1 Dolar powyżej 4 zł! Sprzedawaj na forexie i zarabiaj! - Forum MyBank.pl

Forum: Waluty: Dolar powyżej 4 zł! Sprzedawaj na forexie i zarabiaj!

Wróc do: Strona główna forumWaluty
Dolar powyżej 4 zł! Sprzedawaj na forexie i zarabiaj!

USD – Dolar amerykańskiProfil waluty USDWątek - TematTematy dotyczące waluty USD

Odpowiedz

Napisano: 2015-11-26 12:26:13 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#1

ZnanyTrader
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Dolar amerykański powyżej 4 zł (USD/PLN) to moim zdaniem idealna okazja na grę na krótkie pozycje (czyli osłabienie dolara względem złotówki) na forexie z lewarem. Dolar na historycznych wyżynach powinien runąć w dół lada chwila. Taka okazja zdarza się raz na kilkanaście lat.

Wspomnijcie moje słowa za kilka miesięcy. Za rok czasu dolar będzie kosztował około 3.30 - 3.50 zł.

Według mnie okazja niesamowita, ale każdy musi sam za siebie decydować.

Pozdrawiam

Napisano: 2015-11-26 16:13:43 [...lightspeed.livnmi.sbcglobal.net]

#2

ZIG
Autor anonimowy
Autor anonimowy
dolar jest zawsze na prawie tym samym poziomie , to waluty innych krajow zmieniaja swoja wartosc, to podejscie moze ci pomoc w grze na forexie.

Napisano: 2015-12-03 18:16:49 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#3

Krzysiek72
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Wielkie dzięki ZnanyTrader! Skorzystałem z Twojej rady, oczywiście sam też przeanalizowałem wszystko i obstawiłem dzisiaj spadki na Dolarze (UDSPLN) przed decyzją ECB. W 6 godzin zarobiłem 84 000 zł! W sam raz na święta!!! pozdrawiam!

Napisano: 2015-12-20 12:14:01 [...opera-mini.net]

#4

tom
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Pachnie autoreklma z odleglosci 200 km Panowie ;)

Napisano: 2015-12-22 12:30:45 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

#5

Aleks
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Tom... Zobacz daty, ZnanyTrader polecał sprzedawać USDPLN przy kursie 4,0298 z 26 listopada, dzisiaj mamy niecałe 3.88 zł, czyli 15 groszy niżej!!! Jeżeli rzeczywiście ktoś postawił na spadki na Forexie, tak jak pisał ZnanyTrader to zarobił już sporo kasy. Nie rozumiem, ludzie dzielą się swoimi spostrzeżeniami za darmo, a tu od razu ktoś ich posądza za reklamę - jaką reklamę? Nie widzę tu, żeby reklamował ktoś jakiś produkt czy jakąś stronę. Boże, ludzie, trochę pokory - należą mu się podziękowania, a nie oskarżenia. Ja niestety nie sprzedałem USDPLN w tym czasie ze względu na brak wolnych środków, ale chętnie posłuchałbym innych analiz ZnanegoTradera - wróć proszę, napisz jakieś inne analizy i nie przejmuj się bezpodstawną krytyką. Pozdrawiam!

Napisano: 2016-02-04 16:55:36 [...9.51.188]

#6

krzysiek1070
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Witam Panowie mozecie powiedziec w jaka walute zainwestowac zeby nie stracic a zyskac w miare szybkim czasie

Napisano: 2016-07-09 07:36:57 [...6-1.cable.virginm.net]

#7

damian
Autor anonimowy
Autor anonimowy
W niedługim czasie (spodziewam się na koniec wakacji zanim UK parlament coś zdecyduje) kup funty i to duuuużo.
Po wakacjach parlament zadecyduje (obstawiam, że za pozostaniem jednak w UE na jakichś tam warunkach) i wtedy powinien wyskoczyć ładnie do góry.
Odpowiedz

1 [2] [3] Następna »