1 UWAGA !. USD 4,5 zł. Czeka nas armagiedon Złoty już się nie podniesie. - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: UWAGA !. USD 4,5 zł. Czeka nas armagiedon Złoty już się nie podniesie.

Wróc do: Strona główna forumWaluty
UWAGA !. USD 4,5 zł. Czeka nas armagiedon Złoty już się nie podniesie.

USD – Dolar amerykańskiProfil waluty USDWątek - TematTematy dotyczące waluty USD

Odpowiedz

Napisano: 2021-07-14 11:16:31 [...static.akk.net.pl]

#1

NIK
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Kto może niech ucieka z naszym pieniądzem skończyło się niby dobre czasy. Tęgo głowi doprowadzili na skraj wytrzymałości innych przywódców Państw.

Napisano: 2021-08-02 13:53:10 [...internetia.net.pl]

#2

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
No to stało się, akurat odwrotnie, dolar idzie na dno, trumf złotego.

Napisano: 2021-08-31 10:25:12 [...internetia.net.pl]

#3

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Pospieszyłem się z wypowiedzią co do dolara, ale co się odwlecze to nie ucieknie. Czas silnego umocnienia złotówki do dolara nadchodzi, również do złota.

Napisano: 2021-09-21 14:44:29 [...static.akk.net.pl]

#4

laik
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Mało takich znawców. No ktoś tu ma bardzo dobrą wiedzę gratulacje ja z zł uciekłem . Wielkie dziękuje za podpowiedz.

Napisano: 2021-09-21 14:44:56 [...static.akk.net.pl]

#5

laik
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Mało takich znawców. No ktoś tu ma bardzo dobrą wiedzę gratulacje ja z zł uciekłem . Wielkie dziękuje za podpowiedz.

Napisano: 2021-09-22 10:17:16 [...internetia.net.pl]

#6

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
laik -będziesz się cieszył, jak sprzedasz to co kupiłeś z zyskiem. Aktualnie cena dolara waha się horyzontalnie, w nieskończoność, tak nie będzie, w końcu nastapi wybicie. Tłum krzyczy że w górę, większość nigdy nie ma racji, bo i dlaczego papierowe dolary miałyby drożeć do złotówki ? Rozumiem, nieruchomości będą drożeć, ale papierowe dolary ? Tłum krzyczy, bańka na mieszkaniach, która to już bańka ? Nieruchomości dalej będą drożeć, bańki nie ma, takie moje zdanie. Życzę powodzenia w inwestycjach !

Napisano: 2021-11-22 20:54:31 [...home.aster.pl]

#7

Trener_boksu
Autor anonimowy
Autor anonimowy
I co dalej że złotym?
Euro 4.70 a dolar 4.17 wszytskie waluty zyskują oprócz rubla i forinta.
Odpowiedz

1