Serwis MyBank.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]
Waluty
Waluty
Giełda
Giełda
Kredyty bankowe
Kredyty
Konta bankowe
Konta
Forum
Forum
Nie masz jeszcze konta???
Zarejestruj się!
Potrzebna Ci pomoc przy wyborze kredytu? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy najlepszych doradców finansowych:

Forum: Waluty – co z tym dolarem?

Wróc do:Strona główna forum › Waluty
co z tym dolarem?

USD – Dolar amerykańskiProfil waluty USDWątek - TematTematy dotyczące waluty USD

Odpowiedz do tematu

Napisano: 2015-01-23 21:17:36 [...play-internet.pl]

mgm
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Czy ktoś kto zna się nieco na giełdzie i wzrostach/spadkach walut i jest w stanie mi powiedzieć jakie są dalsze prognozy dla dolara amerykańskiego?
W obecnym tempie wzrostu obawiam się, że lada moment przekroczy 4zł, a przy kalkulowaniu cen w firmie (pewne rzeczy rozliczam w USD) najpierw przy kursie ok 3zł kalkulowałam bezpieczną granicę zmiany na 3,5zł... Niedawno zmieniłam granicę kalkulacji na 4zł a tu taki psikus... dolar cały czas pikuje i moje ceny zaraz znowu nie będą aktualne... :/

Napisano: 2015-01-29 10:24:19 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

Prognostyk
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Mogę Cię uspokoić, że powinniśmy być właśnie w punkcie zwrotnym (który wynika m.in. z analizy technicznej par walutowych związanych z USD) i dolar amerykański powinien być teraz już coraz tańszy. Tak wysokiego poziomy ponad 3.70 zł za jednego USD już długo, długo, długo nie powinniśmy zobaczyć.

W ciągu 2-3 miesięcy dolar powinien spaść na 3.50 zł. Docelowo nawet 3 zł do końca roku.

Pozdrawiam

Napisano: 2015-01-30 13:22:26 [...multi.internet.cyfrowypolsat.pl]

zainteresowa ny
Autor anonimowy
Autor anonimowy
kocham Cię Panie Analityku...3,5 za dolara to już byłby ratunek dla mnie i wielu importerów; trzymam kciuki.

Napisano: 2015-01-30 14:33:08 [...cdma.centertel.pl]

ekspert finansowy
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Nie wiem,ale z mojej aktualnej wiedzy opartej na kluczowych analizach,oraz danych z rynku finansów,dolar będzie się znacznie umacniał wobec złotówki,przekroczy do połowy roku 2015 poziom 4zł i to jeszcze nie będzie koniec.

Napisano: 2015-01-30 18:30:54 [...dynamic.chello.pl]

anonimowy jak kazdy
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Chryste panie, tutaj to każdy może się podać za analityka/finansistę i wypisywać jakieś prognozy

Napisano: 2015-01-30 21:18:54 [...neoplus.adsl.tpnet.pl]

KarolFx
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Ja siędzę w rynku walutowym od 8 lat, codziennie inwestując na rynku forex i pokrywam opinie Prognostyka.

Dolar w stosunku do PLN jest przewartościowanych, czyli kurs dolara powinien spadać. Pokusił bym się nawet o stwierdzenie, że w najbliższym czasie spadek ten może być bardzo szybki i gwałtowny.

Dobry kurs dolara/równowagi to ok. 2.80 - 3 zł za USDPLN. Taki kurs powinien zostać przywrócony w max. 2-3 lata.

Ja żyję z handlu z walut i dobrze na tym zarabiam, więc wiem co piszę.

Pozdrawiam

Napisano: 2015-02-03 13:48:33 [...13.234.125.koba.pl]

NIEZNANY
Autor anonimowy
Autor anonimowy
no niewiem,drukowanie EURO sytuacja polityczna na swiecie,raczej jeszcze dolar pojdzie do góry i napewno jakis czas bedzie sie trzymal wysoko

Napisano: 2015-02-09 20:22:06 [...icpnet.pl]

czekam
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Coś nie chce spadać ten kurs dolara. W końcu to się zmieni?

Napisano: 2015-02-11 08:07:41 [...cdma.centertel.pl]

ekspert finansowy
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Tak jak ostrzegałem wcześniej,dolar będzie się nadal umacniał,mamy zbyt wiele problemów na rodzimym rynku i gospodarce.

Napisano: 2015-02-14 18:51:36 [...internetia.net.pl]

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Dolar raz jeszcze będzie atakował 4 zł, skończy się to niepowodzeniem i spadkiem co najmniej na 3,30 zł. Jeżeliby sytuacja wojenna w Europie uspokoiła na dobre to może być spadek na 2,45 zł. Z punktu widzenia dzisiejszego większości ludzi cena 2,45 zł. wydaje się mało realna ale nie niemożliwa. Trzeba pamiętać - jak dolar był po 2,80 zł to była powszechna opinia że ten papier stracił swoją wartość.

Napisano: 2016-01-09 23:52:26 [...suwalki.vectranet.pl]

Wowa
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Dolar po 4,45 do końca 2016r

Napisano: 2016-01-21 08:41:09 [...178.182.17]

BSIyvz7jacY
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Thanks for helping me to see things in a dienfrfet light.

Napisano: 2017-08-13 08:07:53 [...internetia.net.pl]

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Dolar w dłuższym terminie nie utrzyma i tak jeszcze wysokiej ceny, będa dalsze spadki. Euro w drugiej kolejności czeka to samo. Złoty w okresie 2-letnim pokaże swoją siłę.

Napisano: 2017-08-25 16:03:53 [...180.218.170]

amater
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Co za bzdura, polska gospodarka rządzona przez PIS, pokaże siłę?

Napisano: 2017-08-26 13:55:13 [...internetia.net.pl]

falman
Autor anonimowy
Autor anonimowy
Co za krótkowic, widzi tylko bzdury ? Dolar to nie lokata kapitału w dzisiejszych czasach, można przegrać.
Odpowiedz do tematu

1

© 2004-2016 MyBank.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kontakt|Reklama|Dla webmasterów
O stronie|Polityka prywatności|Polityka plików Cookies|Wyłączenie odpowiedzialności|Partnerzy
MyBank.pl - Najlepsze zestawienia, porównania produktów finansowych: konta bankowe osobiste, młodzieżowe, firmowe, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, samochodowe, gotówkowe, kredyty dla firm, pożyczki hipoteczne, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne, emerytalne, windykacja, lokaty, leasing oferowane przez takie czołowe polskie banki internetowe i instytucje finansowe jak: mBank, Inteligo, Bank BGŻ, Bank BPH, Bank Millennium, MultiBank, Citi handlowy, Deutsche Bank, Santander Consumer Bank, Bank Zachodni WBK (BZ WBK), Credit Agricole, ING Bank Śląski, Noble Bank, PKO Bank Polski (PKO BP),Toyota Bank, Bank Pocztowy, Volkswagen Bank direct, Alior Bank, Bank DnB Nord, Eurobank, Raiffeisen Bank, FM Bank, Getin Bank, Open Finance, Dom Kredytowy Notus, Expander. Ponadto w serwisie: zawsze aktualne średnie kursy walut, kursy walut kupna i sprzedaży, archiwum kursów walut, wykresy, analiza waluty, kalkulator walutowy, notowania giełdowe, wiadomości bankowe, informacje ze świata biznesu, projekty domów, a wkrótce dużo więcej.