików Cookies|Wyłączenie odpowiedzialności|Partnerzy
MyBank.pl - Najlepsze zestawienia, porównania produktów finansowych: konta bankowe osobiste, młodzieżowe, firmowe, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, samochodowe, gotówkowe, kredyty dla firm, pożyczki hipoteczne, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne, emerytalne, windykacja, lokaty, leasing oferowane przez takie czołowe polskie banki internetowe i instytucje finansowe jak: mBank, Inteligo, Bank BGŻ, Bank BPH, Bank Millennium, MultiBank, Citi handlowy, Deutsche Bank, Santander Consumer Bank, Bank Zachodni WBK (BZ WBK), Credit Agricole, ING Bank Śląski, Noble Bank, PKO Bank Polski (PKO BP),Toyota Bank, Bank Pocztowy, Volkswagen Bank direct, Alior Bank, Bank DnB Nord, Eurobank, Raiffeisen Bank, FM Bank, Getin Bank, Open Finance, Dom Kredytowy Notus, Expander. Ponadto w serwisie: zawsze aktualne średnie kursy walut, kursy walut kupna i sprzedaży, archiwum kursów walut, wykresy, analiza waluty, kalkulator walutowy, notowania giełdowe, wiadomości bankowe, informacje ze świata biznesu, projekty domów, a wkrótce dużo więcej.