Serwis MyBank.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]
Waluty
Waluty
Giełda
Giełda
Kredyty bankowe
Kredyty
Konta bankowe
Konta
Forum
Forum
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się!
Potrzebna Ci pomoc przy wyborze kredytu? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy najlepszych doradców finansowych:

Forum: Waluty – Rokowania funta na 2017

Wróc do:Strona główna forum › Waluty
Rokowania funta na 2017

GBP – Funt szterlingProfil waluty GBPWątek - TematTematy dotyczące waluty GBP

Odpowiedz do tematu

Napisano: 2016-08-13 00:45:37 [...46.212.56]

Anula
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Jak myslicie czy jest mozliwosc ze w przyszlosci funt moze podskoczyc do 6zl. Nawet pomimo wyjscia z EU czy taki obrot sprawy moze ziscic?

Napisano: 2016-08-13 09:57:50 [...mlawa.vectranet.pl]

Piotrek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Może, ale to w dalszej perspektywie.

Napisano: 2016-08-13 17:30:56 [...as13285.net]

Anula
Autor anonimowy
Autor anonimowy
A o jak daleka masz na mysli??

Napisano: 2016-08-14 21:09:40 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

tak
Autor anonimowy
Autor anonimowy
pewnie za jakieś 10-15 lat gdy gospodarka odzyje po wyjściu z eu

Napisano: 2016-08-15 05:04:22 [...as13285.net]

Abc
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Podobno Brexit ma zostac odlozony. Mysle ze 10-15 lat to jest bardzo grubo przesadzone. W 92 roku dali sobie rade po 3 latach i funt byl po prawie 6zl. Po swiatowym kryzysie tez sie grubo odbili. A Brexit to nic innego jak drugi swiatowy\ EU kryzys tylko z pewnoscia bardziej odczuwalny.

Napisano: 2016-08-15 13:40:51 [...mlawa.vectranet.pl]

Piotrek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Moim zdaniem na pewno nie 10-15 lat.
Myślę że w tym roku funt jeszcze może podnieść się na 5,40 zł a na 6 zł może być w następnym.

Anglia to nie jest kraj trzeciego świata że spadnie na amen. To że teraz jest funt tani, komuś to po prostu jest na rękę (bank Anglii).

Napisano: 2016-08-15 14:44:03 [...100.182.190]

abc
Autor anonimowy
Autor anonimowy
A pod jakim wzgledem tak myślis. Nie jestem taka pewna ze tak moze byc ale funt zazwyczaj szybko sie wybijal. Teraz jest calkiem inna sytuacja u mysle ze ciezka dla ibydwu stron. A ty Piotrek jak myslisz sprzedawac to co sie ma teraz czy wstrzymac do lepszych czasow?

Napisano: 2016-08-15 14:44:03 [...100.182.190]

abc
Autor anonimowy
Autor anonimowy
A pod jakim wzgledem tak myślis. Nie jestem taka pewna ze tak moze byc ale funt zazwyczaj szybko sie wybijal. Teraz jest calkiem inna sytuacja u mysle ze ciezka dla ibydwu stron. A ty Piotrek jak myslisz sprzedawac to co sie ma teraz czy wstrzymac do lepszych czasow?

Napisano: 2016-08-15 14:44:06 [...100.182.190]

abc
Autor anonimowy
Autor anonimowy

Napisano: 2016-08-15 16:53:50 [...mlawa.vectranet.pl]

Piotrek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Teraz to absolutnie nie sprzedawać...
Teraz to ja myślę by kupić funta ...

Napisano: 2016-08-15 17:14:53 [...as13285.net]

Abc
Autor anonimowy
Autor anonimowy
A skad masz takie przeczucia, czym sie sugerujesz bo mi sie wydaje ze w najblizszym czasie to on tylko moze spadac i zrownac sie z euro

Napisano: 2016-08-15 18:45:56 [...mlawa.vectranet.pl]

Piotrek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Bo myślę że on już poleciał jak miał polecieć, w stosunku do dolara jest najniżej od dziesiątek lat . Brexit nie oznacza bankructwa, gospodarka też się nie osłabi, nic się nie stało wielkiego tak naprawdę, więc nie powinien UPASĆ , a jedynie chwilowo osłabnąć jak teraz. Do tego jeszcze ten okres sierpniowy wakacyjny kiedy funt zawsze taniał ...

Napisano: 2016-08-15 21:02:14 [...range86-133.btcentralplus.com]

Anonim
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Funt kierunek 4;56 taki moj typ niestety anglia zawsze opierala sie na emigracji nikt tutaj nie bedzie inwestowal wiedzac ze anglicy beda przodowac na rynku pracy taka moja skromna opinia pozdrawiam

Napisano: 2016-08-16 03:28:17 [...as13285.net]

Abc
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Ja mam jakis inne wrazenie. Mysle ze moze upac nawet ponizej 4zl. Funt gorzej sie zachowuje niz w 2008 pod czas kryzysu swiatowego. Mam jakies zle przeczucia

Napisano: 2016-08-16 10:27:29 [...mlawa.vectranet.pl]

Piotrek
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Owszem, może jeszcze spadać i pewnie będzie spadał, jednak jakieś odbicie wcześniej powinno być. Myślę że na jesieni się umocni, by na zimę znów spaść.
Odpowiedz do tematu

1 [2] [3] [4] Następna »

© 2004-2018 MyBank.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt|Reklama|Dla webmasterów
O stronie|Polityka prywatności|Polityka plików Cookies|Wyłączenie odpowiedzialności|Partnerzy
MyBank.pl - Najlepsze zestawienia, porównania produktów finansowych: konta bankowe osobiste, młodzieżowe, firmowe, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, samochodowe, gotówkowe, kredyty dla firm, pożyczki hipoteczne, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne, emerytalne, windykacja, lokaty, leasing oferowane przez takie czołowe polskie banki internetowe i instytucje finansowe jak: mBank, Inteligo, Bank BGŻ, Bank BPH, Bank Millennium, MultiBank, Citi handlowy, Deutsche Bank, Santander Consumer Bank, Bank Zachodni WBK (BZ WBK), Credit Agricole, ING Bank Śląski, Noble Bank, PKO Bank Polski (PKO BP),Toyota Bank, Bank Pocztowy, Volkswagen Bank direct, Alior Bank, Bank DnB Nord, Eurobank, Raiffeisen Bank, FM Bank, Getin Bank, Open Finance, Dom Kredytowy Notus, Expander. Ponadto w serwisie: zawsze aktualne średnie kursy walut, kursy walut kupna i sprzedaży, archiwum kursów walut, wykresy, analiza waluty, kalkulator walutowy, notowania giełdowe, wiadomości bankowe, informacje ze świata biznesu, projekty domów, a wkrótce dużo więcej.